Strona głównaCelebryciPrzemysław Sequento Skulski – kto to? Taniec, wiek, wzrost

Przemysław Sequento Skulski – kto to? Taniec, wiek, wzrost

Stiflera kojarzymy wszyscy – zaczął w Warsaw Shore, a skończył w freak fight show. Bardzo podobną ścieżkę kariery – no może trochę przyspieszoną – obrał Przemysław Sequento Skulski. Mimo wszystko nie jest o nim tak głośno i nie każdy kojarzy jego postać. Z racji zbliżającej się 5. gali High League – w której Sequento weźmie udział – postanowiłam przybliżyć jego sylwetkę. Z tego artykułu dowiesz się, kto to jest, co to znaczy Sequento i o co chodzi z tańcem Przemka. Przyjrzymy się również takim danym, jak jego wzrost, wiek i waga, które w świecie amatorskiego MMA, mają znaczenie. Zapraszam do lektury!

Przemysław Sequento Skulski – kto to?

Zacznijmy od podstawowego pytania, jaki jest Przemysław Sequento Skulski – kto to? Jak dokładnie trafił on do show-biznesu? We wstępie porównałam go do Stiflera, jednak w przypadku Sequento wszystko poszło o wiele szybciej. Stifler brał udział w wielu edycjach Warsaw Shore, a dopiero później trafił do freak fightów. Przemek natomiast jest nowym uczestnikiem programu na MTV (premiera 17. edycji Warsaw Shore odbyła się 18 września) oraz nowym zawodnikiem High League – jego debiut odbędzie się już 10 grudnia 2022 roku. 

Zobacz: Agata Fąk Fagata – wiek, wzrost, waga, Wikipedia, urodziny, rodzice

Co jeszcze w odpowiedzi na pytanie Przemysław Sequento Skulski – kto to? można dodać? Otóż mężczyzna ma własną firmę wykończeniową w Hamburgu, w którym mieszka od 6 lat. Skąd pochodzi Sequento? Influencer przed emigracją mieszkał w Kostrzynie nad Odrą. W jednym z wywiadów powiedział, że jego pasje to: siłownia i motoryzacja. Poza tym oczywiście lubi pójść w tzw. balet – dlatego właśnie zasilił szeregi nowej ekipy Warsaw Shore. 

Przemysław Sequento Skulski – wiek, waga, wzrost 

We fright fight show wiek, wzrost i waga są ważne. Zawodników dobiera się ze względu na te dane – przynajmniej w teoriii. Wszyscy wiemy, że im bardziej przeciwnicy są ze sobą skonfliktowani, tym ciekawsza walka i wyższe dochody, dlatego właśnie dopasowywanie zawodników zgodnie z ich możliwościami fizycznymi, jest tylko w teorii – czasem schodzi ono na drugi plan. 

Jaka jest więc waga, wzrost i wiek Przemysława Sequento Skulskiego? Jako że pierwsza konferencja jest przed nami, to jeszcze nie wiem, ile waży i jakiego wzrostu jest debiutant freak fight show. Wiem natomiast, w jakim jest on wieku – Przemek ma 27 lat.

Twórca sprzedaje własną koszulkę.

Taniec na TikToku. Co to znaczy Sequento?

Zanim Przemysław Skulski trafił do Warsaw Shore i High League, działał on na TikToku, na którym obecnie ma już ponad 335,7 tysięcy obserwujących. Jego nick na tym portalu jest jego ksywką – kojarzymy dzięki niej nie tylko Przemka, ale i jego szalony taniec, który również został tak nazwany. 

Co to znaczy Sequento? Skąd mężczyzna wziął pomysł na tę ksywkę? Nie podzielił się on tą informacją w żadnym z wywiadów, ale możliwe, że na najbliższej konferencji High League, która odbędzie się 14 listopada 2022 roku, padnie pytanie, co to znaczy Seqento i influencer rozwieje nasze wątpliwości. W języku angielskim sequent oznacza następstwo, ale Przemek mówi na siebie Sequento – nie wiem, czy dodatek samogłoski o na końcu ma jakieś znaczenie i czy w ogóle ten pseudonim coś znaczy. 

Przechodząc do TikToka, o którym wspomniałam akapit wcześniej – Przemek zapoczątkował tam taneczny trend (nazywany Sequento), który wiele osób starało się odwzorować. Fani frigh fightowego debiutanta mają nadzieję, że mężczyzna wykorzystał taniec albo na konferencji albo podczas gali High League – w końcu to dzięki niemu wybił się on na TikToku. Na czym polega taniec Sequento? Na energicznych ruchach rękami i stąpaniem z nogi na nogę w rytm piosenki z szybkim bitem. Tego nie da się opisać słowami, dlatego proponuję Ci wejść na TikToka i wpisać w wyszukiwarkę: sequento taniec.

Zobacz: Fagata bez makijażu – czy nadal jest piękna?

Przemysław Sequento Skulski i High League

Federacja High League 3.listopada ogłosiła, że jednym z zawodników 5. gali będzie Przemysław Sequento Skulski. Nie jest on specjalnie znany w świecie celebrytów, a w dodatku jest on debiutantem w tego typu programie, dlatego ciężko mieć wobec niego jakieś oczekiwania. Nie wiadomo, jakie są jego możliwości i czy miał wcześniej styczność z MMA. Mimo że jego waga i wzrost są nam jeszcze nieznane, to patrząc na jego zdjęcia można stwierdzić, że jest on dobrze zbudowany i że jakąś tam styczność ze sportem ma. 

Kto będzie rywalem Sequento? Tego federacja również jeszcze nie podała – jesteśmy przed pierwszą konferencją, dlatego nie ma się co dziwić, że nie znamy wszystkich szczegółów dotyczących zawodników. Czy stanie on w oktagonie z kimś doświadczonym, czy może zmierzy się z kimś, kto tak jak on, nie ma jeszcze doświadczenia w oktagonie? Ja myślę, że zawalczy on raczej z kimś mało znanym, kto również debiutuje, ale kto wie? Może federacja zaskoczy swoich widzów i wybierze Przemkowi starego wyjadacza fright fight show? Daj znać w komentarzu, kogo typujesz!

Już wiesz, kto to jest Przemek Sequento Skulski, w jakich programach bierze udział i co robi poza rozwijaniem swojej celebryckiej kariery. Jego wzrost i waga nie są jeszcze znane, ale na pewno zmieni się to po pierwszej  lub drugiej konferencji – pierwsza odbędzie się 14 listopada o godzinie 20. Koniecznie daj znać w komentarzu, czy oglądałeś ją i co myślisz o Przemysławie Sequento Skulskim – jakie wrażenie na Tobie zrobił?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne