Strona głównaPrzemysłSobianek Lew - opinie, cena, forum, gdzie kupić?

Sobianek Lew – opinie, cena, forum, gdzie kupić?

Rynek firm, oferujących sprzedaż ekogroszku, jest naprawdę imponujący. Może dzięki tak licznemu ich występowaniu, damy radę przetrwać jakoś nadchodzącą zimę. Wielu z nas bowiem, z trwogą spogląda w jej stronę, w związku z napływającymi zewsząd alarmującymi danymi, mówiącymi o tym, że może już całkiem niebawem, zabraknąć ekogroszku i węgla w sprzedaży. 

Jedną z takich firm, jest Sobianek Lew. Opinie, jakie ma? Jaka jest cena za ten produkt? Czy na forum, mówią gdzie kupić? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do artykułu.

Sobianek Lew – opinie 

Co wiadomo na temat ekogroszku od Sobianek Lew? Opinie zbiera znakomite. Zadowolone osoby, które zdecydowały się na zastosowanie go w swoich domach, na duży plus wymieniają fakt wysokiej kaloryczności tego produktu. Wielu z nich, chwali sobie również małą ilość popiołu, która powstaje po zakończonym jego spalaniu. Świadczy to niewątpliwie, o czystości tego produktu. Jest to również bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy nie przepadają za zbyt częstym czyszczeniem swoich pieców. Użytkownicy, zwracają również uwagę na fakt, że produkt ten jest konfekcjonowany a do jego wytworzenia, został użyty tylko węgiel najwyższej klasy.

Sobianek Lew – cena 

Kolejnym pozytywnym aspektem przemawiającym na korzyść ekogroszku Sobianek Lew, jest jego cena. Do tej pory średni koszt, który trzeba było ponieść w związku z jego zakupem, wynosił około 1600 zł. Co jak za ekogroszek tej jakości, nie jest wysoką ceną. Jako duży pozytyw wielu klientów, wskazuje również fakt, że firma, oferuje dla osób, zamawiających więcej niż jedną tonę, dostawę w cenie. Wszystkie szczegóły na ten temat, można natomiast ustalić za pomocą ich strony internetowej lub kontaktując się z nimi telefonicznie. 

Sobianek Lew – forum 

Forum internetowe na temat materiałów opałowych, stanowi najlepsze źródło informacji w tej dziedzinie. Co zatem można tam znaleźć na temat produktu, jakim jest ekogroszek Sobianek Lew? Użytkownicy, zwracają przede wszystkim uwagę, na wysoką kaloryczność tego produktu. Potwierdzają również informację, którą deklaruje producent na swojej stronie, obiecując, że jest to materiał dokładnie przesiewany przed zapakowaniem. Proces ten, ma na celu zmniejszenie ilości miału w nim zawartego. Przede wszystkim jednak, osoby na forum mówią, że ekogroszek Sobaniek Lew w żaden sposób, nie jest w stanie uszkodzić podajników naszych pieców. Wynika to z faktu, nie zawiera on w sobie żadnych kamieni, które mogłyby, spowodować ich awarie. Potwierdzeniem jakości, są również przeprowadzane cały czas badania w laboratoriach, które mają na celu sprawdzanie czystości ekogroszku Sobianek Lew. Co jeszcze mówią osoby na forach internetowych? Bardzo dobrze, wypowiadają się również na temat jakości płomienia, powstającego z tego produktu. Nie ma tutaj mowy, o występowaniu tak zwanego zimnego ognia. Natomiast moc przez niego wytwarzana, sprosta nawet najsurowszym okresom jesienno – zimowym. Fani ekologii i ochrony środowiska również mogą odetchnąć z ulgą. Sobianek Lew, spełnia bowiem wszystkie wymogi narzucone w ustawie antysmogowej. Co jest jeszcze ważne to fakt, że ekogroszek Sobianek Lew, można stosować niemal w każdego rodzaju kotłach na ten surowiec. Najlepiej sprawdzą się zwłaszcza w tych, które zbudowane są z podajnika ślimakowego lub tłokowego. Świetnie poradzi sobie również, w węglowych kuchniach.

Sobianek Lew, gdzie kupić 

Jeśli zastanawiacie się, będąc zachęconymi dobrymi opiniami, gdzie kupić ten ekogroszek, odpowiadamy. Przede wszystkim, można dokonać tego na stronie przedsiębiorstwa Sobianek. Jednak to nie jedyne miejsce, gdzie można tego dokonać. Ekogroszek Lew, można jeszcze kupić na:

  • OLX
  • Allegro
  • Ceneo
  • Bricomarche
  • Superopal
  • Sprzedajemy

Warto jednak pamiętać, że decydując się na zakup od producenta, można również liczyć na wspomnianą już wcześniej, darmową wysyłkę. Oczywiście, jeśli zdecydujecie się na zamówienie przekraczające jedną tonę. Zamówiony przez Was materiał, będzie dostarczony na paletach z pomocą firmy kurierskiej. O czym warto jeszcze wspomnieć to informacja, że przyjedzie on do Was zapakowany w workach.

Mamy nadzieję, że duża ilość firm zajmujących się produkcją oraz sprzedażą ekogroszku, da radę sprostać nadchodzącej zimie i brakom magazynowym. Firma Sobianek Lew, należy do jednej z nich a dobre opinie tylko potwierdzają, że warto im zaufać. Trzymamy kciuki, aby nadchodząca zima przeszła mimo wszystko lekko a każdy dom, był należycie ogrzany.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne