Strona głównaRozrywkaSanah - skąd pochodzi, wiek, wzrost, imię i nazwisko

Sanah – skąd pochodzi, wiek, wzrost, imię i nazwisko

Sanah – kto to? Sanah jest jedną z bardziej znanych piosenkarek w Polsce. Jej piosenka z Vito Bambino „Ale jazz!” ma na Youtube aż 81 mln wyświetleń! Na jej koncerty przychodzą dziesiątki tysięcy ludzi. Wiele osób chce lepiej poznać Sanah. Mimo że artystka udzieliła wielu wywiadów, to internauci wciąż pytają o jej: wiek, wagę, wzrost, jak ma na imię Sanah, jakie jest jej pełne imię i nazwisko, skąd jest, skąd pochodzi czy ma chłopaka i kiedy kolejny koncert. W tym artykule uchylimy rąbka tajemnicy i przedstawimy kilka ciekawostek o Sanah.

Sanah wiek – ile ma lat? 

Wiele osób zastanawia się nad tym ile ma lat Sanah. Jest to spowodowane wręcz dziecięcą urodą piosenkarki, która budzi wiele wątpliwości związanych z wiekiem piosenkarki. Artystka skończy w tym roku 25 lat – urodziła się we wrześniu 1997 r. Pytanie o to ile ma lat nasz ulubiony artysta, jest bardzo często zadawane przez fanów – aktorzy czy muzycy często wyglądają na młodszych, niż są w rzeczywistości. 

Sanah – skąd jest, skąd pochodzi artystka?

Kwestia pochodzenia jest równie ciekawa. Lubimy wiedzieć, gdzie urodził się i dorastał nasz idol czy idolka. Skąd jest i skąd pochodzi Sanah? Sanah jako dziecko wychowywała się na wsi – Stare Babice, która położona jest bardzo blisko Warszawy. 

Na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie zdobyła wykształcenie (magistra) w zakresie instrumentalisty, co zresztą słychać na jej koncertach – artystka jest wszechstronnie uzdolniona, gra na wielu instrumentach.

Sanah – jak ma na imię? Jakie jest jej prawdziwe imię i nazwisko?

Sanah, podobnie jak wielu innych artystów działa pod pseudonimem artystycznym. Jak ma na imię artystka? Jakie jest jej pełne imię i nazwisko? Sanah tak naprawdę nazywa się Zuzanna Irena Jurczak. Jej mama jest lekarzem weterynarii. Wokalistka ma sześcioro rodzeństwa, o czym wspomniała w kilku wywiadach. 

Sanah – kto to, wiek, waga, wzrost, chłopak, wywiady

Czy Sanah ma chłopaka? Artystka nie dzieli się swoim życiem miłosnym ani w wywiadach, ani w social mediach. Jednak z nieoficjalnych źródeł wynika, że Sanah ma chłopaka. Jest nim tajemnicza postać z zamazaną twarzą z teledysku do piosenki „kolońska i szlugi”, jednego z najpopularniejszych utworów młodej wokalistki.

Nikt już chyba w Polsce nie zadaje sobie pytania „Sanah, a kto to?” – Zuzia jest obecnie jedną z najbardziej znanych piosenkarek. Z racji na swój styl śpiewania ma fanów w najróżniejszym wieku. 

Nie mamy informacji dotyczących wzrostu ani wagi artystki. Nie są to zresztą istotne kwestie – najważniejsze co nasi ulubieni artyści reprezentują sobą i swoją muzyką. Ciekawość jest jednak normalna, zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd, który jest dla wielu osób bardzo ważny. Jednak Sanah nie dzieli się takimi informacjami ze swoimi fanami.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne