Strona głównaRozrywkaDaChoyce - co łączy ją z Malikiem Montaną?

DaChoyce – co łączy ją z Malikiem Montaną?

DaChoyce to kolejna postać, która pojawiła się na YouTube na kanale #GM2LTV. Utwory „Activa” czy „Jetlag” stworzone wraz z Malikiem Montaną zdobywają milionowe wyświetlenia na platformie YouTube i przeciągają falę nowych słuchaczy. Kawałki podsyca także ciekawość względem ciemnoskórej raperki. Dowiedz się więcej o DaChoyce, skąd jest artystka i jakie ma plany muzyczne oraz czy dołączy do wytwórni GM2L.

DaChoyce – pochodzenie

Wiele osób zastanawia się widząc DaChoyce – „skąd jest artystka”? Jeśli chodzi o korzenie DaChoyce, pochodzenie czarnoskórej raperki jest odległe. Orientalna uroda wskazuje, że mieszkała ona na w Ameryce lub Afryce. Otóż DaChoyce pochodzi z Brazylii, gdzie zdobyła swoją popularność. To właśnie z Ameryki Południowej przyjechała do Polski. Aktualnie jest kolejną postacią na kanale GM2L, która ma zagraniczne korzenie. Dodajmy, że Alberto i jego brat Josef Bratan są pochodzenia angolskiego. 

DaChoyce – kto to jest?

Wiemy już skąd jest DaChoyce. Pochodzenie i dalsze plany nurtują słuchaczy. Raperka z Brazylii ma aktualnie 27 lat, kilka singli na koncie i nieco ponad 70 000 słuchaczy na platformie Spotify. Jej utwory stworzone z Malikiem Montaną doczekały się wielu reakcji na YouTube oraz wielu pozytywnych opinii u słuchaczy, którzy doceniają świeże brzmienie. Na portalach rapowych nie ustają pytania o DaChoyce, kto to jest i gdzie można znaleźć jej muzykę.

DaChoyce na motorze

Warunki fizyczne DaChoyce – wzrost i waga

Brazylijska uroda szybko spodobała się słuchaczom w Polsce. Wiele osób ciekawi DaChoyce, jej wzrost i waga. Nie mamy potwierdzonych informacji na ten temat. Możemy jednak stwierdzić, że artystka jest drobnej postury, o czym świadczy jej występ na klipie. Na niektórych ujęciach widać, że jest ona o głowę niższa od Malika mierzącego 190 cm wzrostu. W przypadku DaChoyce wzrost może więc oscylować w granicy 160 – 175 cm. Jeśli chodzi o wagę, DaChoyce jest raczej szczupłą osobą, która odbiega od brazylijskiego kanonu piękna, choć co do szczegółów nie podano jeszcze żadnych informacji.  

DaChoyce i Malik Montana – czy raperka dołączy do GM2L?

Wiele osób dopytuje o DaChoyce, kto to jest i jak wygląda jej relacja z Malikiem Montaną. Wiemy, że szef wytwórni GM2L przyciąga do labelu zagranicznych raperów, tworząc międzykulturową kolebkę rapu w Polsce. Czy zatem DaChoyce i Malik Montana nawiążą długofalową współpracę zaczynając od kontraktu? Obecnie oboje stworzyli dwa utwory, które cieszą się dużą popularnością, co jest dobrym prognostykiem, przed podjęciem kolejnych kroków. Wszystko wskazuje więc na to, że DaChoyce i Malik Montana połączą siły na dobre. Na razie znany raper promuje latynoską artystkę, a o dalsze działanie nie zostały jeszcze potwierdzone. Bez wątpienia jednak orientalny vibe DaChoyce pasowałaby do labelu, w którym królują drillowe i afrotrapowe brzmienia. 

Duet DaChoyce Malik Montana poza klipami doczekał się debiutu na scenie. Para wystąpiła podczas gali MMA – High League 2, która odbyła się 5 lutego. Niestety nie wiemy nic na temat występów tej dwójki w przyszłości, ale wielce prawdopodobne jest, że jeszcze ich razem usłyszymy na żywo przy okazji trasy koncertowej Malika, która zasięgiem obejmuje cały kraj.  Wspólny występ na gali High League to także znak, że Malik ma poważne plany muzyczne wobec latynoski. Promocja jej osoby nie może być pozbawiona celu.

W dalszym ciągu przyszłość oraz plany DaChoyce pozostają pod znakiem zapytania.  Z całą pewnością warto śledzić poczynania raperki, ze względu na oryginalność, która w dobie ogromnej popularności hip-hopu jest na wagę złota. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie usłyszymy więcej utworów w jej wykonaniu.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne