Strona głównaCelebryciDejvid Tibijski Zadymiarz - wiek, wzrost, skąd jest? Ile ma lat?

Dejvid Tibijski Zadymiarz – wiek, wzrost, skąd jest? Ile ma lat?

Dejvid Tibijski Zadymiarz to kolejny młody chłopak, który wybił się na Twitchu. Co wiemy o streamerze? Jaka jest data i rok urodzenia Dejvida? Ile ma lat? Skąd jest i gdzie mieszka obecnie? Jak ma na imię naprawdę? Jakie informacje są o streamerze na Wikipedii? Sprawdzamy!

Dejvid Tibijski Zadymiarz – kto to?

Dejvid Tibijski Zadymiarz jest streamerem. Znany jest z robienia dziwnych rzeczy, na przykład ze stania na głowie, którą miał w garnku. Na Twitchu został całkowicie zbanowany. Przyczyną tego było walenie w worek, na którym była podobizna znanego YouTubera, Disa. Twitch potraktował to jako zachęcanie do wyrządzenia komuś krzywdy i dał Dejvidowi bana. Wcześniej profil streamera był kilkukrotnie blokowany, jednak tym razem Twitch nie zdecydował się na jego odblokowanie. Przez to chłopak musiał przenieść się na YouTube. Dejvid Tibijski Zadymiarz nie jest tam aktywny od roku, ale jego 7 filmów ma tam łącznie ponad 10 milionów wyświetleń. Najpopularniejszy z nich ma 4,7 miliona odtworzeń – jest to piosenka nagrana na hot16challenge.  

Dejvid Tibijski Zadymiarz – wiek, ile ma lat? Wzrost, skąd jest? Informacje

Coraz więcej osób szuka informacji o Dejvidzie Tibijskim Zadymiarzu w sieci, głównie na Wikipedii. Jednak na tej stronie nie ma żadnych informacji o chłopaku – streamerzy nie są za bardzo znani, przynajmniej nie ludziom ze starszych pokoleń. To głównie generacja Z siedzi na Twitchu i ogląda tam różne transmisje. Świat się zmienia i kiedyś naprawdę garstka osób siedziała w streamowym świecie – z tygodnia na tydzień o ludziach z Twitcha czy Discorda jest coraz głośniej, dlatego całkiem możliwe, że ktoś w przyszłości stworzy zakładkę na Wikipedii o Dejvidzie Tibijskim Zadymiarzu. 

Wiek chłopaka jest chyba najczęściej szukaną o nim informacją. Na forach jest kilka wątków w stylu: Jaki jest rok urodzenia Dejvida? Ile ma lat?, Jaka jest dokładna data urodzenia Dejvida Tibijskiego Zadymiarza?, Wiek Dejvida – kto zna? Nie znamy dokładnej daty urodzenia streamera, jednak wiemy, jaki jest jego rok urodzenia – Dejvid urodził się w 2005 roku. Oznacza to, że ma on 17 lat.

Na forach padają również pytania związane z tym, jak ma na imię i nazwisko Dejvid, skąd jest oraz jaki jest jego wzrost. Chłopak nigdy nie podzielił się swoim wzrostem.

Skąd jest i gdzie mieszka Dejvid? Z miejscowości Rusiec, która położona jest w województwie łódzkim, między Wieluniem, a Piotrkowem Trybunalskim. 

Dejvid Tibijski Zadymiarz – TikTok, Instagram, Twitch oraz inne informacje

Na TikToku jest mnóstwo shotów z jego streamów. Znajdziesz tam na przykład fragment jednej z transmisji, na której Dejvid Tibijski Zadymiarz kręci na głowie krzesłem, udając, że to śmigło. Do jego pokoju weszła mama i siostra, z którą chłopak się pokłócił. Na innym streamie – którego najlepsze momenty są na TikToku – chłopak grał w coś na komputerze i do pokoju wszedł jego ojciec, który go uderzył. Na filmie było ciemno, więc nie widać tego dokładnie, ale z komentarzy osób wynika, że rzeczywiście jego ojciec go walnął w głowę. Pod tym shotem toczyła się zażarta dyskusja na temat bicia dzieci, ojca chłopaka oraz tego, czy Dejvid ma problemy w szkole. Nie wiemy jak było naprawdę i co stało się podczas transmisji, bo na filmiku na YouTube i TikToku jest tylko 20 sekund z transmisji, której obraz jest dodatkowo niewyraźny, bo w pokoju było ciemno. Dejvid wyłączył też mikrofon, kiedy jego ojciec wszedł do pokoju – wiemy tylko, że powiedział, że zaraz wyłączy komputer, po czym chłopak wyciszył się. 

Widzowie Dejvida Tibijskiego Zadymiarza zastanawiają się, jak ma na imię streamer. Otóż chłopak tak naprawdę nazywa się Miłosz Boras. Jego imię i nazwisko nie są więc powiązane z jego pseudonimem – wiele osób zadając pytanie: Jak ma na imię Dejvid Tibijski Zadymiarz?, spodziewało się, że chłopak będzie miał na imię Dawid. Nie wiadomo, skąd wziął się jego nick. Co ciekawe posługuje się on teraz innymi pseudonimami, ponieważ został zbanowany na Twitchu, przez co nie może być gościem żadnego innego streamera na tym portalu. Jednak zakrywa on twarz na transmisjach u Japczana czy Xayoo, zmienia lekko głos oraz podaje, że nazywa się np. Kacperek lub Dejv z Ameryki.

Już wiesz, kim jest Dejv Tibijski Zadymiarz – wiesz skąd pochodzi, ile ma lat i jakie jest jego prawdziwe imię i nazwisko. Daj znać w komentarzu, jakie są Twoje odczucia co do jego działalności w sieci 🙂

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne