Strona głównaZ ostatniej chwili: nie żyjeRyszard Szczena Dąbrowski - nie żyje, wypadek, o co chodzi?

Ryszard Szczena Dąbrowski – nie żyje, wypadek, o co chodzi?

Ryszard Szczena to jeden z uczestników programu Chłopaki do wzięcia. Tak naprawdę nazywa się Ryszard Dąbrowski, choć niewielu kojarzy go z prawdziwego nazwiska. Jego pseudonim ma związek z tym, że Dąbrowski wielokrotnie tracił uzębienie w bójkach, w których uczestniczył. 

Plotki o tym, że Ryszard Dąbrowski nie żyje pojawiały się kilkakrotnie. Czasem spekulowano, że miał wypadek, w wyniku którego zmarł nagle. Zwykle pogłoski o jego śmierci związane były z tym, że Szczena siedział w więzieniu i nie publikował niczego w internecie. Jak jest tym razem? Czytaj i sprawdź, co robi aktualnie Ryszard Dąbrowski. 

Ryszard Szczena – żyje czy nie?

Dziennikarze, aktorzy i celebryci często padają ofiarą plotki, która głosi, że dana osoba nie żyje, bo miała wypadek albo zmarła z powodu ciężkiej choroby. Najczęściej okazuje się to nieprawdą i informacja szybko jest dementowana. Zanim to się stanie, internauci na portalach społecznościowych przekazują sobie link do filmu uwieczniającego rzekomy wypadek albo zdjęcia, które go dokumentują.
Niektórzy bardzo mocno przeżywają fakt, że ktoś sfałszował informacje o ich śmierci. Czasem szukają winnych całej sytuacji i grożą im procesem sądowym. Są zdenerwowani tym, że ich bliscy musieli czytać w mediach tak straszne informacje. Najczęściej jednak bohaterowie “śmiertelnej plotki” dementują ją albo w ogóle pozostawiają bez komentarza. Wiadomość o tym, że nie żyją, pojawiła się szybko i równie szybko znika. Obecnie zweryfikowanie informacji tego typu nie zajmuje wiele czasu. 

Zobacz: Jan Monczka – żona, dzieci, życie prywatne, śmierć, nie żyje?

O tym, że Ryszard Dąbrowski nie żyje również słyszeliśmy kilkukrotnie. Mogło mieć to związek z tym, że ostatnie miesiące spędza (ponownie) za kratkami. Właściciele federacji MMA, w której dwukrotnie walczył, ogłosili, że jego walka została odwołana, ponieważ trafił do więzienia. Zatem Ryszard Dąbrowski żyje, ale najprawdopodobniej nie na wolności. 

Losy Ryszarda Dąbrowskiego w polsatowskim reality show śledziły tysiące widzów. Nie cieszył się zbyt dobrą opinią, ale większość chciała, by ułożył sobie życie. Wszyscy pamiętają to, że lubił się awanturować. Internauci tygodniami komentowali fakt, że ukradł własnej matce rower i nie interesował się jej losem. 

Gdy w jego życiu pojawiła się Joanna Wielocha, zdania widzów na temat ich przyszłości były podzielone. Jedni cieszyli się, że może to pozwoli mu wyjść z alkoholizmu. Inni nie dawali związkowi żadnych szans. 

Kiedy na świecie pojawił się ich syn, Marcel, wielu internautów obawiało się o to, w jakich warunkach będzie wychowywał się maluch.  Nie było żadną tajemnicą, że para nie żyje w luksusach. Nie udało im się też porzucić alkoholu. W końcu po rodzinnej awanturze dziecko trafiło do pracowników opieki społecznej. Ten wypadek dał parze sporo do myślenia. Zapowiedzieli, że zrobią wszystko, by syn do nich wrócił. 

Jakiś czas temu media przypomniały sobie o partnerce Szczeny. Jak się okazuje przeszła metamorfozę i prezentuje się zupełnie inaczej niż w programie. W mediach mówi się o tym, że przeszła operacje plastyczne poprawiające wygląd. Niedawno Joanna opublikowała zdjęcie z synem, ale nie wiadomo, czy chłopiec jest pod jej opieką, czy tylko mogła go zobaczyć. 

Sądząc po wypowiedziach pary, można przypuszczać, że będzie ona potrzebować pomocy w tym, by osiągnąć dojrzałość do roli rodziców. Po awanturze, w wyniku której dziecko zabrano do rodziny zastępczej, Ryszard Dąbrowski napisał, że wspólnie z Joanną “trochę wypili”, a dziecku nie działa się żadna krzywda – nie miało alkoholu we krwi, ani nie było połamane (!) Miejmy nadzieję, że współpraca z odpowiednimi instytucjami sprawi, że staną się zdrową rodziną. 

Sprawdź jeszcze

Popularne