Strona głównaCelebryciKrzysztof Miruć – żona, jak mieszka, czy jest żonaty, dzieci, czy ma...

Krzysztof Miruć – żona, jak mieszka, czy jest żonaty, dzieci, czy ma dzieci, orientacja seksualna, Wikipedia

Krzysztof Miruć to gwiazda programów o remontach i aranżacjach wnętrz. Posiada ogromne doświadczenie i potrafi zamienić wnętrze bez wyrazu w piękne, komfortowe i przytulne miejsce do życia. To architekt z pasją, zawsze dba o detale i funkcjonalność. Postanowiliśmy zebrać informacje na jego temat – wiek, wzrost, jak mieszka, rodzina, czy jest żonaty, żona, czy ma dzieci, dzieci, orientacja seksualna, partner, życie prywatne, opinie, Wikipedia. Ruszamy!

Zobacz: Justyna Steczkowska – wiek, rodzeństwo, figura, dzieci, romans, mąż, wzrost, nos, romans z menadżerem, rodzice

Krzysztof Miruć – kto to? Wiek, wzrost, waga

Dla każdego, kto zadaje sobie pytanie kto to jest Krzysztof Miruć, spieszymy z wyjaśnieniami. Krzysztof Miruć to architekt i projektant wnętrz. Znany z produkcji poświęconych remontom i aranżacjom wnętrz nadawanych w TVN, TVN Style, TVN Turbo i HGTV, takich jak np. „Zgłoś remont”, „Weekendowa metamorfoza”, „Remont razem” czy „Eks-tra zmiana”. Rozpoczął karierę w programie emitowanym w TVN Turbo „Garaż marzeń” w 2017 roku.

Mężczyzna przykłada ogromną uwagę do detali i projektuje mieszkania tak, że sam chciałby w nich mieszkać. Jego prace zbierają bardzo dobre opinie. Zawsze chciał być architektem, a jego wzorem do naśladowania był stryj, którego podziwiał za jego wspaniałe umiejętności. Gdyby nie zajmował się projektowaniem wnętrz to chciałby być kierowcą tira. Uważa, że jest to ciekawa praca, podczas której można przemyśleć wiele spraw. Jego ogromną pasją jest jazda na motocyklu. Ceni sobie to zajęcie za możliwość „wyłączenia głowy”.

Krzysztof Miruć jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i posiada tytuł magistra inżyniera architekta. Ukończył również architekturę na prestiżowej paryskiej uczelni École nationale supérieure d’architecture de Paris-La Villette. Jest architektem prowadzącym w pracowni architektonicznej L’ab architekci. Na temat tego miejsca panuje dobra opinia. Miruć jest także dyrektorem kreatywnym jednego z najbardziej znanych magazynów wnętrzarskich „Cztery kąty”. Widać, że praca to całe jego życie i bardzo ją lubi.

Wikipedia nie ma w swoich zasobach artykułu na temat Krzysztofa Mirucia, więc informacji musimy szukać gdzie indziej. To zaskakujące, że tak rozpoznawalna twarz nie posiada jeszcze swojej strony na Wikipedii.

Źródło: Instagram krzysztof.miruc

Krzysztof Miruć urodził się 29 marca 1976 roku, zatem jego wiek to 46 lat.

Kiedyś miał mały problem z nadwagą. Na siłowni ćwiczy już ponad 10 lat i dziś, mimo wieku, zachwyca umięśnioną sylwetką. Trening na siłowni traktuje jako reset głowy, bo cały czas pracuje umysłowo, a zmiana ciała to pozytywny skutek uboczny.

Nie wiadomo ile Krzysztof Miruć dokładnie ma wzrostu. Szacujemy, że jego wzrost mieści się w granicach 180-190 cm. Waga Mirucia również stanowi zagadkę.

Zobacz: Fernando Santos – gdzie mieszka, prowadzone duryżyny, młody, majątek, wiek, wzrost, ojciec, rodzice, zarobki,

Krzysztof Miruć – jak mieszka?

Krzysztof Miruć urodził się w Giżycku. Wychował się w mieszkaniu w bloku z wielkiej płyty o powierzchni 61 m². Mieszkanie usytuowane było na pierwszym piętrze. Miał swój pokój, a siostra swój. Było to klasyczne osiedle, a widoki z okna nie zachwycały, bowiem z okna widział drugi blok i sąsiedzi mogli sobie nawzajem zaglądać do mieszkań.

A aktualnie jak mieszka Krzysztof Miruć? Zapytany o to mężczyzna powiedział „Mój dom to trochę jak hotel, bo ja bardzo dużo pracuję i w sumie w swoim mieszkaniu śpię. Mieszkam dość przytulnie”.

Krzysztof Miruć – czy jest żonaty? Żona, dzieci

Fanki Krzysztofa Mirucia z pewnością zastanawiają się czy jest żonaty. Miruć bardzo ceni sobie życie prywatne i w mediach nie ma zbyt wielu informacji na ten temat. Nie wiadomo, czy ma żonę. W wywiadzie dla „Dzień dobry TVN” architekt powiedział, że otrzymał kiedyś rozczulającą wiadomość od małej dziewczynki o treści „Proszę pana, pan się tak podoba mojej mamie. Czy mógłby pan zostać moim tatusiem?”. Nie wiemy jednak jakiej odpowiedzi udzielił mężczyzna.

Krzysztof Miruć od fundacji „Jestem optymistą” otrzymał nagrodę „Optymista roku 2022”. Na swoim koncie na Instagramie pod nazwą @krzysztof.miruc opublikował zdjęcia z tego wydarzenia. Architektowi towarzyszyła pewna urocza kobieta. Nie wiadomo, czy to jego żona.

Nie wiemy również czy ma dzieci. Na Instagramie nie ma fotek, które by sugerowały, że ma dzieci. Publikuje tam głównie piękne, estetyczne zdjęcia prac własnych i architektów z jego zespołu, a fani wyrażają opinie w komentarzach.

Krzysztof Miruć – orientacja seksualna

W czasach internetu użytkownicy różnych forów dyskusyjnych prowadzą dywagacje na różne tematy, np. orientacja seksualna danego celebryty. Na temat Krzysztofa Mirucia krąży plotka, że jest orientacji homoseksualnej, chociaż nie ma co polegać na pogłoskach.

Źródło: Instagram krzysztof.mikruc

Krzysztof Miruć – partner?

W przypadku osoby, która tak mocno chroni swoje życie prywatne, trudno prowadzić dyskusje na temat tego, czy ma partnera. Krzysztof Miruć być może ma partnera lub partnerkę, jednak nie zdecydował się na pokazanie tej osoby w mediach.

Krzysztof Miruć – życie prywatne, rodzina

Na temat rodziny Krzysztofa Mirucia wiadomo tyle, że ma siostrę. Architekt żyje na najwyższych obrotach, dużo pracuje i mało śpi. Lubi swoje intensywne życie i to, że jest zasypany masą obowiązków. Podkreśla, że zawodowo jest spełniony, jednak jego życie prywatne prawie nie istnieje.

Zobacz: Klemens Murańka -wojsko, wykształcenie, życie prywatne

Sprawdź jeszcze

Popularne