Strona głównaPoradyFamiliada zgłoszenie - jak się dostać do programu?

Familiada zgłoszenie – jak się dostać do programu?

Familiada to w dalszym ciągu jeden z najbardziej popularnych i lubianych programów telewizyjnych emitowanych w TVP. Od samego początku, czyli od 1994 roku, prowadzącym jest Karol Strasburger. Jego tradycyjne żarty na początku emisji każdego odcinka przeszły już do historii polskiej telewizji. Dzięki programowi wiele rodzin oraz grup znajomych ma szansę na wygranie dużych pieniędzy. Jak zgłosić się do programu? Jak zostać ankietowanym? Sprawdź, co wiąże się z udziałem w Familiadzie.

Zobacz: Jak dostać kody na darmowy internet?

Jak się zgłosić do programu Familiada?

Zgłoszenie do programu Familiada przebiega w kilku etapach. Warto znacznie wcześniej się do tego przygotować. Od momentu wysłania zgłoszenia do emisji programu może minąć nawet kilka miesięcy. Jest to związane z dużym zainteresowaniem polskiego społeczeństwa tym programem. Jak się można zgłosić?

Pierwszym etapem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Można go wydrukować lub wypełnić w programie komputerowym. Bardzo ważne jest przy tym to, żeby pisać możliwie wyraźnie i skupić się na dokładnym wypełnieniu całej ankiety.

Do wypełnionego formularza powinno być dołączone zdjęcie całej rodziny. Program Familiada zgłoszenie zawsze traktuje poważnie i dokładnie rozpatruje każdą kandydaturę. Dlatego masz dwie możliwości przesłania swojej kandydatury do TVP.

Możesz wysłać zgłoszenie Familiada TVP mailowo, na adres zgloszenia@familiada.pl. Jest to sposób, który nie wymaga od Ciebie nawet wychodzenia z domu. Wszystko możesz zrobić siedząc wygodnie w fotelu przy swoim biurku. Dlatego właśnie wiele osób pyta, jak się zgłosić do Familiady zdalnie.

Jeżeli jednak preferujesz klasyczne metody, możesz wysłać swoje zgłoszenie pocztą na adres:

Familiada, ul. Inżynierska 4, 03-422 Warszawa

Pamiętaj, żeby na kopercie zostawić dopisek ZGŁOSZENIE

Familiada TVP zgłoszenie — oczekiwanie na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia

Po wysłaniu zgłoszenia do Familiady, zapisz sobie w kalendarzu odpowiednią datę. Po miesiącu zadzwoń na infolinię, żeby dowiedzieć się, czy Twoje zdjęcie i formularz przeszły wstępną weryfikację.

Jeżeli tak, Twoje zgłoszenie do Familiada TVP jest coraz bardziej pewne. Następnym etapem jest spotkanie się całej drużyny na spotkaniu z osobami, które przeprowadzają eliminacje. Najczęściej są oni powiązani w pewnym stopniu z produkcją i wybierają drużynę, która jest najbardziej obiecująca.

Jeżeli przejdziesz ten etap eliminacji, prawdopodobnie pojawisz się w telewizji. Jednak do tego momentu może jeszcze upłynąć kilka miesięcy. Koniecznie musisz oczekiwać na odpowiednią wiadomość i zgłosić się, kiedy nastanie taka potrzeba.

Źródło: tvp.pl

Zobacz: Kamil Bortniczuk – Robert Mazurek, romans, Netflix, głosowanie, żona, dzieci, rodzina

Jak zostać ankietowanym w Familiadzie 2022?

Familiada to program telewizyjny, w którym najważniejszy głos mają ankietowani. Jest to zespół 100 osób, które odpowiadają na pytania, które następnie padają w programie. Co ważne, to od liczny ich głosów zależy, ile punktów zdobędą poszczególne drużyny. Można więc spokojnie powiedzieć, że pytanie o to jak się zgłosić do Familiady jako ankietowany niewiele różni się od pytania o to, w jaki sposób można mieć wpływ na przebieg całego teleturnieju.

Producenci najczęściej ogłaszają nabór w swoich mediach społecznościowych. Namawiają wówczas swoich widzów do wzięcia udziału w programie jako ankietowani. Wówczas należy wypełnić zgłoszenie Familiada, które powinno zawierać wszystkie podstawowe informacje na Twój temat. Pamiętaj poinformować, dlaczego chcesz wziąć udział w programie oraz dlaczego twórcy powinni wybrać akurat Ciebie.

Jeżeli chcesz wysłać zgłoszenie Familiada TVP, musisz napisać pewnego rodzaju list motywacyjny. Zawierasz w nim wszystkie te informacje, które Twoim zdaniem są istotne dla rekruterów. Po otrzymaniu zgłoszeń, producenci wybierają osoby, które ich zdaniem najlepiej odnajdą się w powierzonej roli. Następnie zostają oni zaproszeni do eliminacji, żeby ostatecznie wybrać najlepszy skład 100 osób ankietowanych.

Ile można wygrać a Familiadzie?

W Familiadzie każdy ma szansę na wygraną. Zarówno drużyna, która odpada z programu jak i zwycięzcy. Drużyny, które nie zwyciężyły otrzymują nagrodę pieniężną w wysokości trzykrotności zdobytych przez siebie punktów. Dodatkowo dostają kuferki słodyczy oraz okazjonalnie pamiątkowe zdjęcie.

Drużyna, która przejdzie do finału, ale go nie wygra również otrzymuje wartość zdobytych punktów pomnożoną przez 3 PLN. Natomiast zwycięzcy programu otrzymują nagrodę pieniężną w wysokości 25 000 PLN plus trzykrotność zdobytych punktów.

Zastanawiasz się nadal, czy wysłać Familiada TVP zgłoszenie? Spróbuj swoich sił i przekonaj się, że warto.

Zobacz: Karol Strasburger – ile zarabia za odcinek? Jaki ma majątek? Sprawdzamy

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne