Strona głównaRozrywkaFajne znaczki do nicku

Fajne znaczki do nicku

Jedni traktują fajne znaczki i emotki znajdujące się w nicku jako coś bezwartościowego i zaśmieca się w ten sposób swoją nazwę. Z kolei inni traktują taką formę upiększania nicku jako polepszenie swojej widoczności w grze oraz unikalności, oczywiście ciężko tutaj mówić o tym co jest lepsze, ponieważ każdy ma swoje indywidualne preferencje, choć trzeba przyznać, że takie fajne znaczki i emotki do nicku cieszą się coraz większą popularnością wśród młodych graczy. W takim razie często pada pytanie oto jak umieszczać takie znaki specjalne w opisach czy nickach swojego bohatera? W poniższym wpisie znajdziesz fajne znaczki i buźki gotowe do skopiowania.

Fajne znaczki i emotki do nicku

Na wstępie warto sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego warto w ogóle umieszczać takie znaczki i emotki do nazwy czy nicku? Odpowiedź jest prosta, jest to spowodowane uatrakcyjnieniem naszego bohatera poprzez nadanie mu dość unikalnej i wyróżniającej się spośród tłumu nicku. Dodatkowo takie fajne znaczki przyczyniają się do urozmaicenia graficznego, a podczas korespondencji z innymi, przykuje wzrok internautów. Oczywiście w tym przypadku należy zwrócić uwagę na ilość takich użytych fajnych znaczków, bowiem trzeba zachować balans. Warto również wybrać odpowiednie znaczki i emotki po to, aby Twój nick przykuwał uwagę, a nie raził i zniechęcał.

Ciekawostką jest fakt, że nie każda gra obsługuje znaki specjalne, dlatego warto przed użyciem i zastosowaniem znaków specjalnych i emotek, upewnić się na stronie producenta gry czy można używać takie znaki, a jeżeli tak to, jakie dokładnie. Większość gier podaje w swoim regulaminie takie informacje.

Według wielu źródeł i badań, które można znaleźć w sieci, wskazuje się, że najlepsze efekty uzyskuje się poprzez umieszczenie fajnych znaczków i emotek, w środkowej części nicku. Wbrew pozorom, pamiętaj, że umieszczanie znaczków na początku i końcu nicku zwykle odstrasza i nie wygląda to estetycznie. Oczywiście warto również testować różne pozycje, ilości takich znaczków czy łączyć je z różnymi buźkami czy emotkami, wykonuj testy sprawdzaj rezultaty. Może warto również zapytać się znajomych co o tym sądzą.

Dodatkowo należy pamiętać o tym, że każda gra w różny sposób wyświetla dany znaczek, warto mieć to na uwadze i bezpośrednio po ułożeniu nicu sprawdzić jak tak naprawdę się prezentuje.

Buźki do skopiowania – skąd?

W takim razie gdzie można znaleźć gotowe fajne znaczki i buźki do skopiowania i jak to zrobić? Wystarczy zastosować metodę kopiuj/wklej. W tym przypadku istnieją dwa szybkie sposoby na to, aby to zrobić.

Pierwszy sposób polega na tym, aby znaleźć interesujący nas znak specjalny i skopiować go z danej strony. Wystarczy to zrobić poprzez zaznaczenie znaku myszką, tak jak to się robi podczas zaznaczania tekstu. Następnie na klawiaturze nacisnąć jednocześnie skrót klawiszowy Ctrl+C, po czym umieszczamy skopiowany znak specjalny w miejscu, w którym tworzymy nick, poprzez wciśnięcie kombinacji Ctrl+V.

Drugi sposób polega na tym, aby wybrać interesujący nas znaczek czy buźkę, zaznaczyć myszką i kliknąć prawy przycisk myszy i wybrać z menu opcję „kopiuj”. Przechodzimy następnie do formularza czy edytora nicku i analogicznie postępujemy, jednak w tym przypadku wybieramy opcję „Wklej”

Te metody umożliwiają w szybki sposób na umieszczenie interesujących nas fajnych znaczków i emotek w nicku. W sieci znajdziesz olbrzymią ilość generatorów, które stworzą specjalne znaczki. Jednak mało kto wie o tym, że można takie znaczki stworzyć samemu, bezpośrednio z klawiatury. Można w ten sposób stworzyć wiele różnych, fajnych znaczków. W ten sposób nie będziesz musiał w ogóle kopiować takie znaczki do nicku.

Jak stworzyć taki znaczek specjalny czy emotkę do nicku? Wystarczy przytrzymać klawisz „Alt”, następnie puszczając naciśnij dowolną cyfrę na klawiaturze numerycznej, która znajduje się po prawej części klawiatury. Pamiętaj, że w tym przypadku skrót działa tylko i wyłącznie na klawiaturze numerycznej.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne