Strona głównaPrzemysłEkogroszek KGM - opinie, gdzie kupić, z jakiej kopalni pochodzi?

Ekogroszek KGM – opinie, gdzie kupić, z jakiej kopalni pochodzi?

Dzisiaj przychodzimy do was z ekogroszkiem hurtowni KGM, która zajmuje się handlem opałem. Co wyróżnia tego producenta? KGM gwarantuje, że oferowany przez nich węgiel, ekogroszek i miał węglowy to produkty najlepszej jakości, a ich dystrybucja odbywa się nie tylko na terenie Polski, ale też za granicą. 

Firma pisze o innowacjach, jakie stosuje i o swoich osiągnięciach na rynku, ale nas najbardziej interesuje to, jakie opinie ma ekogroszek KGM. Zapewnienia producenta to w końcu jedno, a często okazuje się, że klienci mają całkiem inne zdanie. Oczywiście opinie to nie wszystko – liczą się też fakty, dlatego przybliżymy wam parametry ekogroszku KGM i postaramy się odpowiedzieć na pytanie dotyczące tego, z jakiej kopalni wydobywany jest ten opał.

Ekogroszek KGM – kaloryczność, parametry, z jakiej kopalni pochodzi?

Ekogroszek KGM to nie jest tylko jeden produkt. KGM ma w swojej ofercie kilka rodzajów tego opału, a dzisiaj skupimy się na ekogroszku KGM 28, KGM 29, KGM Gold i KGM Królewski. To właśnie one najbardziej was interesują. Zanim jednak przejdziemy do opinii, warto wspomnieć o tym, że parametry poszczególnych ekogroszków nieco się od siebie różnią. Nie będziemy jednak przybliżać wszystkich parametrów, bo największa rozbieżność dotyczy kaloryczności i zawartości popiołu.

Ekogroszek KGM Królewski ma wartość opałową na poziomie 29 MJ/kg, ekogroszek KGM 29 ma wartość opałową prawie 30 MJ/kg, a w przypadku ekogroszku KGM 28, wartość opałowa to 28 MJ/kg

Zawartość popiołu to dla ekogroszku KGM Królewski, KGM 29 i KGM 28 odpowiednio 2-5%, 1,5-6% i 3-9%.

Z jakiej kopalni pochodzi ekogroszek KGM? To pytanie nurtujące wiele osób. KGM nie podaje dokładnie, z jakiej kopalni pochodzi ich ekogroszek, ale mamy pewną wskazówkę. W opisie ekogroszku KGM 29 można znaleźć informację, że ten właśnie opał pochodzi z polskich kopalń. Mamy nadzieję, że ta informacja odnosi się też do tego, z jakiej kopalni pochodzi pozostała część ekogroszków.

Ekogroszek KGM – opinie

Tak jak już powiedzieliśmy, dzisiaj skupimy się na kilku ekogroszkach KGM. Jakie opinie mają klienci tej hurtowni opału? Czy są zadowoleni z towaru, który otrzymali? Przekonajmy się.

  • Ekogroszek KGM 29 opinie – ekogroszek KGM 29 opinie ma bardzo dobre, a część klientów pisze nawet, że to najlepszy opał, jakim mieli okazję palić w piecu. Pojawiają się jednak też negatywne opinie – niektórzy zwracają uwagę, że ekogroszek KGM 29 był lepszy w swojej poprzedniej wersji – teraz przypomina on miał. Znaczna część internautów zamiesza jednak pozytywne opinie, które mówią o tym, że ekogroszek KGM 29 jest świetny i dobrze sprawdza się na najwolniejszym biegu pompy.
  • Ekogroszek KGM 28 opinie – ekogroszek KGM 28 opinie ma raczej pozytywne. Klienci wskazują na to, że opał jest suchy i się błyszczy. Nie wytwarza on dużo pyłu i spieków. Pozytywne opinie mówią też o tym, że ekogroszek KGM 28 to dobry produkt, który spisuje się wręcz na medal.

Ekogroszek KGM – opinie na forum

Sprawdźmy, co na forum piszą o ekogroszku KGM Królewski i KGM Gold – czy opinie są tak obiecujące, jak w przypadku poprzedników?

  • Ekogroszek KGM Królewski opinie – ekogroszek KGM Królewski opinie ma dosyć dobre. Klienci opowiadają o tym, że opał jest tak suchy, że nawet się kurzy, a to duży plus. Opinie jednoznacznie wskazują na to, że ekogroszek KGM Królewski nie spieka się i wytwarza mało popiołu. Granulacja opału jest równa, no i warto wspomnieć też o tym, że ten ekogroszek jest suszony. Czy ekogroszek KGM Królewski ma negatywne opinie? Tak, choć nie są one liczne. Klienci zwracają uwagę na to, że ten produkt kopci i wytwarza twarde spieki (ciekawi nas, czy te osoby miały odpowiednio ustawiony piec).
  • Ekogroszek KGM Gold opinie – ten ekogroszek jest bardzo chwalony wśród klientów. Jest lekko wilgotny, ale nie sprawia to problemu w paleniu. Ekogroszek KGM Gold wytwarza trochę więcej popiołu niż jego poprzednicy, ale to ze względu na wysoką kaloryczność (prawie 30 MJ/kg). Gospodarzy martwi jedynie słaba dostępność tego opału i pytają, gdzie kupić ekogroszek KGM Gold.

Ekogroszek KGM – problem z dostępnością, gdzie kupić?

Problem z dostępnością to nie tylko zagwostka opału od KGM. Trzeba jednak przyznać, że ta hurtownia ma naprawdę dużo fanów, a ich ekogroszek wypada świetnie w testach. Klienci nie wiedzą, gdzie kupić ekogroszek KGM Gold i jest to frustrujące. 

Gdzie kupić ekogroszek KGM Gold i inne ekogroszki tego producenta? Odpowiedź jest prosta. Zakupu można dokonać na oficjalnej stronie hurtowni KGM. Niestety, ekogroszek KGM Gold jest tam obecnie niedostępny, więc trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość i czekać. Nawet na Allegro są tylko archiwalne oferty ekogroszku KGM Gold.

Ekogroszek KGM bardzo dobrze wypada w recenzjach, a komentarze na jego temat też są pozytywne. Wydaje się, że ten opał to naprawdę dobry wybór, więc warto przyjrzeć się mu dokładniej – cieszymy się, że mogliśmy to zrobić i zaspokoić waszą ciekawość 🙂

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne