Strona głównaOpinieWalizki Wings - opinie, forum, producent, promocje

Walizki Wings – opinie, forum, producent, promocje

Szykuje się wyjazd, potrzebne są duże walizki, a Ty nie masz żadnej? Pora się w jakąś zaopatrzyć. Te od Wings wyglądają całkiem nieźle, ale czy nie rozpadną się przy pierwszym zetknięciu z betonem? Też mnie to zastanowiło, dlatego pochyliłam się nad nimi. Zebrałam dla Ciebie opinie o producencie, co uważają oraz polecają użytkownicy forum, a także przyjrzałam się promocjom, bo wiadomo, wszyscy lubimy kupować rzeczy taniej. Mam nadzieję, że tym sposobem pomogę Ci wyrobić zdanie o tej marce bez przeżywania niepotrzebnych problemów na własnej skórze.

Zobacz: allSALE – co to za sklep? Opinie, czy rzeczy są oryginalne?

Walizki Wings – opinie

Z pozoru wszystko wygląda dobrze. Walizki Wings mają całkiem wysokie oceny – na Google 3,9 na 5, na Ceneo okrągłe 5. Jednak wczytując się w opinie, robi się mniej kolorowo. Walizki od Wings często ulegały zniszczeniom już przy pierwszych użyciach. Pokonane zostały przez lotniskową obsługę (przyznaję, że to ciężkie warunki), kontakt z chodnikiem, a nawet zwyczajne próby wyciągnięcia z samochodu. Skorupa walizki pęka, kółka łatwo ulegają uszkodzeniu, a uchwyty odrywają się. Oczywiście jeżeli w ogóle mają szansę sprawdzić się w boju. Do wielu osób zamówione przedmioty dotarły już zepsute. Niektórzy uważają też, że walizki nie są odpowiednio dostosowane do masy, którą powinny unieść – jak na swój udźwig są za duże i stąd te usterki. Krótko mówiąc, z jakością jest marnie.

źródło: wizytówka Google

Jak do słów krytyki podchodzi producent? Zdecydowanie negatywnych opinii nie zostawia bez odpowiedzi. Broni się dwuletnią gwarancją, a wszystkich rozczarowanych zaprasza do kontaktu i złożenia reklamacji. Wspaniałomyślnie, prawda? Co z tego, skoro wnioski są później odrzucane ze względu na “uszkodzenia mechaniczne”, które nie podlegają gwarancji. Nie wspominając już o tym, że kontakt z działem do spraw reklamacji, też nie jest najlepszy. Ups! A jednak o tym wspomniałam.

Jednak skądś ta wysoka ocena się wzięła. Pozytywne opinie celują przede wszystkim w design produktów. Konsumenci podkreślają, że walizki wyglądają ładnie i nowocześnie. Cena również jest bardzo atrakcyjna, szczególnie gdy pojawia się promocja. Nie ma też zarzutów do przesyłki – opinie wskazują, że towar wysyłany jest w ekspresowym tempie.

Dobrze jest też wspomnieć o dużej liczbie pozytywnych opinii na Ceneo. Z moich obserwacji wynika, że osoby zamawiające za pośrednictwem tego portalu, otrzymują mailowo prośby o wyrażenie swojego zdania na temat produktu. Wiadomości docierają właściwie zaraz po zakupie, więc tak naprawdę znaczna część opiniujących nie miała jeszcze szansy skorzystać z tego, co kupiła.

źródło: wizytówka Google

Walizki Wings – opinie na forum

Próżno szukać na forum opinii o tym producencie. Żaden z użytkowników nie stworzył osobnego wątku o walizkach Wings. Może dlatego, że opinie na Google wystarczająco obrazują, czego można się po nich spodziewać? W nitkach dotyczących tego “Jaką walizkę wybrać” nazwa marki również się nie pojawia. Może dlatego, że wygląd walizki to nie wszystko? Użytkownicy forum jednak cenią sobie trwałość, dlatego raczej polecają takie marki jak Wittchen, Puccini oraz trochę droższy Samsonite.

Zobacz: Betlewski – opinie

Walizki Wings – promocje, gdzie ich szukać?

Odpowiadając na pytanie z nagłówka – oczywiście na stronie sklepu. Przekrój cenowy walizek jest dość szeroki. Duże zaczynają się w okolicach około 200 zł, a kończą na 730 zł. Jednak gdy wlatuje promocja, wszystkie kosztują podobnie. Obecnie trwa Black Friday i w przypadku najdroższych modeli zniżki sięgają nawet 70%. Jest to też doskonałą okazją, żeby sprawdzić ofertę pozostałych marek (również tych wymienianych na forum). W tej chwili (25.11.2022), za tę samą kwotę możesz kupić coś dużo lepszego niż walizka Wings. Jeśli czytasz ten artykuł później, możesz zapisać się do newslettera. Będziesz wtedy na bieżąco z wszystkimi okazjami oraz nie ominie Cię żadna promocja. Wiele marek przy okazji daje dodatkowe rabaty na zakupy, więc tym bardziej warto.

Także jeśli nie podróżujesz dużo albo nie lubisz, gdy Twój bagaż jest ciężki, a przy okazji masz trochę szczęścia, to walizki Wings mogą Ci się sprawdzić i być niezawodne. Jeśli jednak w planach masz wiele wojaży, które wiążą się z przelotem, może zastanów się ponownie. Jasne, że prędzej czy później coś się z bagażem stanie i tego tańszego mniej szkoda, ale nie chcesz, żeby tak się stało przy pierwszej możliwej okazji. Nikt z nas nie chce…

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne