Strona głównaFinanseTomasz Biernacki - zdjęcie, majątek, wiek, syn, żona, gdzie mieszka?

Tomasz Biernacki – zdjęcie, majątek, wiek, syn, żona, gdzie mieszka?

Być może siedzisz teraz na przerwie śniadaniowej w pracy przed prawie pustym talerzem i z kwaśną miną patrzysz na chylącą się ku zeru kwotę na swoim koncie. Wyjazd na wakacje jak zwykle pochłonął więcej gotówki, niż było odłożone, ale przecież do wypłaty jeszcze tylko kilka dni. Wytrzymasz na tych kilku złotych, które marnie spoglądają na Ciebie przez ekran telefonu. Zapowiadają się obiadki złożone z resztek w lodówce, emigracja do rodziców na porządne jedzonko albo drobna głodówka. Od tego jeszcze nikt nie umarł, najwyżej schudniesz. 

Pozwól, że zepsuję Ci ten już nie najlepszy humor. Dzisiaj w naszym repertuarze nie wystąpi nikt inny jak… najbogatszy człowiek w Polsce. O tak. Już czuję te Twoje zniesmaczone i wściekłe spojrzenie, kiedy czytasz te słowa. Pewnie chcesz teraz rzucić telefonem o ścianę i wybiec w desperacji na dwór. A ja wcale nie zamierzam odpuścić tematu. Co więcej, dokładnie opowiem Ci bardzo szczegółowo o ogromnym sukcesie tego człowieka, kto to jest i jaki dokładnie majątek ma na swoim koncie, a także samochód i helikopter. Jeśli czujesz drganie powieki, a zielona zazdrość zaraz wypłynie Ci uszami, to jedziemy na tym samym wózku. A skoro ja muszę przez to przechodzić, to wczepię się w Ciebie pazurami i spadniemy w tę przepaść razem.

Zdjęcie: Tomasz Biernacki, Dino Polska

Tomasz Biernacki – kto to? Zdjęcie, czy znajdziemy? Jest w Internecie?

Kto to jest Tomasz Biernacki? Cóż, z pewnością to imię i nazwisko nic Ci jeszcze nie mówi, ale podskórnie czujesz, że to właśnie on – najbogatszy człowiek w Polsce. I masz zupełną rację, ale zanim pobiegniesz w Internet szukać zdjęcia, które przyczepisz do tarczy, by rzucać w nią lotkami, musisz się czegoś dowiedzieć. Tomasz Biernacki otoczony jest pewnego rodzaju mitycznością i tajemnicą. Gdyby nie zeznania nielicznych świadków, można by pomyśleć, że takiej osoby w ogóle nie ma. Wielu nazywa go nawet człowiekiem-widmo. Dlaczego? Bo zdjęcie, które być może jest już u Ciebie w telefonie zapisane w historii wyszukiwania… to nie on. Stety lub nie w Internecie na próżno szukać zdjęcia, które by go przedstawiało. Choć jego majątek jest tak ogromny, że mężczyzna mógłby zostać znanym celebrytą, ten unika blasku fleszy jak ognia. 

Kto to jest Tomasz Biernacki, jeśli pominiemy odpowiedź „widmo”? Jest, a przynajmniej był, bardzo przyziemną osobą. Obecnie jest on założycielem i współwłaścicielem sieci sklepów Dino Polska. Cała inicjatywa powstała w 1999 roku, a z wiekiem jedynie rosła w siłę. Możesz myśleć o tych sklepach jako biednej wersji Biedronki, co już dużo mówi o renomie tej firmy, ale w rzeczywistości, jest ona w każdym zakątku Polski. Przez ponad dwadzieścia lat urosła do niewyobrażalnych rozmiarów, a jej wartość nadal wzrasta. 

Sprawdź: Ile Dino płaci za działki pod sklepy?

Tomasz Biernacki – majątek, samochód, dom, helikopter

Przejdźmy teraz do aspektu, który wyciśnie z nas jad, jakiego już dawno nie widział świat. Samo słowo „helikopter” w nagłówku już nakierowuje Twoje myśli w odpowiednią stronę. Ale czego się spodziewasz po najbogatszym Polaku? Skoro posiada własny helikopter (przynajmniej, tak donoszą różne źródła), to gdzie mieszka nasz skryty przedsiębiorca? Ale najpierw coś znacznie większego. Majątek Tomasza Biernackiego został wyceniony w 2021 roku na ponad 13 mld zł. Boli? To lecimy dalej.

Obecnie nie wiadomo bardzo wielu rzeczy na jego temat, bo, jak już pewnie się spodziewasz, jest on bardzo skryty. Wikipedia jednak w tym przypadku śpieszy z pomocą i możemy dowiedzieć się gdzie mieszka ten bogacz. Obecnie jego dom znajduje się w miejscowości Krotoszyn. 

Dodatkowo z ciekawszych informacji mogę Ci przekazać, że był czas, kiedy jego domem by pałacyk we wsi blisko Krotoszyna. Jednak już dawno zmieniło się to, gdzie mieszka i jego dokładny adres nie jest znany. Przedsiębiorca unika mediów i zachowuje wszystkie prywatne informacje dla siebie. 

Jeśli chodzi o samochód, to na Google Grafika możesz znaleźć zdjęcie dosyć sponiewieranego, czerwonego auta, która, jak dobrze zgadujesz, należało do Biernackiego. Jak wynika z ustaleń, to on był odpowiedzialny za wypadek, ponieważ wsiadł za kierownicę z prawie 2 promilami alkoholu we krwi. Co ciekawe miejscowi uważają, że była to pojedyncza sytuacja, a nasz bogaty Polak normalnie jest spokojny i nie zachowuje się w podobny sposób. Jeśli ciekawi Cię cóż to za samochód, został równie brutalnie potraktowany, to już spieszę z wyjaśnieniem. Było to Ferrari F430.

Sprawdź: Dino – opinie o pracy, zarobki, warunki 2022

Tomasz Biernacki – wiek, żona, syna, dzieci

Tomasz Biernacki, mimo że jest tak bardzo skryty, że nigdy nie pokazuje swojej twarzy, ani nie udziela wywiadów, ma swoją zakładkę na Wikipedii. Możemy stamtąd poznać takie dane jak jego datę urodzenia, a co za tym idzie, również i wiek. Jego dom rodzinny znajduje się w Czeluścinie, wsi położonej niedaleko Krotoszyna. Widać, że rodzinne okolice są dla niego bardzo ważne, bo przez cały czas szukał sobie domu w tej okolicy. 

A już na pewno niczego o jego rodzinie. Czy jest żonaty? Czy ma dzieci? Nie wiadomo. Ale patrząc na to, że z domu rodzinnego i od swojego ojca wyniósł takie wartości jak rodzinność, tradycja i ciężka praca, a także skromność, jest spora szansa, że kogoś ma. Co więcej, niektóre portale piszą też o tym, że ma syna. Brzmi prawdopodobnie, ale informacja ta jest niepotwierdzona, bo Biernacki bardzo chroni swoją prywatność. 

Wiadomo za to dosyć sporo, że Tomasz Biernacki to syn Alojzego i Reginy, a także jeden z dwójki ich dzieci. Rodzice prowadzili gospodarstwo rolne, a także chlewnię, ubojnię zwierząt, a nawet sklep wielobranżowy. Drugi syn tej pary – Wojciech – również poszedł w kierunku związanym z ubojem zwierząt. Mąż i żona prowadzili biznes, który szybko stał się ogromnym przedsiębiorstwem za sprawą ich dwójki dzieci. Dwaj synowie od małego obracali się w tych rejonach, nic więc dziwnego, że w tę stronę poszły ich kariery. Nie wiadomo, jakie mają oni wykształcenie, choć z jakiegoś powodu bardzo to ludzi ciekawi.

Jeśli chodzi o wiek, to Biernacki wcale nie jest tak leciwy, jak mogłoby się co po niektórym wydawać. Wręcz przeciwnie, nie ma on jeszcze nawet skończonych 50 lat. Można się próbować pocieszać, że w jego wieku też będziemy tak bogaci, ale nie ma się co czarować. Jest to bardzo wątpliwe. Nie pozostaje nam nic jak tylko zazdrościć. 

Tomasz Biernacki – wykształcenie, Wikipedia, kontakt, gdzie mieszka?

Wikipedia, choć mówi o Biernackim, to jednak mówi nieszczególnie wiele. Oprócz tego, na ile wyceniany jest jego majątek i że jest on jednym z najbogatszych Polaków, a także informacji o jego wieku, nie dowiemy się stamtąd niczego więcej. Tak jak wspomniałam, jego wykształcenie nigdy nie zostało publicznie ujawnione, ale w przypływie złośliwości nikt nie zabroni Ci uznać, że ma on wykształcenie na, tak niskim poziomie, jak tylko chcesz. Kwestia tego, gdzie mieszka została już przeze mnie wyjaśniona wcześniej – dla przypomnienia, jest to Krotoszyn. 

Jedyny kontakt, jaki udało się mediom nawiązać z rodziną Biernackich to właśnie zaczepienie ojca Tomasza, który bardzo zdawkowo udzielił kilku niezobowiązujących wypowiedzi. Sam też podkreślał prywatność syna i nie dał żadnej informacji ani kontaktu do bogatego potomka. Jeśli jednak bardzo upierasz się (z jakiegoś nieznanego mi powodu), że musisz nawiązać kontakt z miliarderem, to pozwól, że skieruję Cię na stronę internetową Dino. W dziale „kontakt” znajdziesz wszystkie numery telefonu i maile, jakie tylko możesz sobie wyobrazić. Będzie to również najbliższe spotkanie, jakiego kiedykolwiek doświadczysz z Biernackim. 

Tomasz Biernacki – gdzie go można jeszcze obejrzeć? Jak wygląda?

Nadal naciskasz. Chcesz wiedzieć, jak wygląda ten przedsiębiorca. Koniecznie potrzebujesz zdjęcia, które pokaże, czy jest niesamowicie przystojny o urodzie greckich bogów, czy może jego twarz nieodzownie kojarzy się z wiejskimi klimatami. Niestety nie dane jest nam, dowiedzieć się jak wygląda naprawdę. Jego skrytość, a także stronienie od mediów sprawia, że nigdy nie poznamy tego, który z opisów lepiej pasuje do tego, jak wygląda jego twarz. Może to nawet lepiej. W końcu nic tak nie przyciąga, jak nutka tajemnicy.

Z zatrważająco niskim stanem konta w banku, możemy jedynie zazdrośnie spoglądać w stronę tych, którym się udało wybić na wyżyny. Nie ma też nic piękniejszego i bardziej polskiego niż narzekanie na tych, co mają lepiej. Dzisiaj dałam Ci kolejną osobę, na którą możesz narzekać, za każdym razem, kiedy czujesz niesprawiedliwość finansową. Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, z pewnością wyzwoli w Tobie wszystkie pokłady złości i frustracji. To jest Twoje miejsce na wyrzucenie z siebie tych wszystkich negatywnych emocji. Daj sobie odetchnąć.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

Popularne