Strona głównaRozrywkaPolski lombard Walusia — opinie, gdzie jest, adres, kontakt

Polski lombard Walusia — opinie, gdzie jest, adres, kontakt

Ostatnim hitem kanału Polsat Play jest program zatytułowany „Polski lombard Walusia”. Serial opowiada o lombardzie, w którym można sprzedać lub zastawić… absolutnie wszystko. Biznes zarządzany jest przez rodzinę Walczaków, której przedsiębiorstwo znane jest w mieście jako największy lombard w całych Siemianowic Śląskich. Jeśli was również wciągnęły perypetie obrotnego Grzegorza “Walusia” Walczaka to trafiliście na dobry artykuł.

Tutaj dowiecie się, jak można złapać kontakt z Walusiem, gdzie jest umiejscowiony jego lombard, dodatkowo poznacie adres lombardu założonego przez żonę Waldusia, Stellę! Przygotowaliśmy dla was również opinie prawdziwych klientów z oficjalnej strony internetowej lombardu Walusia.

Jeżeli również jesteście fanami serii i chcecie dowiedzieć się więcej informacji na temat funkcjonowania biznesu Walusia, zapraszamy was do dalszej lektury!

Lombard Walusia — gdzie jest? Adres 

Jak zapewne wam wiadomo, Polski Lombard Walusia to serial kręcony w prawdziwym lombardzie. Program przedstawia prawdziwych bohaterów i realne sytuacje, które na co dzień spotykają rodzinę prowadzącą lombard.

Waluś biznesem i handlem zajmuje się już bardzo długo — jak informują nas odcinki, znany jest w branży już ponad 15 lat. Waluś nigdy nie przepuszcza okazji, by zarobić i tę samą żyłkę handlową zaszczepił w pozostałych członkach rodziny Walczaków. W skład ekipy obsługującej największy lombard w Siemianowicach Śląskich wchodzą: tytułowy Waluś, czyli Grzegorz Walczak, jego żona Stella, syn Patryk oraz seniorka rodu Walczaków — pani Ewa.  

Rodzina poza prowadzeniem lombardu, w którym odbywa się większość scen serialu, obsługuje również inne biznesy i strony internetowe — w tym również profil biznesowy na Facebooku. 

Zobacz: Jacek Murański – kto to, żona, wiek, Wikipedia, wzrost, skąd pochodzi?

Gdzie zatem jest położony biznes Walusia? Ich dokładny adres to ulica Śląska 28, kod pocztowy 41-100 w Siemianowicach Śląskich. To właśnie na ulicy Śląskiej odbywają się epickie negocjacje Walusia i przygody reszty jego załogi. 

Jeżeli ten adres to dla was za mało, zapytacie pewnie gdzie, jest umiejscowiony drugi biznes Walusia, czy raczej jego żony Stelli? Otóż adres tego lombardu meblowego to ul. Marii konopnickiej 11, również w Siemianowicach Śląskich. Ale poczekajcie, bo to jeszcze nie wszystko! Lombard Stelli najwyraźniej tak dobrze prosperował, że małżeństwo zdecydowało się na otwarcie dwóch dodatkowych adresów, tym razem w mieście Żory w województwie śląskim. Dokładny adres dyskontu meblowego to ul. Boczna 6 i Dworcowa 17.

Lombard Walusia — kontakt, strona

Z Walusiem możecie skontaktować się, nie tylko stacjonarnie. Waluś do najmłodszych już nie należy, ale mimo to udało mu się przenieść część swojego biznesu do internetu. Najwyraźniej w budowaniu marki i strony internetowej pomaga mu syn Patryk, bo lombard Walusia nie tylko posiada własną stronę internetową, ale również profil na Facebooku oraz konto na portalu OLX. Na tej ostatniej stronie Waluś wraz z rodziną zamieszcza część swoich lombardowych perełek. Fani z pewnością cieszą się z tego, że biznes Walusia tak dobrze prosperuje — zarówno przy adresie stacjonarnym jak i na stronach internetowych. 

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie jest adres e-mail Walusia czy jego telefon kontaktowy to na stronach internetowych i w social mediach podane są wszystkie adresy.

Lombard Walusia — opinie klientów

Jak mówi o sobie rodzina Walczaków “nie przepuszczamy żadnej okazji”. Prowadzenie lombardu wymaga nie tylko umiejętności targowania się — przede wszystkim trzeba mieć czujne oko i czuły nos, którym zwietrzyć można najciekawsze przedmioty. Biznes o charakterze lombardu może wiązać się z nieprzyjemnymi sytuacjami. W końcu obie strony, sprzedający i kupujący, mają odmienne cele — jeden chce jak najwięcej ugrać, a drugi jak najmniej zapłacić. Gdzie w tym wszystkim jest złoty środek?

Waluś, na swoje szczęście jest obdarzony naturalnym wdziękiem gościem, może dlatego w znacznej większości jego klienci wychodzą z lombardu zadowoleni i z pozytywną opinią o przedsiębiorstwie Walusia. Wystarczy sprawdzić opinie w social mediach!

Lombard Walusia — opinie  oglądających 

Fanów serialu “Polski lombard Walusia” nie brakuje. Ich opinie o programie są jednak podzielone. Niektórzy mówią o Walusiu i jego rodzinie bardzo pozytywnie. Trudno się dziwić, miło przecież popatrzeć na rodzinny biznes gdzie jest śmiechu co niemiara. Natomiast przeciwna strona, wyraża negatywne opinie. Walusiowi zarzucają cwaniactwo i przesadne żerowanie na swoich klientach.

Cóż można powiedzieć? Jak to mówi Waluś “byznes is byznes” i takie opinie nie są do końca na miejscu. W końcu każdy chce zarobić, prawda?

Sprawdź jeszcze

Popularne