Strona głównaCelebryciGrzegorz Markowski - choroba, rodzina, żona, dzieci, nie żyje?

Grzegorz Markowski – choroba, rodzina, żona, dzieci, nie żyje?

Grzegorza Markowskiego nikomu chyba nie trzeba przedstawiać – niemal wszyscy wiedzą, że jest on frontmanem ukochanego przez starsze pokolenie zespołu Perfect. W ostatnim czasie zrobiło się o nim głośno, ponieważ piosenkarz niespodziewanie odszedł z zespołu. Fani byli w szoku – przez to zaczęły pojawiać się plotki o chorobie Grzegorza Markowskiego. Czy lider Perfectu jest chory? Ile lat ma Grzegorz Markowski? Co wiemy o jego rodzinie, czyli żonie i dzieciach? Co łączy Grzegorz Markowskiego i Piotr Markowskiego? Sprawdzamy!

Grzegorz Markowski nie żyje?

Czy Grzegorz Markowski nie żyje? Bardzo dużo osób w ostatnim czasie wpisuje to pytanie w swoje wyszukiwarki. Jednak to, że Grzegorz Markowski odszedł z Perfectu, nie oznacza, że nie żyje. Managerka artysty zdementowała plotki i w swoim oświadczeniu napisała, że były frontman nie jest bardzo chory ani umierający! Przyczyny wycofania się z Perfectu i odwołania ostatniej trasy koncertowej, mają swoje źródło gdzieś indziej. Trasa została ogłoszona przed pandemią, sytuacja się zmieniła – ograniczenia w 2021 roku związane z liczbą osób na tego typu imprezach spowodowałyby to, że lider musiałby grać dużo więcej koncertów, a to nie jest na jego siły – nie chciał zawieść fanów i postanowił się wycofać z tego pomysłu. Jego managerka zapewniała, że nie jest to koniec jego muzycznej kariery i że na pewno Grzegorza Markowskiego jeszcze usłyszymy, ale raczej na bardziej kameralnych imprezach.

Grzegorz Markowski na co jest chory? Choroba 

Na co jest chory Grzegorz Markowski? Do końca nie wiadomo. Ile lat ma Grzegorz Markowski? Mężczyzna jest już w średnim wieku, a co za tym idzie, jego stan zdrowia nie jest taki, jak 20 lat wcześniej. Z wiekiem zaczyna dokuczać ludziom wiele objawów, które swoje korzenie mają w różnych schorzeniach i zaburzeniach. Grzegorz Markowski prowadzi dynamiczny tryb życia – koncerty, imprezy, próby przez wiele lat na pewno mocno obciążyły jego organizm. Na co jest chory dokładnie? Nie wiadomo – informacje dostępne w sieci podają, że jego stan zdrowia się pogorszył względem lat poprzednich. Jednak na pewno nie jest on obłożnie chory ani umierający.

Ile lat ma Grzegorz Markowski? Wiek frontmana

Ile lat ma Grzegorz Markowski? Wiek byłego frontmana Perfectu jest dla wielu osób zaskoczeniem – duża część fanów zespołu zatrzymała się w czasie i widzi Grzegorza Markowskiego jako nadal młodego mężczyznę. W jakim wieku tak naprawdę jest Grzegorz Markowski? Mężczyzna w tym roku skończy 69 lat! W dość młodym wieku stworzył z resztą członków zespół – aż 40 lat był związany z Perfectem. Mężczyzna został odznaczony Orderem Odrodzenia Polski przez Bronisława Komorowskiego. Otrzymał także medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Grzegorz Markowski – rodzina

Grzegorz Markowski ma dwoje dzieci z różnymi partnerkami – z pierwszego związku ma syna, a z drugiego córkę. Z mamą Patrycji jest do dzisiaj. Jeśli chodzi o rodziców frontmana Perfectu, to jego ojciec był inżynierem budownictwa, a mama prawniczką. Ma trzech braci – Andrzeja, Rafała i Krzysztofa. 

Grzegorz Markowski – żona. Grzegorz Markowski i Krystyna Markowska

Kim dla Grzegorza Markowskiego jest Krystyna Markowska? To żona lidera Perfectu. Para ma córkę, Patrycję, która również związana jest z muzyką. Krystyna Markowska jest byłą tancerką. Ich związek trwa już ponad 50 lat! 

Gdzie poznali się Grzegorz Markowski i Krystyna Markowska? W kawiarni, na początku lat 70. Grzegorz Markowski w jednym z wywiadów powiedział, że miał dużą konkurencję – jego żoną interesowało się wielu chłopców. Piosenkarz mówi, że Krystyna miała na niego bardzo dobry wpływ – zmotywowała go do poprawy ocen i zdania matury. Para pobrała się w Józefowie. Ich relacja nie była typowa, on był znanym piosenkarzem, a ona tancerką baletową. Często byli osobno – Krystyna Markowska jeździła po świecie, robiąc karierę taneczną, a on muzyczną. Ich związek przetrwał wszystkie próby, bo są ze sobą do dzisiaj. Bardzo ciepło się o niej wypowiada, widać, że małżonków łączy głęboka relacja.

Grzegorz Markowski – dzieci

Grzegorz Markowski ma dzieci – syna i córkę. Jego córką jest znana piosenkarka – Patrycja Markowska. Na pewno kojarzysz ją z takich utworów jak: Świat się pomylił i Jeszcze Raz. Z tatą nagrała album zatytułowany Droga, który zdobył dużą popularność. Był to zarazem ostatni wydany krążek jej ojca. Nagrywała również z takimi gwiazdami jak: Leszek Możdżer, Grzegorz Skawiński, Marek Dyjak czy Ray Wilson. W tym roku wystąpiła wspólnie z tatą na Olivia Stars. 

Patrycja Markowska była jurorką w znanym programie muzycznym The Voice of Poland oraz ambasadorką Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku. W życiu prywatnym jest związana z Jackiem Kopczyńskim, który jest znany głównie z podkładania głosu w bajkach i grach. W jakich produkcjach mogłeś/aś go słyszeć? W grach: Wiedźmin, Delta Force: Helikopter w ogniu, Brothers in Arms: Hell’s Highwa oraz w bajkach: Shrek, Rogate ranczo, Spongebob Kanciastoporty, Herkules czy Mała Syrenka. Para ma syna – Filipa.  

Grzegorz Markowski i Piotr Markowski – aktualna relacja

Grzegorz Markowski i Piotr Markowski – co ich łączy? Otóż Piotr jest synem Grzegorza. Wiele osób nie wie, że rockman ma jeszcze jedno dziecko. Piotr Markowski jest dużo starszy od Patrycji – mężczyzna ma 53 lata. Z ojcem nie utrzymuje bliskich kontaktów – jego mama rozstała się z ojcem, zanim przyszedł on na świat. Kiedy ludzie się o tym dowiedzieli, wybuchła afera – Grzegorz Markowski miał zaledwie 16 lat, kiedy na świat przyszło jego pierwsze dziecko. Wpadki się zdarzają, również tak sławnym osobom, jak lider Perfectu – młodość rządzi się swoimi prawami i czasem tak bywa. Wpadka nie oznacza też, że dziecko jest niechciane – wpadka oznacza nieplanowaną ciążę, co nie równa się z tym, że mniej się kocha dziecko. Przypadkowe sytuacje i ludzie często wnoszą w naszą codzienność najwięcej radości. Życie i relacje są skomplikowane – nie zawsze rodzice dzieci zostają w związku do końca życia. Czasem jest tak, że partnerzy porzucają rodziny. Nie wiemy, czy Grzegorz Markowski porzucił mamę Piotra, czy rozstanie było wspólną decyzją. Mężczyźni utrzymują sporadyczny kontakt, nie są blisko.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne