Strona głównaOff-topicNajlepsze życzenia urodzinowe dla szwagra

Najlepsze życzenia urodzinowe dla szwagra

Zbliżają się urodziny Twojego szwagra? Prezent kupiony, kartka podpisana, a Ty nadal nie wiesz jakie życzenia mu złożyć? Bez obaw mamy na to idealne rozwiązanie! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji, wierszyków, które możesz wysłać SMSem, powiedzieć podczas imprezy czy też napisać na kartce — do wyboru do koloru. Jakie życzenia urodzinowe dla szwagra będą najlepsze? 

Życzenia urodzinowe dla szwagra — od czego zacząć?

Składanie życzeń na różne okazje sprawia większości z nas niemałe problemy. Czasem stajemy na głowie, żeby wymyślić, czego dana osoba może chcieć od życia i czego można jej życzyć. Niejednokrotnie zdarza nam się zapomnieć o tym, żeby właściwie sformułować takie życzenia. Przez co stajemy przed solenizantem jak wryci i dukamy, próbując uratować się z zaistniałej sytuacji swoją spontanicznością. 

Zazwyczaj, jeśli nie jesteśmy urodzonymi mówcami, wychodzi z tego niezgrabne i nieeleganckie “Yyy dużo zdrowia… yyy dużo pieniędzy… i yyy szczęścia w miłości”. Nawet jeśli nasze intencje są szczere i to, czego życzymy drugiej osobie jest miłe to niewątpliwie takie dukanie formułki rodem z wigilijnego dzielenia się opłatkiem jest już maksymalnie oklepane. Jeżeli zależy nam, aby zrobić wrażenie na naszym rozmówcy, to naprawdę istotne będzie, żebyśmy się do takiego przedsięwzięcia właściwie przygotowali. 

Na szczęście nie zostajesz z tym wszystkim sam, albowiem my pomożemy Ci ubrać właściwie w słowa twoje życzenia urodzinowe dla szwagra.

Wszystkiego najlepszego szwagier — czy to może się skończyć dobrze?

Oczywiście, że tak! W przypadku kiedy mówimy o składaniu życzeń dla osób nam najbliższych, sytuacja jest mniej skomplikowana niż wtedy kiedy składamy bardziej oficjalne życzenia. Warto jednak pamiętać o tym, żeby na naszą formułę życzeń składało się trochę więcej niż jedno zdanie i przyjazne klepnięcie w plecy. Nasz solenizant z pewnością doceni gest, jakim jest stworzenie spersonalizowanych życzeń specjalnie dla niego. Oto przykładowe życzenia zaczynające się od sentencji „Wszystkiego najlepszego szwagier”:

Wszystkiego najlepszego szwagier, niech Ci się z tą moją siostrą dobrze wiedzie

Żeby Ci ona kapcie podała piwo, kupiła i nie zapominała o obiedzie.

Niech twój passat się sprawuje i jak najlepiej jak za młodu,

Niechaj nigdy się nie psuje, niech mechanik zdycha z głodu,

Na wakacje all inclusive się wybierz do Maroka

Jak opaleniznę ujrzy sąsiad, zbieleje mu oko.

Oczywiście w wypadku innego powiązania rodzinnego, można zmienić kwestie dotyczące siostry, wszak wiemy, że szwagier to nie tylko mąż naszej siostry, ale także brat małżonka. To samo tyczy się preferencji motoryzacyjnych.

Życzenia dla szwagra śmieszne, jak je złożyć by wyszło zabawnie?

Jeśli Twój szwagier to typ dowcipnisia, który uwielbia figle i swawole, to nie wahaj się z postawieniem na coś zabawnego i nieszablonowego. Jednocześnie pamiętaj, by humor był prosty i przystępny dla solenizanta. Zastanawiasz się jakie życzenia dla szwagra śmieszne będą odpowiednie, a Twoja kreatywna strona ma dzisiaj słabszy dzień? Bez obaw skorzystaj z życzeń, które przedstawiamy poniżej, nie oskarżymy Cię przecież o plagiat!

Dziś ma szwagier urodziny,

za jego zdrowie flachę obalimy.

Potańczymy, pośpiewamy,

potem brzuchy swe napchamy

Czy golonka, czy kapusta

ważne by micha nie była pusta

Czeka na nas też wódeczka,

także szwagrze mój zdróweczka.

Życzenia urodzinowe dla szwagierki

Jak wiadomo, w każdej rodzinie obok mężczyzn występują także kobiety. Co prawda możemy w powyższych sentencjach zmienić słowo “Szwagier” na “Szwagierka”, ale nie łudźmy się nie wszystkie życzenia, które składamy mężczyznom, wypada złożyć kobietom. Nie chodzi tu rzecz jasna o jakąś urodzinową dyskryminację, a o racjonalne podejście do tematu składania życzeń. Jeśli nie wiesz jakie życzenia urodzinowe dla szwagierki będą odpowiednie, to nie krępuj się i skorzystaj z tego, co oferujemy:

Kochana Szwagierko

Tyś tak piękna jak polny kwiatek

Nie widać by Ci przybywało latek

Twe lico nieskazitelne jak śniegu płatek

Dziś są Twoje urodziny,

za co cię z chęcią nagrodzimy

Moc prezentów Tobie damy

a życzenia te składamy

Kartka urodzinowa dla szwagra — co w niej napisać?

Jest to z pewnością klasyczne rozwiązanie, ale także nietuzinkowe. Szwagier, który dostanie od nas taką kartkę, poczuje się wyjątkowy i doceniony. Na pytanie “co napisać na tej kartce?”, odpowiadamy w trybie natychmiastowym!

Kartka urodzinowa dla szwagra może posiadać swoje własne sentencje, ale dużo lepszym rozwiązaniem będzie posiłkowanie się jednym z przedstawionych powyżej życzeń lub napisanie własnych unikatowych i niepowtarzalnych!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne