Strona głównaSerialeNieznośny ciężar wielkiego talentu  - gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

Nieznośny ciężar wielkiego talentu  – gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

Nieznośny ciężar wielkiego talentu, czyli film, w którym Nicolas Cage gra Nicolasa Cage’a. O co tu chodzi? Otóż Nicolas Cage wcielił się tym razem w rolę Nicky’ego (którego pełne imię i nazwisko w filmie to na serio Nicolas Cage) spłukanego gwiazdora, który znalazł nietypowy sposób na szybki zastrzyk gotówki. Mężczyzna dostaje zaproszenie na urodziny swojego bogatego fana – Javi Gutierreza (Pedro Pascal).

Jeśli zgodzi się on być honorowym gościem na imprezie, to milioner godziwie mu to wynagrodzi. Oczywiście, jak to w każdy filmie, sprawy musiały się skomplikować. Bogacz okazuje się być zamieszany w dziwne sprawy, przez co Nicky musi współpracować z amerykańskimi służbami, aby pomóc ujawnić zbrodnie Javi Gutierreza. Brzmi jak niezły film akcji co? Jednak Nieznośny ciężar wielkiego talentu to raczej lekka komedia na niedzielne popołudnie. Jeśli nie wiesz gdzie ją obejrzeć, to zapraszam do lektury!

nieznośny ciężar wielkiego talentu opinie
Film został oceniony na 6.6 gwiazdki na 10.

Nieznośny ciężar wielkiego talentu – gdzie obejrzeć cały film?

Nieznośny ciężar wielkiego talentu swoją premierę w Polsce miał niedawno, niespełna 2 miesiące temu – 22 kwietnia. Film nadal obejrzysz w kinie, jednak już nie w tak popularnych sieciówkach jak CinemaCity czy Multikino. Jeśli chcesz poznać losy Nicky’ego, to sprawdź repertuary mniejszych kin w Twojej okolicy. 

Nieznośny ciężar wielkiego talentu – za darmo? Torrenty to zły wybór

Tak, torrenty nie są najlepszy wyborem. Filmy są takim samym produktem jak wszystko inne – ciuchy, jedzenie czy książki – dlatego powinniśmy normalnie za nie płacić. Nie wszyscy to jednak rozumieją i liczba wątków w stylu: Nieznośny ciężar wielkiego talentu – gdzie obejrzeć za darmo cały film online? jest dość duża. Jednak ja nie powiem Ci gdzie obejrzeć za darmo cały film Nieznośny ciężar wielkiego talentu, bo uważam, że kariera stron takich jak torrenty, powinna się już dawno zakończyć.

Nie powinniśmy myśleć w kategoriach „gdzie obejrzeć za darmo cały film online” – jeśli film został wypuszczony do dystrybucji w kinach i na płatnych platformach, to oznacza to, że twórcy chcą za jego obejrzenie otrzymać wynagrodzenie, które nawiasem mówiąc, często jest bardzo symboliczne. Na platformach takich jak np. Chili możesz wypożyczyć hity kinowe nawet za 9 zł. Jeśli więc z różnych powodów nie chcesz iść do kina na Nieznośny ciężar wielkiego talentu, to poczekaj, aż produkcja trafi na takie właśnie portale, będzie to bardzo uczciwe zachowanie 🙂

Nieznośny ciężar wielkiego talentu – online. HBO, CDA?

Jak już wspominałam, w Internecie jest mnóstwo wątków związanych z filmami i tym gdzie je obejrzeć. Ludzie pytają kiedy na Netflixa, CDA Premium czy HBO MAX wleci dana produkcja. Jak wszyscy wiemy, platformy te działają na zasadzie miesięcznego abonamentu. Często pojawiają się na nich filmy, które dopiero co miały swoją kinową premierę – jest to fajne, bo pozwala zaoszczędzić pieniądze. Czy na CDA lub HBO MAX obejrzysz Nieznośny ciężar wielkiego talentu? Niestety na razie nie. Film nie został jeszcze udostępniony na tych stronach.

Nieznośny ciężar wielkiego talentu – kiedy w TV?

Fani oglądania filmów na kanałach telewizyjnych będą zawiedzeni, bo niestety nie wiadomo kiedy w TV pojawi się Nieznośny ciężar wielkiego talentu. Mimo że wątków w stylu „Film XYZ – kiedy w TV?” jest już coraz mniej, bo popularność telewizji spada, to nadal są ludzie, dla których jest to najlepszy sposób na seans. Premiera Nieznośnego ciężaru wielkiego talentu odbyła się niedawno, więc zanim film wyląduje w programie telewizyjnym, to minie jeszcze dobrych kilka miesięcy (jak nie lat).

Nieznośny ciężar wielkiego talentu – kiedy na Netflixie?

Netflix jest bez wątpienia królem platform streamingowych. Baza Netflixa jest ogromna i sukcesywnie powiększana, również o własne produkcje. Netflixowskie seriale cieszą się jednak coraz mniejszą popularnością, gdyż wielu użytkowników platformy skarży się na ich spadającą jakość. Jednak mimo wszystko jest to najczęściej wybierana baza filmów i seriali w Polsce i na świecie. Kiedy na Netflixie zobaczymy Nieznośny ciężar wielkiego talentu? Platforma jak na razie nie zapowiedziała, że film w ogóle pojawi się w ich bibliotece. Tak więc jak na razie nigdzie legalnie online nie obejrzysz tego filmu.

Nieznośny ciężar wielkiego talentu – opinie i recenzje

Film zbiera bardzo różne opinie. Część widzów uważa, że produkcja jest taka sobie, bez fajerwerków. Jednak więcej głosów jest pozytywnych – ludzie doceniają humor filmu i tzw. chemię między aktorami. Jeśli zdecydujesz się obejrzeć Nieznośny ciężar wielkiego talentu, to podziel się z nami swoją opinią w komentarzu – czekamy!

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne