Strona głównaCelebryciSylwia Wysocka - mąż, partner, rodzina, syn, życie prywatne, kto ją pobił?

Sylwia Wysocka – mąż, partner, rodzina, syn, życie prywatne, kto ją pobił?

Sylwia Wysocka to znana i lubiana aktorka. Przez lata wcielała się w rolę lekarki Barbary Wojciechowskiej w serialu „Plebania”. Grała też w produkcjach filmowych i teatrze. Żyła z dala od blasku fleszy. Wiadomo było, że od lat towarzyszy jej partner Włodzimierz, ale nikt nie wiedział, gdzie mieszka, ani jak żyje na co dzień. 

W kwietniu 2021 roku świat obiegła informacja o tym, że aktorka została pobita i okradziona. Sprawcą miał okazać się partner Włodzimierz. Zebraliśmy szczegóły w tej sprawie. Jak było naprawdę: Sylwia Wysocka mąż, czy partner? Co sprawiło, że związek aktorki skończył się w tak dramatyczny sposób? Czym zajmuje się Sylwia Wysocka kto ją pobił? Jak żyje i gdzie mieszka Sylwia Wysocka kim jest jej partner?

Sylwia Wysocka mąż, partner –  kim jest jej partner?

Partner Sylwii Wysockiej, Włodzimierz, nie jest osobą publiczną. To biznesem, z którym aktorka związała się po rozstaniu z reżyserem Mariuszem Trelińskim. Choć planowali ślub, a Sylwia Wysocka często mówiła o Włodzimierzu mąż, do legalizacji ich związku nigdy nie doszło. Sprawdź więcej:

 • Sylwia Wysocka kto ją pobił?
 • Sylwia Wysocka kim jest jej partner? 

Sylwia Wysocka – partner biznesmen? 

Sylwia Wysocka i jej partner Włodzimierz nie brylowali na salonach. Sprawdź szczegóły na jego temat:

 • Sylwia Wysocka kim jest jest partner?
 • Sylwia Wysocka partner biznesmen
 • Sylwia Wysocka życia prywatne
 • Sylwia Wysocka rodzina
 • Gdzie mieszka Sylwia Wysocka?

O partnerze, z którym Sylwia Wysocka spędziła ponad 30 lat, wiadomo tyle, że prowadzi rozliczne interesy, także poza granicami Polski, na Wschodzie. Odmienne drogi życiowe nie przeszkodziły im spędzić z sobą wielu lat. Sylwia sporo występowała w filmach i serialach, związana była także z teatrem. Jej partner Włodzimierz zajmował się swoim biznesem. Liczne rozjazdy nie stanowiły dla nich przeszkody do tego, by tworzyć udany związek i mieć syna Piotra. 

Sylwia Wysocka partner Włodzimierz 

Kim tak naprawdę jest dla aktorki jej były już partner? Czy można mówić: Sylwia Wysocka mąż, czy Sylwia Wysocka partner? Wiele lat spędzili razem i planowali uroczystość ślubną, ale zawsze coś innego stawało im na drodze. Często przez media tytułowani byli małżeństwem, a sami nigdy tego nie prostowali.

O partnerze Sylwii Wysockiej najpewniej nikt by nadal nie usłyszał, gdy nie fakt, że aktorka oskarżyła go o dotkliwe pobicie, a wcześniej romans z wiele młodszą kobietą. 

Na krótko przed kłótnią i pobiciem, Sylwia Wysocka dowiedziała się o tym, że jej partner od ponad 10 lat prowadził podwójne życie. Co więcej, po tym, jak Wysocka dowiedziała się o tym, miał jej proponować pozostanie w relacji partnerskiej, układzie wiążącym trzy osoby. 

Sylwia Wysocka rodzina 

Przeczytaj o relacjach rodzinnych aktorki. Dowiesz się więcej na temat:

 • Sylwia Wysocka mąż
 • Sylwia Wysocka partner
 • Sylwia Wysocka syn
 • Sylwia Wysocka życie prywatne

Sylwia Wysocka była bardzo związana ze swoimi rodzicami. Była ich ukochanym i jedynym dzieckiem. Z tatą wyjeżdżała na narty. Mama przekazała jej, jak cenne są wartości rodzinne i dom. Po śmierci ojca zajęła się mamą, by ta nie czuła się samotna.

W ostatnim czasie los nie oszczędzał Wysockiej. Niedługo po tym, jak wyszła ze szpitala, straciła matkę. 

Przez lata Wysocka i jej partner Włodzimierz wychowywali syna Piotra, który tak jak i aktorka, jest jedynakiem.   

Sylwia Wysocka syn

Choć w środowisku aktorskim dzieci często idą w ślady rodziców i często w ich towarzystwie stawiają pierwsze kroki przed kamerą, Sylwia Wysocka z synem Piotrem nie pojawiała się w mediach. Była bardzo zadowolona, że nie wybrał trudnej i niepewnej aktorskiej drogi. 

Tuż przed rozstaniem z ojcem Piotra, syn poinformował rodziców, że zamierza się ożenić. Sylwia Wysocka bardzo się z tego powodu ucieszyła. Ponownie wrócił też temat jej ślubu, który latami był przekładany. Jednak gdy na jaw wyszedł romans Włodzimierza, plany zupełnie się zmieniły. Sylwia postanowiła opuścić ich wspólny dom i zamieszkać samotnie z dala od swojego dawnego życia. To był też czas, kiedy już opiekowała się swoją chorą matką. 

Najpewniej z uwagi na długotrwałą rehabilitację Sylwia Wysocka z synem Piotrem nie będą pokazywać się w mediach i swój czas poświęcą na to, by aktorka powróciła do sprawności sprzed wypadku. 

Sylwia Wysocka życie prywatne

Sylwia Wysocka niewiele mówiła o swoim życiu prywatnym. W rozmowach z dziennikarzami pojawiały się zdawkowe informacje na temat męża (tak nazywała partnera), czy syna, ale aktorka bardzo chroniła swoją prywatność. Wiodła zwyczajne życie, którym nie interesowała się prasa.

Wszystko zmieniło się wtedy, gdy została pobita. W sądzie nadal toczy się sprawa. Partner Wysockiej usłyszał zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu powyżej 7 dni.

Sylwia Wysocka życie prywatne układa sobie na nowo. Sylwia Wysocka z synem Piotrem i gronem najbliższych przyjaciół powraca do zdrowia. Czas pokaże, na ile uda jej się wrócić do filmu i teatru. 

Sylwia Wysocka kto ją pobił 

Po roku od zdarzenia prokuratura postawiła zarzut pobicia partnerowi Sylwii Wysockiej, Włodzimierzowi. Policja o sprawie wiedziała od samego początku. Aktorka wezwała patrol po tym, jak została zepchnięta ze schodów. W jednej z rozmów przekazała mediom, że partner kopnął ją i zepchnął ze schodów. 

Liczne urazy, w tym złamanie kręgosłupa, sprawiły, że nie może pracować. Codziennie towarzyszy jej ból, a w ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, że uraz mógł także spowodować problemy ze wzrokiem, które dopiero teraz dają o sobie znać. 

Sylwia Wysocka młoda, co robiła, gdy była młoda?

W młodości aktorka związana była z reżyserem Mariuszem Trelińskim. Już w szkole aktorskiej uchodzili za piękną parę. Później zamieszkali razem i przez kilka lat tworzyli udany związek. 

Sylwia Wysocka zdecydowała się na rozstanie, po którym jej kariera nabrała tempa. Jak opowiadali przyjaciele aktorki, w związku była ona mocno przytłoczona domowymi obowiązkami. Treliński już wtedy był obiecującym reżyserem, ona zaś nie miała możliwości się wybić. 

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne