Strona głównaPrzemysłEkogroszek Bartex – opinie

Ekogroszek Bartex – opinie

Na rynku jest obecnie dostęp do wielu różnych rodzajów ekogroszku. Firmy prześcigają się w tym, który ekogroszek jest najlepszy, bo każda z nich chce się wyróżnić i być na szczycie. Każdej z nich zależy też po prostu na sprzedaży. Ekogroszek różnych marek może się różnić między innymi wielkością bryłek, wartością opałową, zawartością siarki, a także zawartością popiołu, spiekalnością oraz wilgotnością.

Jak widzisz, czynników świadczących o jakości ekogroszku jest wiele. Warto czytać opinie użytkowników korzystających z ekogroszku, by nie dać się oszukać producentom. 

Ekogroszek Bartex jest jednym z najpopularniejszych ekogroszków dostępnych na rynku. Producent gwarantuje, że Bartex dostarcza węgiel o najwyższej jakości, a pochodzi on z kopalń polskich i czeskich. Z perspektywy klienta istotne jest to, że Bartex dostarcza swój ekogroszek do licznych hipermarketów i składów węglowych.

Ekogroszek Bartex opinie

Ekogroszek Bartex zbiera w sieci bardzo różne opinie. Przy ich czytaniu należy pamiętać, że każdy ma inne wymagania, a opinie mogą się różnić również w zależności od tego, kto, jaki piec posiada. 

Nie trudno zauważyć, że firma Bartex ma częściowo negatywne opinie w Internecie. Klienci zarzucają firmie, że ich ekogroszek ma dużo kamieni, przeczytać możemy nawet o metalowych odłamkach! Najbardziej martwiące są jednak opinie dotyczące utrudnionego kontaktu z firmą po złożeniu zamówienia i spedytora współpracującego z firmą, rzekomo niektóre osoby mają problem, by dogadać z nim termin dostarczenia ekogroszku. Jedna z negatywnych opinii sugeruje także, że firma usuwa negatywne komentarze i wstawia na ich miejsce te pozytywne. Należy pamiętać, że są to jedynie niepotwierdzone spekulacje. Ciekawe jest to, że negatywne opinie dotyczą w głównej mierze samej firmy, a nie ekogroszku Bartex.

Ekogroszek firmy Bartex zyskuje też pozytywne opinie wśród klientów. Wśród jego zalet wymienia się na przykład to, że ekogroszek jest dobrej jakości, odpowiednio zapakowany, a przesyłka dotarła szybko i bez komplikacji. Niektórzy mówią też, że ekogroszek Bartex to najlepszy ekogroszek w Polsce. Uznaniem klientów cieszy się darmowa dostawa oferowana przez firmę. Zwolennicy firmy Bartex odgryzając się przeciwnikom, zauważają, że negatywne anonimowe opinie mogą być pisane przez konkurencję w celu pozyskania nowych klientów.

Jest to bardzo ciekawa teoria.

W tym artykule przeczytasz o dwóch najpopularniejszych rodzajach ekogroszku oferowanego przez firmę Bartex. Jest to ekogroszek Bartex Gold oraz Ekogroszek Bartex Silver.

Ekogroszek Bartex Gold opinie

Producent zapewnia, że ekogroszek Bartex Gold to produkt najwyższej jakości, ma wysoką temperaturę spalania i pozostawia niewielkie ilości popiołu. Ekogroszek Bartex Gold nadaje się również do różnych rodzajów kotłów – tych z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym, sprawdzi się także w przypadku pieców konwencjonalnych oraz kuchni węglowych. Dane techniczne zawierają informację, że wartość opałowa tego ekogroszku plasuje się na poziomie 27-29 MJ/kg, a średnica ziarna to od 5 do 25 mm. 

Jakie opinie ma ekogroszek Bartex Gold? W większości pozytywne! Klienci mówią, że jest to ekogroszek pierwszej klasy! Dodatkowo opinie mówią, że jest on suchy, a wszystkie parametry zgadzają się z tymi podanymi w specyfikacji. Pozytywne opinie dotyczą też samej firmy i kontaktu z nią. 

Nieliczne negatywne opinie odnoszą się do ceny ekogroszku Bartex Gold. Klienci wspominają, że ekogroszek Bartex Gold jest bardzo dobry, jednak jego cena jest za wysoka. Na stronie producenta cena za tonę ekogroszku Bartex Gold to 3665 zł. Trzeba przyznać, że to faktycznie duża suma, jednak w tym przypadku płacimy za jakość.

Ekogroszek Bartex Silver opinie

Ekogroszek Bartex Silver również zyskuje pozytywne opinie. Zacznijmy jednak od tego, co mówi na jego temat producent – zapewnia on, że węgiel ma wysoką kaloryczność oraz jest ekonomiczny, wszystko za sprawą niewielkiej zawartości siarki i popiołu. Wartość opałowa tego ekogroszku to 26-28 MJ/kg, a średnica ziarna jest standardowa, taka jak w przypadku ekogroszku Bartex Gold.

Jakie opinie zbiera ekogroszek Bartex Silver? Klienci są zadowoleni z tego, jak spala się w piecu. Ma ładny płomień, nie ma spieków – chwali się także to, że dzięki Bartex Silver nie trzeba często zaglądać do pieca! Klienci, którzy posiadają ten ekogroszek, sprawdzają piec nawet raz na 3 tygodnie! Jak widać, ekogroszek Bartex Silver zbiera głównie pozytywne opinie.

Czy ekogroszek Bartex Silver ma negatywne opinie? Negatywne opinie dotyczące tego ekogroszku, tak jak w przypadku Bartex Gold, odnoszą się do ceny. Na stronie producenta ekogroszek Bartex Silver kosztuje 3499 zł za tonę.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne