Strona głównaCelebryciKatarzyna Wajda - rodzice, mąż, wzrost, ojciec, dzieci, wzrost, wiek

Katarzyna Wajda – rodzice, mąż, wzrost, ojciec, dzieci, wzrost, wiek

Wajda jest zdecydowanie jednym z najbardziej znanych nazwisk w historii polskiej branży rozrywkowej i kinematografii. Nic dziwnego, że wiele osób zastanawia się, czy między Katarzyną Wajdą a Andrzejem Wajdą istnieje jakieś powiązanie. Niestety, na Wikipedii jest dostępnych niewiele informacji na temat gwiazdy. Katarzyna Wajda jest, bowiem polską aktorką serialową i filmową, którą fani kojarzą przede wszystkim z roli Justyny w filmie „Jesteś Bogiem” albo z postaci Katarzyny Zawiei z serialu „Odwilż”. Jednak w Internecie można znaleźć więcej informacji o aktorce, jej dzieciach i mężu.

Katarzyna Wajda rodzice 

Katarzyna Wajda urodziła się w Poznaniu w lipcu 1986 roku pod nazwiskiem Wianecka. Jednak wraz z rodzicami mieszkała przez większość dzieciństwa za granicą. Niestety, informacje na temat rodziców aktorki nie są dostępne, ani o ojcu ani matce. Wychowywała się w Seattle. To właśnie tam ukończyła edukację aż do szkoły średniej włącznie. Po szkole rozpoczęła także swoją ścieżkę aktorską w Seattle. Uczęszczała na zajęcia teatralne do teatru Młodzi Polanie przy Domu Polskim w Seattle. Miała okazję współpracować w młodym wieku z Jerzym Janeczkiem, który pomógł jej przygotować się do egzaminów wstępnych na studia aktorskie. Ich współpraca trwała dwa lata. 

Jak podaje Wikipedia aktorka wróciła do Polski w 2005 roku, ponieważ chciała studiować aktorstwo na ojczyźnie. Dostała się na Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, a studia ukończyła w 2010. 

Mateusz Wajda Katarzyna Wajda 

Na temat życia prywatnego aktorki niewiele w sumie wiadomo. W sieci najczęściej pojawiają się zapytania o Mateusza Wajdę i Katarzynę Wajdę, a także relację pomiędzy Katarzyną Wajdą a Andrzejem Wajdą. 

Okazuje się, że Katarzyna Wajda i Mateusz Wajda są w związku małżeńskim od 2009 roku. Mąż artystki jest także związany z branżą filmową, ponieważ z zawodu jest operatorem. Pracował przy produkcjach, jak „Porady na zdrady”, „Mowa ptaków”, czy „Hugo”. Katarzyna Wajda i Mateusz Wajda doczekali się trójki dzieci. Para wychowuje trzech synów. Wiadomo, że najstarszy syn przyszedł na świat w 2010 roku i ma na imię Tobiasz. Wiek pozostałych synów, Tadeusza i Wawrzyńca, nie jest znany. Ani ojciec ani mama chłopców nie upubliczniają w mediach społecznościowych wizerunków pociech. 

Katarzyna Wajda a Andrzej Wajda 

W sieci wiele osób poszukuje odpowiedzi na to, jakie jest powiązanie między Katarzyną Wajdą i Andrzejem Wajdą ze względu na nazwisko oraz fakt, że oboje byli związani z polskim kinem. Niektórzy snuli nawet teorie, czy aby słynny reżyser nie jest ojcem aktorki. Okazuje się jednak, że między tą dwójką istnieje inne, mniej bezpośrednie powiązanie. Mąż aktorki jest wnukiem Leszka Wajdy, będącego znanym scenografem i profesorem Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, a co ważniejsze młodszym bratem Andrzeja Wajdy. Oznacza to, że słynny reżyser jest stryjecznym dziadkiem męża Katarzyny Wajdy. Aktorka nie wiedziała o tym, gdy poznawała swojego męża. Miała jednak okazję poznać Andrzeja Wajdę już, jako żona jego stryjecznego wnuka.

Katarzyna Wajda – mąż, wiek, wzrost, ojciec, wikipedia, dzieci 

Na temat aktorki jest mało informacji w Internecie, ponieważ chroni ona swoja prywatność, poza tym nie należy do grupy najbardziej znanych aktorek w Polsce. Wiadomo, kiedy się urodziła, więc znany jest jej wiek – obecnie ma 36 lat. Niestety, niewiele wiadomo o jej rodzinie, czyli ojcu, matce czy ewentualnym rodzeństwie. Raczej dostępne informacje mówią o jej obecnej rodzinie, czyli mężu i dzieciach. Wiadomo także, że aktorka nie należy do zbyt wysokich osób. Jest średniego wzrostu, ponieważ ma około 162 cm wzrostu. Jednak znacznie więcej dowiadujemy się z udzielanych przez aktorkę wywiadów, niż z Wikipedii czy forów internetowych. 

Okazuje się, że w młodym wieku aktorka interesowała się nie tylko grą na scenie, ale także muzyką. Można powiedzieć, że zawsze widziała swoje miejsce na scenie. Wraz z kuzynkami założyła zespół przy parafii świętej Małgorzaty.

Katarzyna Wajda skąpa sukienka 

Postać Katarzyny Wajdy pojawia się także często, jako temat w popularnych serwisach plotkarskich. Aktorka nie boi się odważnych kreacji, czego dowodem mogą być dość kuse sukienki na oficjalnych imprezach w branży, które często nosi. Jedną z najlepiej zapamiętanych przez fanów aktorki sukienek była ta z premiery serialu „Odwilż”. Aktorka zdecydowała się wtedy na bardzo delikatną, ale jednocześnie niezwykle odważną kreację w kolorach beżu i złota. Miała na sobie długą sukienkę, które dół był ozdobiony cekinami i frędzlami, zaś góra pokryta koronkowym motywem roślinnym była w pełni prześwitująca. Kreacja miała jeszcze krótki rękawek i krótki golf, a dodatkowo była mocno opięta. Fani byli mocno podzieleni, czy taka kreacja pasowała do urody aktorki.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne