Strona głównaCelebryciAlicja Bachleda-Curuś - syn, partner, w ciąży, Tadeusz, Colin Farrell, Kulczyk, narzeczony

Alicja Bachleda-Curuś – syn, partner, w ciąży, Tadeusz, Colin Farrell, Kulczyk, narzeczony

W ostatnich latach coraz więcej rodzimych gwiazd kina odnajduje się w produkcjach europejskich i amerykańskich. Dzięki temu na wielkich ekranach kin, obok gwiazd światowego formatu, możemy widzieć polskich aktorów, których talent coraz bardziej jest doceniany za granicą. 

Jedną z głośniejszych historii, jaka jest od lat na ustach wielu osób oraz mediów, jest historia Alicji Bachledy-Curuś. Aktorka z rozmachem zawitała na zagranicznej scenie filmowej, wpierw za sprawą produkcji niemieckich i innych europejskich, następnie w kinie amerykańskim. 

Zobacz: Marek Grechuta – syn, przyczyny śmierci, na co zmarł, choroba, życiorys, żona, córka, kiedy zmarł

Alicja Bachleda-Curuś – kto to? Wiek, wzrost, waga. Filmy i seriale 

Za sprawą swoich osiągnięć w kinie zagranicznym, Alicja Bachleda Curuś jest smacznym kąskiem dla polskiej prasy. Śledzone są jej kroki, ale zainteresowanie także wzbudza sama jej osoba. Urodziła się 12 maja 1983 r. w Tampico w Meksyku, jako córka pary Polaków. W tym roku skończy więc 40 lat. Jest w wieku, kiedy za sobą ma już wiele osiągnięć, ale nadal jest na tyle młoda, że jeszcze wiele sukcesów zawodowych czeka na nią. Jej wzrost to 168 cm, a waga 55 kg. Ma brązowe oczy i jasnobrązowe włosy. Jej idealne proporcje można podziwiać w pięknych kreacjach, w których pokazuje się podczas imprez branżowych, promocji filmów oraz na festiwalach filmowych w Polsce i za granicą. Od dzieciństwa występowała na wielkim ekranie. Pierwszy film, dzięki któremu dała się zapamiętać publiczności, to Pan Tadeusz z 1999 r., który miał premierę wtedy, kiedy Alicja była w wieku zaledwie 16 lat. Zagrała w nim rolę Zosi, a scena z ogrodu na długo wryła się w pamięć kinematografii polskiej. Najpopularniejszym serialem, w którym wzięła udział, to nasze rodzime Na dobre i na złe. Swoją zagraniczną przygodę z aktorstwem rozpoczęła grając w filmach niemieckich, m.in. w Z miłością nie wygrasz, Letnia burza czy Krew Templariuszy. W niemiecko-amerykańskim dramacie Handel zagrała rolę Veroniki, odrzuconą wcześniej przez Milę Jovovich. Występ ten opisany został w “The New York Times” oraz “O, The Oprah Magazine”. Tytułowa rola Ondine u boku Colina Farrella zapewniła Alicji jednocześnie jeszcze większą popularność za oceanem, jak i rozpoczęła prywatnie nowy związek. Ostatnie produkcje, w których zobaczyć można aktorkę to m.in. Pitbull. Niebezpieczne kobiety oraz 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach.

Źródło: instagram.com/alicjabc/

Alicja Bachleda-Curuś – partner, narzeczony, mąż? 

Pierwszym znanym partnerem Alicji Bachledy-Curuś był Sebastian Kulczyk, syn miliardera Jana Kulczyka. Następnie spotykała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, natomiast to z Colinem Farrellem zbudowała dłuższy związek, którego owocem jest syn Henry Tadeusz. Pomimo osiedlenia się Alicji w USA, nie wyszła za mąż za Colina, a ich związek zakończył się oficjalnie w 2011 r. Po rozstaniu z ojcem swojego syna, krótko spotykała się z Marcinem Gortatem, który znacznie przewyższał Alicję wzrostem, co powodowało, że para bardzo ciekawie się prezentowała. Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu. Albo żaden z wymienionych partnerów, albo sama aktorka nie zdecydowała się przyjąć oświadczyn, i nikt z wymienionych powyżej  nie został jej narzeczonym, a następnie mężem. Ponieważ Alicja trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy, a do mediów dostają się jedynie te informacje, które ona sama chce przekazać, nie jesteśmy zasypywani jej osobistymi nowinkami. Oprócz śledzenia miłosnych historii Alicji, fani wypatrywali także kolejnego dziecka, jednak aktorka z żadnym z partnerów nie zdecydowała się na ponowne zajście w ciążę. Po latach krótkich związków Alicja najprawdopodobniej nareszcie znalazła miłość życia. Od pewnego czasu bywa widziana w towarzystwie przystojnego Amerykanina, który towarzyszył jej m.in. na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka w 2019 r. 1 stycznia 2020 r. na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym na palcu widać pierścionek ze sporych rozmiarów kamieniem szlachetnym. Wszystko więc wskazuje na to, że partner Alicji jest już jej narzeczonym. A nam pozostaje cierpliwie czekać na rozwój sytuacji i bacznie śledzić informacje, czy aktorka wyszła już za mąż, czy jeszcze nie. 

Zobacz: Marek Kondrat – dzieci, córka, gdzie mieszka, żona, wiek, nie żyje, rodzina, córka, wzrost, młody, synowie

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell 

Para poznała się na planie filmu Ondine, gdzie Alicja zagrała tytułową rolę syreny. Znajomość z planu przerodziła się w uczucie i chwilę później w romans. Oboje z Colinem traktowali związek, jako coś wyjątkowego. Nie opowiadali o nim wszem i wobec, nie wystąpili wspólnie na okładce żadnego czasopisma. Przeżywali ten czas razem. Wyglądali na dobraną parę zarówno pod względem zainteresowań, talentu, jak i wyglądu. Idealny wzrost Alicji i jej ciekawa uroda pasowały do aparycji Colina. Wkrótce po zejściu z planu filmu okazało się, że Alicja jest w ciąży i już w 2009 r. przyszedł na świat ich wspólny syn, Henry Tadeusz. Podobnie, jak inne związki Colina Farrella, także ten nie przetrwał zbyt długo. Pomimo rozstania, które para oficjalnie potwierdziła w 2011 r., nadal utrzymują ze sobą dobry kontakt i przez cały czas wymieniają się opieką nad synem. Alicja mieszka z Henrym w USA, natomiast zarówno ona, jak i Colin byli i są widywani z synem także w Polsce. Dzielą się opieką naprzemienną nad synem i wspólnie decydują o jego rozwoju i wychowaniu. 

Źródło: instagram.com/alicjabc/

Alicja Bachleda-Curuś – syn 

Zarówno Alicja Bachleda-Curuś, jak i Colin Farrell, z uważnością dbają o prywatność swoją, jak i swojego syna. Tak było zarówno na samym początku ich związku, jak i w czasie kiedy Alicja była w ciąży. Nie znajdziemy w internecie zbyt wielu zdjęć umieszczonych celowo przez któreś z aktorów. W 2021 r. aktorka wyjątkowo umieściła na swoim profilu instagramowym relację z wizyty w Nowym Jorku, gdzie na niektórych zdjęciach widać postać Henry’ego. 

Pomimo, że Alicja nie wyszła za mąż za Colina Farrella i rodzice Henry’ego mieszkają osobno, chłopiec ma bardzo dobry kontakt z obojgiem, a ojciec zajmuje w jego życiu szczególne miejsce. Mama Henry’ego podkreśla, że cała trójka utrzymuje dobre relacje, a oni z Colinem jako rodzice, zwracają baczną uwagę na wspólne wychowywanie syna. W wywiadzie udzielonym Szymonowi Majewskiemu aktorka zdradziła, że jej syn przejawia zainteresowanie aktorstwem oraz tematem kinematografii światowej. Pomimo, że oboje z tatą Henry’ego są aktorami, nie są zbyt zadowoleni z takiego kierunku zainteresowań syna. Dużo bardziej sceptyczny jest Colin Farrell, który chciałby uchronić syna przed stresem i niebezpieczeństwami czekającymi na młodego aktora w Hollywood. Alicja bardziej powściągliwie podchodzi do tematu i ma świadomość, że zarówno ona, jak i Colin mogą pokazać synowi wiele, zarówno w kontekście pracy aktorskiej, jak i innych dziedzin życia, ale to Henry sam podejmie decyję, czym będzie chciał zajmować się w dorosłym życiu.

Zobacz: Damian Michałowski – żona, wzrost, czyj syn, rodzice, ojciec, Paulina Krupińska, wiek

Sprawdź jeszcze

Popularne