Strona głównaRozrywkaFilm “After 2” - gdzie obejrzeć?

Film “After 2” – gdzie obejrzeć?

Po erze książek nadeszła era fanowskiej fikcji i wszystkiego, co jest z tym związane. Wielu osobom nie wystarczają wydarzenia opisane i pokazane w książkach czy filmach, wymyślają więc swoje własne historie, związane z tematami, które ich interesują. Pisanie opowiadań fanowskich, czy też fanfiction, jest bardzo popularnym procederem w internecie, powstają nawet strony poświęcone temu rodzajowi twórczości. Ludzie piszą o swoich ulubionych filmach, książkach czy serialach, często nieco zmieniając czy modyfikując ich fabułę, albo wymyślając własne zakończenie pewnych historii. Pisanie fanfiction nie ogranicza się tylko do pisania o innych dziełach, ale często możemy spotkać się z opowiadaniami dotyczącymi realnych ludzi, takich jak aktorzy, piosenkarze, youtuberzy czy inni ludzie związani show-biznesem. Niektóre fanfiction stają się tak popularne i dochodowe, że doczekują się papierowej formy, a nawet filmowych czy serialowych adaptacji. Jednym z takich fanfiction, było opowiadanie pod tytułem „After”, który zamieszczone było na platformie Wattpad i szybko zdobył popularność wśród czytelników. Oryginalnie, opowiadanie było inspirowane zespołem One Direction, jednak po wydaniu książki, imiona niektórych postaci zmieniły się, podobnie jak pewne szczegóły oryginalnego fanfiction. Książka „After” została wydana w bardzo wielu krajach, odnosząc duży sukces, niewiele osób więc dziwiło się, że już w 2019 roku, książka doczekała się filmowej adaptacji. After w reżyserii Jenny Gage, miał swoją premierę 12 kwietnia 2019 roku. Scenariusz do filmu napisały Susan McMartin, Tamara Chestna i Jenny Gage, a główne role zagrali Josephine Langford i Hero Finnes – Tiffin. Fabuła filmu opowiada o młodej dziewczynie imieniem Tessa, której pojawienie się w życiu zbuntowanego i zwiastującego kłopoty Hardina, wywraca je do góry nogami. Film jest melodramatem, który zawiera w sobie wiele scen o charakterze erotycznym, ma on więc swoje ograniczenia wiekowe. Niestety nie został zbyt ciepło przyjęty przez krytyków, ani przez zwykłych fanów kina, osiągając wynik zaledwie 23% na stronie Rotten Tomatoes. Film doczekał się jednak sequelu, który miał swoją premierę w kinach 11 września 2020 roku. After 2 wyreżyserowany został przez Rogera Kumble’a, a za scenariusz do filmu odpowiedzialni są Mario Celaya, oraz autorka książek „After” – Anna Todd. Film rozpoczyna się miesiąc po wydarzeniach z pierwszej części, a główna bohaterka zostaje poddana trudnemu wyborowi, który może zdecydować o jej życiu. Główne role pozostają niezmienne, do filmu dołączają jednak inne, rozpoznawalne nazwiska. Film otrzymał niestety jeszcze więcej krytyki niż jego pierwsza część, na portalu Rotten Tomatoes otrzymując wynik 13%.

Obsada filmu After 2

Obsada filmu After 2 zawarta jest w całości w napisach końcowych. Główne role otrzymali Hero Finnes-Tiffin, jako Hardin Scott, oraz Josephine Langford jako Tessa Young. W obsadzie filmu After 2 pojawiają się również Louise Lombard jako Trish Daniels, Dylan Sprouse jako Trevor Matthews, Candice King jako Kimberly, Charlie Weber jako Christian Vance, Selma Blair w roli Carol Young, Inanna Sarkis jako Molly Samuels i Shane Paul McGhie w roli Landona Gibsona.

Czy i kiedy After 2 pojawi się na Netflix?

Netflix jest bardzo popularną platformą streamingową. Na razie niestety nie wiadomo, czy i kiedy After 2 pojawi się na Netflix, póki co pierwsza część również nie jest na tej platformie dostępna. Netflix aktualizuje swoją bibliotekę na początku każdego miesiąca, a nowości na serwisie pojawiają się na głównej stronie, łatwo jest więc je znaleźć. To czy i kiedy After 2 pojawi się na Netflix, zależy w dużej mierze od tego, czy fani wyrażą taką chęć.

Gdzie obejrzeć cały film After 2 za darmo?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie obejrzeć cały film After 2 za darmo. Zazwyczaj filmy za darmo możemy znaleźć na platformie Vider, jednak After 2 się tam jeszcze na pojawił. Na Vider można obejrzeć za to pierwszą część produkcji, jest więc szansa, że pojawi się i druga część. Niestety opcje, gdzie obejrzeć cały film After 2 za darmo są bardzo ograniczone, bo film czasem pojawia się na jakiś czas na stronach typu Vider, ale szybko znika. Można go jednak obejrzeć odpłatnie na platformie Player, gdzie dostępny jest do wykupienia na 48 h.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne