Strona głównaRozrywkaBeata Kozidrak — memy zalewają internet

Beata Kozidrak — memy zalewają internet

Beata Kozidrak została skazana w sierpniu tego roku za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Rok temu skandal z piosenkarką zespołu Bajm obiegł całą Polskę i nieoczekiwanie stał się… memem! 

Beata Kozidrak i memy o nadużywaniu alkoholu zalewają internet, ale czy powinny? Poznajcie bliżej skandal, z udziałem Beaty Kozidrak i memy na jego temat w poniższym artykule. 

Zobacz: Magda Gessler bez makijażu i peruki – zdjęcia

Pijana Beata Kozidrak

źródło: demotywatory.pl

Już rok i kilka miesięcy minęło od daty 1 września 2021 r. Data ta pamiętna jest nie tylko dla uczniów, którzy wrócili do szkoły, ale także dla całej Polski, ponieważ właśnie tego dnia została zatrzymana przez policję… Beata Kozidrak, w której oddechu wykryto aż dwa promile! Funkcjonariusze musieli być bardzo zaskoczeni, widząc słynną artystkę zespołu Bajm, prowadzącą pojazd pod wpływem alkoholu. 

Zobacz: Maryla Rodowicz bez peruki – mamy zdjęcia

Jednak jeszcze bardziej zaskoczona musiała być prokuratura, kiedy w sierpniu piosenkarka (mimo potężnej dawki procentów) usłyszała wyrok jedynie 5 lat zakazu prowadzenia pojazdów. Oprócz tego Sąd Okręgowy wyznaczył karę grzywny w postaci 50 tys. zł, oraz dodatkowych 20 tys. zł, które miała wpłacić na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

źródło: demotywatory.pl

Nie tylko prokuratura, ale i część opinii publicznej zgodziła się, że jest to niewspółmiernie niska kara, w stosunku do wagi popełnionego przestępstwa. Mimo wielu głosów sprzeciwu wokalistka wróciła na scenę, praktycznie nie tracąc zainteresowania ze strony jej fanów. 

Pijana alkoholem czy nie, Kozidrak już wcześniej była obiektem niewybrednych memów. Jednak cała ta sytuacja z prowadzeniem samochodu po pijanemu, zdecydowanie tylko dolała… alkoholu do ognia. 

Beata Kozidrak i alkohol — memy 

źródło: demotywatory.pl

Jeszcze zanim Beata Kozidrak, została złapana na nie przepisowej jeździe, memy o niej były szeroko dystrybuowane w internecie. Co by nie mówić, Beata Kozidrak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej estrady. Chociaż szczyt jej sławy już przeminął, niech wstanie i wyjdzie ten, kto nie zawtóruje jej kiedy z radia poleci “Nie odnajdzie więcej nas, ta sama chwila”…

Można śmiało zakładać, że nawet najbardziej nostalgiczne utwory Beaty Kozidrak, nie uchronią jej od memów związanych z jej pijaną jazdą po alkoholu. Internauci przechodzą samych siebie w coraz to śmielszych przeróbkach piosenek artystki: “Biała Armia Myszek”, “Modlitwa o whisky deszcz” czy “Nie ma wódki na pustyni” to tylko co niektóre z nich. 

Memy z pijanej Kozidrak — czy na pewno są dobre?

Pytanie, czy pijana alkoholem Beata Kozidrak prowadząca auto, to odpowiedni materiał na memy. Jak wiadomo, Internet rządzi się swoimi prawami i praktycznie wszystko może stać się w nim obiektem żartów. Jednak prowadzenie pojazdu po alkoholu, dodatkowo aż tak dużej ilości wydaje się być tematem zbyt poważnym, by obracać go w żart. 

Nie bronimy też oczywiście poczynań samej artystki — Kozidrak w pełni zasługuje na krytykę. Pytamy raczej, czy memy to odpowiednia forma wyrażenia swojego niezadowolenia? Jeżeli społeczność internetowa zareagowałaby z powagą i wyraziła jasną krytykę, całkiem prawdopodobne jest, że każdy inny celebryta (czy po prostu osoba) zastanowiłaby się bardziej, nim wsiadłaby pijana lub po alkoholu za kierownicę.

A jak wy oceniacie zachowanie celebrytki? Czy ostracyzm Kozidrak w postaci memów jest wystarczający, czy może nie na miejscu? Koniecznie podzielcie się opiniami w komentarzach!

Sprawdź jeszcze

Popularne