Strona głównaOff-topicŚmieszne życzenia na rocznicę ślubu

Śmieszne życzenia na rocznicę ślubu

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka, który postanawia zawrzeć związek małżeński. Sama ceremonia, a także i wesele to ogromny stres, jednak po udanej imprezie para młoda oddycha z ulgą, a goście wracają taksówkami do domu. Co dalej? Teraz co roku małżeństwo ma dodatkową datę, którą nie tylko musi zapamiętać, ale także i uczynić wyjątkową. Jakie śmieszne życzenia na rocznicę ślubu warto wysłać do pary lub jakie życzenia może jeden partner złożyć drugiemu? Podpowiadamy! 

Śmieszne życzenia na rocznicę ślubu od męża do żony lub od żony do męża

Jakie są śmieszne życzenia z okazji rocznicy ślubu? Jeśli chodzi o życzenia od jednej strony do drugiej, postawilibyśmy na oryginalność. Raczej zaleca się, aby zrezygnować z przygotowanych wcześniej wierszyków czy rymowanek. W końcu sam najlepiej wiesz jakie poczucie humoru ma Twój mąż czy Twoja żona. Celuj w coś śmiesznego, ale bezpośrednio związanego z wami czy waszym życiem. 

Życz jej/jemu czegoś, co od dawna chciała jak np. “spokoju od Ciebie”, braku problemów z samochodem, aby kot przestał rozwalać kwiatki. Możesz do życzeń dołączyć np. kupon na “darmowe zmywanie naczyń” czy inną czynność domową. Wtedy druga osoba może taki kupon wykorzystać, a Ty zobligowany jesteś do wykonania zadania, które na tym kuponie widnieje. 

Życzenia na złote gody śmieszne

Co w przypadku, kiedy rocznice obchodzą Twoi rodzice, dziadkowie, przyjaciele? Tutaj tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie. Jeśli organizują z tej okazji przyjęcie, takie życzenia możesz przekazać osobiście lub na kartce. Jeśli imprezy nie ma — wyślij SMSa. Z pewnością nie chcesz zaburzyć im ich specjalnego dnia, prawda? 

Śmieszne życzenia z okazji rocznicy ślubu

Choć od ślubu minęło już parę lat, 

a czasem ten szybko leci, 

życzę wam, aby wasza miłość przetrwała dłużej, niż VAT wynosi w Polsce. 

Śmieszne życzenia na 25 rocznicę ślubu

W zdrowiu i w chorobie, 

podczas picia wina i wódki, 

życzymy wam przede wszystkim spokoju. 

Marek odkładaj skarpetki zawsze do kosza na pranie, 

Iza, dokup dodatkową kołdrę. 

Życzenia na złote gody śmieszne

Kochana Aniu, 

z okazji rocznicy ślubu życzę Ci, aby Twoje życie NIE wyglądało jak bajka. 

W końcu nikt nie chce jeść zatrutych jabłek od teściowej, 

wciskać się w za małe buty

czy ciągle patrzeć jak Tomkowi rośnie nos!

Co kupić na rocznicę ślubu? Pierwsza rocznica/Papierowa rocznica

Pierwsza rocznica ślubu nazywana jest także papierową rocznicą. Jak sama nazwa wskazuje po 365 dniach od ślubu, warto sprezentować coś z papieru. Może być to książka, list napisany odręcznie czy wydrukowany bilet na koncert czy festiwal 

Co kupić na rocznicę ślubu? Srebrna rocznica

Srebrna rocznica ślubu to 25 lat małżeństwa. Tutaj wypada dać prezent ze srebrem. Może być to bransoletka, pierścionek, sygnet, karta okolicznościowa wykonana ze srebra. Do wyboru do koloru! 

Co kupić na rocznicę ślubu? Perłowa rocznica

Perłowa rocznica wypada na 30 lat od ślubu. Tutaj tematem przewodnim są perły — korale, naszyjniki, bransoletki, książki czy poszewki z motywem pereł. 

Co kupić na rocznicę ślubu? Rubinowa rocznica

Rubinowy kolor to czerwień. Na 40 rocznice ślubu wręcza się wino, bilety do teatru, winnicy, opery. Wszystko to, co kojarzy się z czerwienią i luksusem, będzie strzałem w dziesiątkę.

Co kupić na rocznicę ślubu? Złota rocznica/Złote Gody

Największa rocznica, bo aż 50 lat po ślubie. Tutaj tak naprawdę wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Można stwierdzić, że ten prezent powinien być najbardziej „wypasiony” z wszystkich. Idealnym wyborem będą wakacje, karnety, prezenty z zaplanowanymi wydarzeniami jak np. lot balonem, degustacja wina.

Dodatkowo wszelakie karty, plakaty czy inne certyfikaty z liczbą “50” będą miłym gestem. Jeśli szukasz czegoś, co wywoła efekt “wow”, wyszukaj w internecie grafika, który na podstawie przesłanego przez Ciebie zdjęcia wykona ilustrację z parą młodą. Forma dowolna, jeśli obdarowywane małżeństwo ma sporo poczucia humoru, może być to nawet zabawna grafika. 

Mamy nadzieję, że zarówno życzenia, jak i pomysły na prezent przypadły Ci do gustu. Pamiętaj, że liczy się przede wszystkim gest, a nie to ile finalnie wydasz na prezent czy jakie życzenia wyślesz. Jeśli nie masz kompletnie pomysłu na prezent — zapytaj. Z pewnością para młoda będzie wdzięczna za upominek dopasowany do nich. Zestaw pościeli czy garnków zachowaj dla starszych roczników. Młodzi wolą raczej coś zabawnego lub po prostu gotówkę.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne