Strona głównaOpinieSkyShowtime - cena, czy warto, opinie

SkyShowtime – cena, czy warto, opinie

SkyShowtime to kolejna platforma do streamingu uruchomiona na polskim rynku. Oferuje seriale i filmy, które niedostępne są w bibliotekach innych serwisów tego typu. Premiera SkyShowtime miała miejsce 14 lutego bieżącego roku, więc całkiem niedawno. Póki co opinie użytkowników są umiarkowane. Co łączy SkyShowtime z innymi platformami VOD? Co wyróżnia nowicjusza na naszym rynku? Zapraszamy do lektury. Z nami sprawdzisz, jakie opinie zebrał serwis do tej pory i czy warto za niego zapłacić. 

Zobacz: Stilove – opinie, forum, sukienki opinie, sklep stacjonarny, dostawa, zwrot

SkyShowtime – cena, ile kosztuje pakiet?

Cena, którą zaproponował SkyShowtime jest dość atrakcyjna. Klienci mają do wyboru tylko jedną wersję abonamentu, który wynosi 24,99 zł. W dniu premiery serwis ogłosił, że każdy, kto wykupi swój dostęp do 11 kwietnia 2023 roku, może skorzystać z 50% rabatu i płacić 12,49 zł miesięcznie. Biorąc pod uwagę możliwość podziału jednego dostępu na trzy niezależne urządzenia, opłata jest symboliczna. 

Póki co nie wiadomo, jak długo obowiązywać będzie ta obniżka. W regulaminie zapisano, że opłata może zostać podwyższona z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Można zatem przypuszczać, że promocja obniżająca wysokość abonamentu będzie mieć charakter tymczasowy. 

SkyShowtime – czy warto? Opinie nie zachęcają?

Jedną z zalet, które ma SkyShowtime, a której właśnie pozbywa się konkurencyjny serwis, jest współdzielenie konta. Jeden dostęp może być wykorzystywany na trzech urządzeniach jednocześnie, co sprawia, że abonament za usługę jest naprawdę symboliczny. Chociażby z tego powodu warto zdecydować się na wykupienie dostępu. 

Opinie, które zostawili dotychczas użytkownicy serwisu mówią, że póki co na jego zasobach nie ma zbyt wielu nowości. SkyShowtime ściśle współpracuje z firmami Comcast i Paramount Global, a więc powinny być na nim dostępne produkcje, które wyszły z Showtime, Nickelodeon, czy Universal Pictures. Jest ich jednak niewiele. Po części wynikać może to z tego, że prawa do niektórych produkcji kupiły wcześniej inne platformy. Sporo z nich obejrzeć można dzisiaj w HBO Max. Najprawdopodobniej, po wygaśnięciu licencji, będą dostępne tylko na SkyShowtime.

Źródło: skyshowtime.com

SkyShowtime zostaje w tyle za konkurencją, jeśli chodzi o jakość obrazu. Użytkownicy mogą wybrać jakość Full HD. Rozdzielczość 4k jest niedostępna i nie ma żadnych zapowiedzi, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. 

Start usługi nie obył się bez przygód technicznych. Niektórzy użytkownicy nie mogli podpiąć swoich kart kredytowych, inni po wykupieniu dostępu nie mogli od razu logować się do serwisu. Po kilkunastu godzinach nie było jednak żadnych problemów. 

Posiadacze starszych telewizorów powinni sprawdzić, czy będą mieli możliwość uruchomienia usługi na swoim sprzęcie, bo nie jest to oczywiste. 

Zobacz: Bransoletka Feng Shui – opinie. Czy to działa? Czy warto? Jak używać? Opinie na forum

SkyShowtime – opinie do tego co leci

Na pytanie, czy warto, użytkownicy serwisu odpowiadają, że wiele zależy od tego, jaką filmową historię masz za sobą. Jeśli do tej pory nie korzystałeś z żadnych platform streamingowych, tutaj możesz mieć za niewielkie pieniądze całkiem sporo oglądania. Jeśli jednak jesteś na bieżąco z kinowymi nowościami i korzystasz z serwisów VOD, SkyShowtime najprawdopodobniej cię nie zaskoczy. 

Premiera nie wywołała efektu wow i nie sprawiła, że pozostałe platformy z serialami i filmami zaczną tracić swoich użytkowników. 

Dziś w SkyShowtime możesz obejrzeć takie filmy, jak:

  • Minionki,
  • Sonik,
  • Wiking,
  • Top Gun: Maverick,
  • Podpalaczka,
  • Transformersi. 

Spośród seriali zaś na uwagę zasługują:

  • Dexter,
  • Callifornication,
  • dr House,
  • American Gigolo

Wielu użytkowników kupiło dostęp po to, by obejrzeć legalnie kilka filmów, np. Top Gun, który na innych platformach jest niedostępny. Czas pokaże, czy zostaną z serwisem na dłużej. Ci, których zachęciły dostępne w SkyShowtime seriale, mogą być rozczarowani, że nie mają dostępu do wszystkich sezonów. W przypadku Dextera na dziś można obejrzeć jeden z aż ośmiu sezonów. Dla fana zabójcy z kryminalistycznego laboratorium to zdecydowanie za mało, bo po trzech – czterech dniach nie będzie już miał czego oglądać. Fani serialu Twin Peaks mogą za to obejrzeć w serwisie tylko trzeci sezon. 

To, że na rynku VOD pojawił się nowy konkurent może być korzystne dla wszystkich klientów. Spowoduje, że konkurencja wśród operatorów będzie rosła, a wraz z nią albo wzrośnie jakość albo spadną ceny. A może i jedno, i drugie. 

Zobacz: Falowniki FoxESS – opinie, ceny, porównianie

Sprawdź jeszcze

Popularne