Strona głównaNajciekawszeJak sprawdzić od kiedy subskrybuje kanał na YouTube?

Jak sprawdzić od kiedy subskrybuje kanał na YouTube?

Na YouTube pojawia się każdego dnia mnóstwo filmów, ich długość sięga nawet kilku godzin. Na portalu działa wielu twórców, publikowane nagrania mają różną tematykę, każdy kanał znajduje swoich zwolenników. Czasami użytkownicy zastanawiają się, jak sprawdzić od kiedy subskrybuje kanał na YouTube. Nic prostszego! Wystarczy wejść w menu znajdujące się po lewej stronie i wybrać statystyki. W dolnej części karty znajduje się przycisk „pokaż więcej”, na górze natomiast „źródło subskrypcji”.

Do dinozaurów YouTube należy z całą pewnością PewDiePie. Sprawdziliśmy ile zarabia PewDiePie, więc zapraszamy do sprawdzenia!

Jest to najprostsza odpowiedź na pytanie jak sprawdzić od kiedy subskrybuje kanał na YouTube? Wracając do samych korzyści z obserwacji konkretnych kanałów, warto wspomnieć między innymi o pozostawaniu na bieżąco z nowo dodawanymi filmami. Można uznać, że subskrypcja jest uznawana za cenną kartę zaufania, widz pokłada nadzieję w tym, że publikowane materiały będą ciekawe i pożyteczne dla niego. Od kilku lat można zauważyć pewną tendencję na YouTube, kiedy to portal zachęca do subskrybowania kanałów, z których regularnie ogląda się filmy. Może to przynosić obopólne korzyści, ponieważ widza nie ominie żaden nowy, ciekawy film, a w Google zgadzają się statystyki.

Dlaczego warto subskrybować kanały na YouTube?

Znaczna część społeczeństwa ogląda filmy na YouTube, bez subskrybowania całego kanału. Jak się okazuje portal wyszedł naprzeciw takim osobom i sprawdza, czy aby na pewno jest to celowe działanie. Być może ktoś nie potrafi znaleźć odpowiedniego przycisku? Na wszelki wypadek zatem można wykorzystać sugestię YouTube, obecnie jest ona dostępna dla wszystkich użytkowników. Początkowo mogli z niej korzystać wyłącznie wybrani użytkownicy. Mając zainstalowaną aplikację YouTube w telefonie, można również sprawdzać, jaki czas obserwuje się danego użytkownika. Jak sprawdzić od kiedy subskrybuje kanał na YouTube? To pytanie dość regularnie pojawia się w Internecie, odpowiedzi są dość proste. Wystarczające jest zapoznanie się ze wszystkimi danym zawartymi na swoim koncie użytkownika. Sami twórcy filmów również zachęcają do bieżącej obserwacji swoich kanałów, zwiększa się tym samym prawdopodobieństwo, że choćby z ciekawości inni użytkownicy obejrzą kolejne materiały.

Subskrybowanie kanałów, a zarobki youtuberów

Subskrybowanie poszczególnych kanałów zazwyczaj wpływa na generowanie większej ilości dochodowych reklam. Z całą pewnością zwiększa się częstotliwość ich odtwarzania, co przynosi same korzyści. Bieżąca obserwacja najciekawszych kanałów na YouTube sprawia przede wszystkim, że otrzymuje się powiadomienia o kolejno publikowanych filmach. Niektóre z nich są dodawane w częstotliwości z góry ustalonej przez osoby prowadzące profil. Jest jeszcze coś takiego, jak ogólna subskrypcja YouTube, jednak to opcja płatna.

Obecnie koszt miesięcznej subskrypcji to 23,99 złotych miesięcznie. Jeżeli jest ona dedykowana bardziej licznej rodzinie, wówczas koszt wzrasta do 35,99 złotych. Kiedyś YouTube służył głównie publikowaniu krótkich filmików, w tym teledysków czy innych treści audiowizualnych o ogólnej tematyce. Właściwie każdy kanał na platformie YouTube znajduje swoich zwolenników, kwestią jest dotarcie do grupy docelowej. Można to osiągnąć choćby dzięki udostępnieniom wśród znajomych na profilach w social mediach. W ten sposób zdobywa się popularność, większość chce ją jak najlepiej wykorzystać i wielu się to udaje. Warto jeszcze podkreślić, że decydując się na subskrybowanie całego YouTube, pierwszy miesiąc jest całkowicie darmowy.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne