Strona głównaZakupyenova365 w chmurze - zalety, cena, gdzie kupić?

enova365 w chmurze – zalety, cena, gdzie kupić?

enova365 to jednolity system ERP, który usprawnia procesy firmowe w zakresie księgowości, kadr i płac, sprzedaży, czy produkcji i magazynowania. Soneta stworzyła oprogramowanie maksymalnie elastyczne, dzięki czemu wykorzystujesz tylko te z jego funkcjonalności, które są w firmie niezbędne. Sposób konfiguracji enova365 zależy od potrzeb twojej firmy i zawsze jest do niej dopasowywany indywidualnie. Co więcej, może zmieniać się w dowolny sposób wraz z rosnącymi potrzebami twojego przedsiębiorstwa i pozytywnie wpływać na jego szybki rozwój. Z enova365 w chmurze zbudujesz lub usprawnisz infrastrukturę firmową zgodnie z przyjętym przez ciebie modelem biznesowym. enova365 nie narzuca systemowo żadnych rozwiązań. 

Sprawdź ofertę partnera na: https://enova365wchmurze.pl/

Jeśli chcesz dowiedzieć, jaka jest cena tego oprogramowania, umów się z jednym z Autoryzowanych Partnerów Soneta. Podczas spotkania dowiesz się, w jaki sposób enova365 wdrożono w innych firmach. Ze specjalistą omówisz, w jakim stopniu enova365 w chmurze ułatwi prowadzenie twojego biznesu.

Inwestycja w nowoczesny i bezpieczny system enova365 w chmurze szybko się zwraca. To oprogramowanie, które pozwoli nadzorować i usprawnić wszystkie procesy, które zachodzą w firmie. Dzięki enova365 uda ci się spiąć wszystkie obszary, w których działasz w jedną całość przy zachowaniu niezbędnej autonomii każdego z nich.

Swobodny przepływ informacji oraz ich bieżące aktualizowanie to jedna z najważniejszych korzyści, które wynikają z używania enova365 w chmurze w firmie. Systemowo zdefiniujesz poziom ich ochrony i to, które dane mają być dostępne dla wszystkich użytkowników, a z których mogą korzystać tylko wybrani pracownicy. Bezpieczeństwo przetwarzanych danych to jedno z priorytetowych założeń, które przyświecało twórcom systemu. 

Największą zaletą korzystania z enova365 online jest możliwość pracy zdalnej. Każdy, kto posiada enova365 w chmurze, może logować się do systemu z dowolnego urządzenia, które podłączone jest do internetu. Połączenie online jest bezpieczne i w pełni szyfrowane. Nowoczesne serwery w pełni chronią wrażliwe dane twojej firmy. 

Źródło: enova.pl

Sposób przechowywania informacji w chmurze gwarantuje elastyczność i skalowalność (chmura rośnie wraz z potrzebami firmy). To wszystko sprawia, że enova365 w chmurze to rozwiązanie wydajne i rozsądne finansowo. Jaka jest jego cena?

Z uwagi na to, że enova365 można konfigurować na wiele sposobów, cena ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji. Zależeć będzie od stopnia skomplikowania firmowej infrastruktury i wielkości przedsiębiorstwa. Opłata za system enova365 dostępny online ma charakter abonamentowy. Na całkowity koszt składają się:

 • infrastruktura niezbędna do działania enova365 w trybie online, 
 • wdrożenie systemu i dopasowanie go do warunków panujących w firmie,
 •  utrzymanie enova365: konsultacje, doradztwo, rekonfiguracja.   

Jeśli chcesz wykorzystać rozwiązania systemowe enova365 w chmurze w swojej firmie, skontaktuj się z jednym z Autoryzowanych Partnerów Soneta. Podczas spotkania wspólnie przeanalizujecie, w których obszarach działania twojej firmy może wesprzeć cię enova365 w chmurze. 

Zarządzanie firmą jeszcze nigdy nie było tak proste. Wybierając enova365 w chmurze, otrzymujesz:

 • wydajne i niezawodne dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa oprogramowanie,
 • dostęp do firmowych informacji online 24 godziny na dobę z każdego urządzenia połączonego z internetem, 
 • w pełni skonfigurowane i przyjazne dla użytkownika środowisko pracy, 
 • możliwość pracy zdalnej oraz w modelu hybrydowym, 
 • pełną ochronę firmowych danych,
 • kilka poziomów dostępu dla użytkowników w zależności od tego, jaką rolę pełnią w twojej organizacji,  
 • przejrzysty układ firmowych procesów zintegrowany w jednym miejscu,
 • swobodny, ale zdefiniowany przez ciebie przepływ informacji pomiędzy użytkownikami systemu.   

Artykuł sponsorowany

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne