Strona głównaPrzemysłEkogroszek Husky - opinie, cena, pochodzenie, test, opinie na forum

Ekogroszek Husky – opinie, cena, pochodzenie, test, opinie na forum

Tani groszek w obecnych czasach to pojęcie względne. Niestety sytuacja na rynku surowców grzewczych zmienia się z dnia na dzień, przez co klienci, szczególnie odbiorcy indywidualni spieszą się, by kupić odpowiednią ilość ekogroszku do ogrzania swojego domu w sezonie zimowym. Jednak w tym roku budżety domowe znacznie bardziej odczują zbliżającą się zimę niż dotychczas. Konieczność zakupu opału po stawkach niejednokrotnie nawet dwukrotnie wyższych niż w zeszłym sezonie, sprawiły, że wielu odbiorców poszukuje testów taniego węgla, którym do tej pory nie była zainteresowana. Jedną z propozycji, która do tej pory wyróżniała się przede wszystkim ceną, był ekogroszek Husky. Sprawdźmy:

  • Jaka jest cena ekogroszku Husky?
  • Z jakiej kopalni pochodzi ekogroszek Husky?
  • Jakie są opinie na forum o ekogroszku Husky?

Sprawdź: Ekogroszek z BricoMarche – opinie, cena, promocja

Ekogroszek Husky – opinie

Wyszukiwania opinii o ekogroszku Husky w ostatnich tygodniach cieszą się ogromną popularnością wśród internautów. Ekogroszek Husky w opiniach na forum oceniany jest głównie pozytywnie. Klienci zwracają uwagę na to, iż węgiel ten wypada bardzo dobrze, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Mimo iż zdarza się, że wilgotność węgla w poszczególnych workach różni się między sobą, a do prawidłowego spalania niezbędne jest jego wysuszenie, niedogodności te całkowicie rekompensuje wysoka kaloryczność, niska zawartość popiołu, a także w pełni przestrzegana granulacja, dzięki czemu bez obaw wykorzystywać możemy owy ekogroszek do pieców z podajnikiem. Klienci w zamieszczanych opiniach na forum dzielą się praktykami zarówno w przypadku pieców z automatycznym podajnikiem, jak i tych zasypywanych ręcznie. Ta druga grupa, szczególnie docenia powolne spalanie, co nie wiąże się z koniecznością częstego dosypywania węgla do pieca. 

Ekogroszek Husky – cena, promocja

Obecny rok i sytuacja związana z zakazem importu rosyjskiego węgla do Polski sprawiła, że ceny surowca mocno poszybowały w górę. Na darmo więc szukać promocji, które dotychczas były wręcz normą w przypadku zakupu węgla w sezonie letnim. Z adekwatną sytuacją mamy do czynienia w przypadku ekogroszku Husky. Jego ceny sukcesywnie wzrastały, aż osiągnęły poziom 3000 zł za tonę surowca. Niestety mimo dość wygórowanych cen, zainteresowaniem ekogroszkiem jest na tyle duże, że na próżno szukać dostępności tego węgla w sklepach i na składach, nie wspominając o promocjach. 

Ekogroszek Husky – pochodzenie

Brak dostępności taniego ekogroszku Husky, po części wynikać może z jego pochodzenia. Mimo iż producentem, zgodnie z tym co przeczytać możemy na opakowaniu jest polska firma KTK wywodząca się z Gdańska, węgiel, jaki trafia do sprzedaży, pochodzi z Rosji. Co prawda węgiel testowany jest pod kątem jakości, a także oczyszczany i paczkowany w Polsce, więc mamy gwarancję przestrzegania niezbędnych norm i jakości, jakie dopuszczają węgiel do sprzedaży, jednak bram możliwości importu sprawił, że wszelkie zapasy są już praktycznie wyprzedane. Chociaż w ostatnim czasie nastawienie Polaków co do importowanych produktów z Rosji bywało różne, zainteresowanie ekogroszkiem Husky nadal jest na wysokim poziomie.

Sprawdź: Sklep PGG opinie, jak kupić ekogroszek z PGG?

Ekogroszek Husky – z jakiej kopalni? Co mówią na forum?

Wśród opinii na forum, wielu użytkowników wymienia się swoją wiedzą odnośnie pochodzenia owego węgla. Sam producent przyznaje się co prawda do importu węgla z Rosji, jednak na próżno szukać informacji na temat tego, z jakiej kopalni jest on wydobywany. Liczne opinie na forum mówią jednak, że ekogroszek Husky wydobywany jest w sposób odkrywkowy w kopalniach mieszczących się na Syberii, a więc powinien być on znacznie tańszy niż konkurencyjne surowce, które również są importowane do Polski. Mimo iż opinie na forum o syberyjskim węglu bywają różne, ten konkretny rodzaj, cieszy się jednak zainteresowaniem konsumentów.

Sprawdź: Ekogroszek Niedźwiedź – opinie

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

5 KOMENTARZE

Popularne