Strona głównaZdrowieJakub Bukowczan - gdzie przyjmuje, cennik, dieta, żona, opinie, książka, wiek, forum,...

Jakub Bukowczan – gdzie przyjmuje, cennik, dieta, żona, opinie, książka, wiek, forum, wizyta, telefon, kontakt

Jakub Bukowczan jest znanym i cenionym doktorem nauk medycznych. Wiedzę i doświadczenie zdobywał w wielu ośrodkach naukowych, także za granicą. Uczył się w Stanach Zjednoczonych, Anglii oraz Irlandii. Należy do licznych prestiżowych stowarzyszeń, m.in. Fellow of the Higher Education Academy in England. Zdobył wiele nagród i wyróżnień potwierdzających to, jak wysokie są jego kompetencje. 

Nieco ponad miesiąc temu ukazała się książka zatytułowana Doktor Kuba odchudza autorstwa dr Bukowczana. Ci, których interesuje dieta i  zdrowy styl życia mogą ją kupić w księgarniach stacjonarnych oraz sprzedaży internetowej. Na pewno znajdą tam wiele cennych wskazówek, które sprawią, że inaczej spojrzą na swoją nadwagę i walkę z nią. Jak pokazuje doświadczenie dr Bukowczana, każdy powinien indywidualnie dobierać sposób odchudzania. Tylko wtedy będzie ono skuteczne. 

Zainteresowany? Dziś sprawdzamy,  kto to jest i gdzie przyjmuje dr Jakub Bukowczan oraz jak kształtuje się cennik per wizyta. 

Jakub Bukowczan – kto to?

Dr Jakub Bukowczan w 2004 roku ukończył medycynę na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2016 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych. Jego rozprawa doktorska nosi tytuł Ochronne i lecznicze działanie obestatyny w eksperymentalnych modelach ostrego zapalenia trzustki.

Obecnie dr Bukowczan pracuje w Polsko-Amerykańskim Centrum Zdrowia (PACZ) Mediqus jako specjalista chorób wewnętrznych, endokrynologii, diabetologii. Zajmuje się też niechirurgicznym leczeniem nadwagi i otyłości.

Pomaga pozbyć się nadprogramowych kilogramów wszystkim tym, u których standardowa dieta okazała się nieskuteczna. U wielu pacjentów odchudzanie to walka z wiatrakami – mimo diety i aktywności fizycznej nie potrafią schudnąć. Doktor Bukowczan przygląda się wszystkim szczegółom z życia pacjenta. Poza analizą wyników badań, musi dowiedzieć się od pacjenta między innymi:

  • czy wcześniej się odchudzał i z jakim skutkiem,
  • czy miał nadwagę w dzieciństwie,
  • jak się odżywia i jaki tryb życia prowadzi,
  • czy je w domu i gotuje mu żona, czy może woli szybkie przekąski na mieście.

To wszystko może mieć wpływ na skuteczność odchudzania i osiągnięcie trwałych efektów. 

Wizyta u dr Bukowczana możliwa jest po wcześniejszym umówieniu. Kontakt (telefon): 22 602 24 00.

Dr jest bardzo medialny

Jakub Bukowczan – gdzie przyjmuje?

Pacjenci, którzy chcą wiedzieć, gdzie przyjmuje i w jakich godzinach jest dostępny ten lekarz, muszą wykonać telefon do PACZ Mediqus. Inny kontakt z doktorem w celu umówienia wizyty jest niemożliwy. 

Kolejka pacjentów, których interesuje dieta od dr Bukowczana, jest bardzo długa. Dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość. To lekarz, któremu pacjenci wystawiają bardzo pozytywne opinie, więc chętnych na leczenie u niego nie brakuje. 

Zobacz: Hubert Czerniak – opinie. Kto to? Gdzie przyjmuje? Wikipedia

Jakub Bukowczan – cennik, wizyta prywatna

Tego, ile kosztuje wizyta w Mediqus, możemy się jedynie domyślać. Cennik, choć na stronie znajduje się odwołanie do zakładki Cennik, nie został nigdzie opublikowany. 

Pacjenci, którzy zgłaszają się do tej poradni mogą skorzystać z systemu rat medycznych za wykonywane zabiegi. W takim przypadku cena zawsze ustalana jest indywidualnie. 

Jeśli chodzi o ogólny cennik, trzeba o to pytać przez telefon. Najprawdopodobniej takie informacje można uzyskać podczas umawiania wizyty do konkretnego specjalisty w Mediqus. 

Jakub Bukowczan – kontakt. Telefon

Dr Bukowczan ma własną stronę internetową, na której podaje kontakt. Zainteresowani mogą wybrać:

  • e-mail: kontakt<at>jakubbukowczan.pl lub
  • telefon 515 717 360

Przy czym są to dane to asystenta doktora, który umawia jego wystąpienia publiczne i prelekcje. Pacjenci mogą uzyskać kontakt z lekarzem jedynie przez rejestrację w Mediqus. 

Zobacz: Bartek Kulczyński – opinie, gdzie przyjmuje, wykształcenie, wiek, żona, kontakt, Wikipedia, odchudzanie

Jakub Bukowczan – żona,wiek, życiorys

Choć dr Bukowczanowi daleko do statusu celebryty, wielu internautów chce wiedzieć, czy za jego sukcesem stoi żona lub partnerka. 

Ani zdjęcia na Instagramie, ani inne publikowane w mediach informacje nie sprawiają, że można wysnuć jednoznaczne wnioski na ten temat. 

Lekarz nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Nawet jeśli pojawia się w mediach, to wypowiada się sprawach zawodowych. 

Jakub Bukowczan – opinie

W większość opinie na temat Jakuba Bukowaczana, które pojawiają się na forum, są pozytywne. Pacjenci chwalą jego profesjonalne podejście. Cieszy ich to, że leczenie okazało się skuteczne. Choć niektórzy podkreślają, że nie jest tanie i koszt jednej wizyty to kwota kilkuset złotych. Wiadomo zaś, że leczenie otyłości, czy problemów hormonalnych nie kończy się na jednej wizycie. 

Świetne opinie zbiera też książka, którą wydał doktor, choć te najpewniej będą dopiero się pojawiać. Książka miała premierę w listopadzie tego roku i recenzje czytelników dopiero będą napływać. Ci, którzy już ją przeczytali, zwracają uwagę na to, że wiedza w niej zawarta powinna trafić do wszystkich, którzy zajmują się dietetyką. Zdaniem czytelników, książka rzuca zupełnie nowe światło na problem otyłości.

Książka Doktor Jakub odchudza opisuje, czym jest dieta hormonalno-metaboliczna. Jakub Bukowczan przedstawia w niej w przystępny sposób, jaką rolę w odchudzaniu odgrywa gospodarka hormonalna. Opinie na forum potwierdzają, że z książki można dowiedzieć się wielu nowych rzeczy, których nie słyszy się normalnie u dietetyka. 

Jeśli jesteś wśród osób, którym dieta pomaga tylko na chwilę, sprawdź, czy nie robisz podstawowych błędów. Być może twoja dieta powinna uwzględniać to, jak pracuje twój układ endokrynologiczny i dopiero wtedy twoje odchudzanie będzie skuteczne. 

Pamiętaj też, że na szybkość i skuteczność odchudzania mają wpływ takie czynniki, jak płeć i wiek, a także stres, poziom i tempo życia.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne