Strona głównaPoradyJak się zgłosić do Postaw na milion?

Jak się zgłosić do Postaw na milion?

Program telewizyjny Postaw na milion jest jednym z teleturniejów emitowanych w TVP. Jego założenie jest stosunkowo proste i opiera się na obstawianiu prawidłowych odpowiedzi. W przeciwieństwie do innych programów tego typu, tutaj uczestnicy mogą obstawiać kilka możliwych prawidłowych odpowiedzi. Jak się zgłosić do Postaw na milion? Sprawdź, co musisz wiedzieć na temat programu.

Zobacz: Koło fortuny — jak się zgłosić do programu?

Jak się zapisać do Postaw na milion?

Zapisy do Postaw na milion odbywają się przez internet. Po wejściu na stronę internetową można wypełnić formularz zgłoszeniowy. Przed zgłoszeniem Postaw na milion należy wysłać SMS o treści CASTING pod numer 7540. W ten sposób otrzymasz unikalny kod SMS, który trzeba wpisać w formularzu.

Nie jest to gwarancja uczestnictwa w programie. Podczas pierwszej selekcji zgłoszeń producenci wybierają, kto ma szansę pojawić się na castingu. Dlatego warto już na etapie zgłoszenia do Postaw na milion pokazać się od jak najlepszej strony. Pamiętaj również, żeby od razu zgłosić swoją osobę towarzyszącą, z którą będziesz tworzyć zespół w dniu nagrywania programu.

Gdzie jest kręcony Postaw na milion?

Teleturniej Postaw na milion kręcony jest w studiu TVP3 w Krakowie. Jest to lekka odmiana w porównaniu do zdecydowanej większości programów, które są nagrywane w Warszawie.

Na czym polega casting do Postaw na milion? Zgłoszenie przez internet

Na czym dokładnie polega casting do Postaw na milion? Zgłoszenie nie gwarantuje Ci od razu, że z osobą towarzyszącą weźmiesz udział w programie. Jednak masz taką szansę, jeżeli pomyślnie przejdziesz eliminacje.

Podczas spotkania producenci oceniają, czy istnieje możliwość, żebyście znaleźli się w programie Postaw na milion. Oceniane są tutaj rozmaite umiejętności oraz wiedza z szeroko pojętej wiedzy ogólnej, która jest sprawdzana podczas trwania teleturnieju. Możliwe jest również, że producenci zapytają Was o historię oraz powody, dla których zgłosiliście się do programu.

Czy ktoś wygrał milion złotych w Postaw na milion?

Sprawdzasz, jak się zgłosić do Postaw na milion, ponieważ masz nadzieję na główną wygraną. Jednak czy już były osoby, które do końca emisji programu zostały z milionem złotych? Niestety jeszcze nie. To oznacza, że możesz być pierwszy!

Źródło: postawnamilion.tvp.pl

Do tej pory najwyższa wygrana to 300 000 zł. Tylko część osób dociera do finału, odpowiadając na wszystkie poprzednie pytania. Jednak łączna kwota nagród przekroczyła już 4 miliony złotych. Warto więc brać udział w Postaw na milion i starać się obstawiać tak odpowiedzi, żeby być pierwszym, kto wygrał milion.

Zobacz: Familiada zgłoszenie – jak się dostać do programu?

Na czym polega gra w Postaw na milion?

Zgłoszenie Postaw na milion zawsze powinno zawierać dwa nazwiska. Na scenie zawsze występuje dwóch graczy, którzy odpowiadają na pytania. W pierwszych rundach są 4 możliwe odpowiedzi. Nie musicie wybierać jednej. Obstawiacie w taki sposób, żeby jedna z czterech zapadni pozostała pusta. Pierwszą turę rozpoczynacie z milionem złotych w gotówce. Musicie tak rozłożyć banknoty, żeby wszystkie znalazły się na zapadniach, a jedna z nich pozostała pusta. Jeżeli chcecie, możecie wszystko postawić na jedną odpowiedź. Jednak historia programu zna przypadki, kiedy uczestnicy stracili milion w pierwszej turze, ponieważ źle obstawili odpowiedź.

Po wybrzmieniu prawidłowej odpowiedzi, trzy pozostałe zapadnie otwierają się, a pieniądze trafiają znowu do sejfu. W pewnym momencie zamiast 4 możliwych odpowiedzi, są trzy zapadnie. Teraz również jedna musi pozostać pusta.

Kiedy kończy się gra Postaw na milion?

Gra Postaw na milion może mieć 2 możliwe zakończenia. Pierwsze z nich zakłada, że docieracie do ostatniego pytania z pewną sumą pieniędzy. W finałowej rundzie są tylko dwie możliwe odpowiedzi. Po dobrym obstawieniu, wygrywacie to, co Wam pozostało.

Może jednak zdarzyć się, że w trakcie trwania gry Postaw na milion stracicie wszystkie pieniądze. W chwili, kiedy spadnie ostatni plik banknotów, Wasza gra kończy się.

Od momentu zgłoszenia do Postaw na milion do emisji programu może minąć kilka miesięcy. Dlatego warto uzbroić się w cierpliwość i pamiętać o tym, że do programu zakwalifikują się te osoby, które najlepiej wyróżniają się na tle innych zgłoszeń oraz pomyślnie przejdą wstępne kwalifikacje. Niezależnie jednak od tego, warto brać udział w zgłoszeniach i wypełniać formularz, ponieważ każdy ma szansę wygrać milion złotych.

Zobacz: Niemieckie strony typu OLX – jak się nazywają, niemieckie strony z ogłoszeniami

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne