Strona głównaZdrowieHubert Czerniak - opinie. Kto to? Gdzie przyjmuje? Wikipedia

Hubert Czerniak – opinie. Kto to? Gdzie przyjmuje? Wikipedia

Hubert Czerniak z wykształcenia to lekarz chorób wewnętrznych. Jest też certyfikowanym naturopatą. Sprawdzamy opinie pacjentów na jego temat, w tym także opinie negatywne. Jeśli natknąłeś się w internecie na frazę Hubert Czerniak dlaczego mandarynek nie jeść, zostań z nami. Postaramy się wyjaśnić, o co chodzi. 

Poniżej przeczytasz:

  • Hubert Czerniak wizyta prywatna gdzie przyjmuje,
  • wizyta cena,
  • kim jest –  życiorys, który zawiera Wikipedia

Hubert Czerniak – kto to? Życiorys, Wikipedia 

Jeśli zastanawiasz się, kim jest Hubert Czerniak, dobrze trafiłeś. Sprawdzamy jego życiorys i informacje, które publikuje o nim Wikipedia oraz media. Jaki jest jego wiek? Nie wiemy, ale od ponad ćwierć wieku jest lekarzem. 

Zobacz: Barbara Kazana – gdzie przyjmuje? Opinie, kontakt, życiorys

Redaktorzy Wikipedii mocno dbają o to, by artykuły medyczne i dotyczące lekarzy były zgodne z aktualnym stanem badań. Hubert Czerniak to postać kontrowersyjna, jego poglądy rozmijają się z postulatami środowiska medycznego. Być może to powoduje, że Wikipedia milczy na temat tego, kim jest. 

Hubert Czerniak w 2020 roku został zawieszony na dwa lata w prawie do wykonywania zawodu lekarza przez Naczelną Izbę Lekarską. W grudniu ubiegłego roku został skazany ponownie przez sąd w Gdańsku, ale ta decyzja została uchylona i sprawa będzie rozpatrywana ponownie. 

Jak wygląda życiorys medyka? Kto to w ogóle jest? Hubert Czerniak jest lekarzem internistą z ponad 25-letnim stażem. Wikipedia nie notuje żadnych informacji na jego temat. Bywa nazywany lekarzem antyszczepionkowców. Parę razy występował wspólnie z Justyną Sochą ze stowarzyszenia STOP NOP. 

Postuluje ujawnienie prawdy na temat pandemii Covid-19, choroby, którą przyniósł XXI wiek. Jego zdaniem prawda ta zupełnie inna, niż głoszą media, władze i środowisko medyczne. 

Filmy są naprawdę ciekawe i generują sporo wyświetleń.

Hubert Czerniak – gdzie przyjmuje?

Z uwagi na zawieszone prawo do wykonywania zawodu nie przyjmuje pacjentów jako lekarz. Na wizytę w ramach naturoterapii można umówić się telefonicznie w dwóch miejscach: w Gdyni lub Dębie Opoczyńskiej k. Opoczna. 

Kolejka pacjentów do Huberta Czerniaka jest ogromna. Zdaje się, że nie ma żadnych ustępstw w kolejce ze względu na schorzenia, czy wiek pacjenta. Czerniak pracuje w Gabinecie Terapii Naturalnych ODNOVA 24, który prowadzony jest przez Kościół Naturalny w Gdyni. 

Jeśli ktoś nie ma możliwości pojawić się w miejscach, gdzie przyjmuje pacjentów, może korzystać z wiedzy, którą dzieli się w swoich filmach na Youtube. To także miejsce dla tych, dla których relacja wizyta cena jest zbyt wysoka.

Zobacz: Bartek Kulczyński – opinie, gdzie przyjmuje, wykształcenie, wiek, żona, kontakt, Wikipedia, odchudzanie

Hubert Czerniak – wizyta prywatna, ile kosztuje? Cena

Chętnych na leczenie lekarza, autora kontrowersyjnej tezy na temat mandarynek (Hubert Czerniak dlaczego mandarynek nie jeść), nie narzeka na brak pacjentów. Oficjalnie nie wiemy nic w temacie wizyta cena. W sieci pojawiły się plotki, że ma to być kwota 500 zł. 

Dodatkowo zwolennicy Czerniaka mogą wpłacać darowizny na rzecz Kościoła Naturalnego. To wspólnota zarejestrowana w ubiegłym roku, która skupia kilkanaście tysięcy wyznawców w całym kraju. 

Choć obecnie nie może wykonywać zawodu lekarza Hubert Czerniak wizyta prywatna przyciąga wielu zwolenników medycyny alternatywnej. Certyfikowany naturopata ma też wielu zwolenników w internecie, bo 170 tysięcy obserwujących na Facebooku. 

Hubert Czerniak – opinie

Hubert Czerniak to bardzo kontrowersyjna postać. Często jego nazwisko pojawia się obok Jerzego Zięby, który jest mocno krytykowany. Hubert Czerniak z uwagi na swoje poglądy może budzić skrajne opinie. Sprawdzamy więc, jakie są opinie pacjentów i czy znajdą się osoby, które jednoznacznie opowiedzą się za nim lub przeciwko niemu. 

Poniżej dowiesz się, jakie są opinie pacjentów i czy są to opinie negatywne. 

Hubert Czerniak – opinie negatywne

Hubert Czerniak na pewno ma opinie negatywne wśród lekarzy, którzy zdecydowali o jego zawieszeniu. 

Od czasu wybuchu pandemii Covid-19 jego działalność sprawiła, że opinie negatywne nasiliły się. Lekarze, posądzając go o dezinformację, nie mogli godzić się na to, by nadal praktykował i posługiwał się dyplomem. Jak sam twierdzi, może zabrali mu dyplom, ale nie zdobytą przez lata wiedzę medyczną. 

Hubert Czerniak – opinie pacjentów

Opinie pacjentów Huberta Czerniaka pojawiają się na jego profilu na Facebooku. Te, które przeważają są pozytywne. Sporo osób pisze, że stosuje porady, o których mówi w filmach i czuje się lepiej. 

Jeden z ojców napisał, że dziwi go to, że musiał podpisać stos dokumentów, w których deklarował, że bierze całkowitą odpowiedzialność za leczenie autyzmu swojego dziecka. To akurat nic nowego – takie dokumenty ze zgodą na leczenie podpisuje się chociażby przed operacjami. Takie opinie pacjentów nie pojawiają się często. 

Hubert Czerniak – opinie na forum

Na forum internetowym pojawiają się pytania o Hubert Czerniak wizyta prywatna gdzie przyjmuje. Nie można jednak znaleźć żadnych opinii internautów. 

Hubert Czerniak ma swoich zwolenników. Są nimi osoby sprzeciwiające się szczepieniom. Najprawdopodobniej ich zaufanie do wiedzy medycznej jest mocno ograniczone, stąd też zwracają się do kogoś, kto nie robi im wykładu akademickiego i nie traktuje jak pacjentów w gabinecie. 

Jeśli potrzebowałeś dowiedzieć się więcej na temat: Hubert Czerniak wizyta prywatna gdzie przyjmuje, mamy nadzieję, że udało nam się wyczerpać temat. Szukaj informacji na stronie gabinetu, w którym pracuje. Pamiętaj jednak o tym, że musisz uzbroić się w cierpliwość. Choć wizyta cena nie jest niska, chętnych na naturoterapię nie brakuje. Czas oczekiwania na wizytę może wynieść około roku. 

Na koniec wróćmy do pytania: Hubert Czerniak dlaczego mandarynek nie jeść? Przed nami mandarynkowe święta, więc pewnie wielu ludzi będzie to interesować. Powód jest prozaiczny: mandarynki są pryskane i przez to robią więcej szkody niż pożytku. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne