Strona głównaOpinieDuolingo - opinie o aplikacji

Duolingo – opinie o aplikacji

Nauka języków obcych nie musi być nudna, mozolna i męcząca. Dowodem na to jest aplikacja Duolingo. Opinie na jej temat są entuzjastyczne i zachęcają do skorzystania właśnie z tej metody nauki. Wystarczy kilka minut dziennie, by uczyć się nowych słówek czy poznawać gramatykę. A wszystko to w wygodnej i przystępnej formie. Stąd też fakt, że aplikacja Duolingo Plus opinie ma naprawdę dobre. 

Duolingo – opinie i o co właściwie chodzi?

Jest to darmowa platforma internetowa, która ma ułatwić naukę języków obcych, przedstawiając poszczególne zagadnienia w atrakcyjny sposób. Bazuje na systemie grywalizacji, który jeszcze lepiej zachęca i motywuje do pogłębiania swojej wiedzy. Choć istnieje wiele różnych podobnych platform i aplikacji, na ich tle wyróżnia się właśnie Duolingo. Opinie o nim są związane, chociażby z brakiem opłat w podstawowej wersji. Płatna wersja – Duolingo Plus opinie również ma pozytywne wśród osób, które wolą uczyć się bez reklam i mieć dostęp do lekcji również w trybie offline. Mamy dostępną wersję na komputery i na telefony. Aplikacja Duolingo opinie również ma korzystne ze względu na łatwą, intuicyjną obsługę i przyjazny dla użytkownika interfejs.

Duolingo Plus – cena

Ci użytkownicy, których męczy obecność reklam w wersji darmowej aplikacji, mogą skorzystać z wersji Duolingo Plus. Opinie o tej opcji są pozytywne ze względu na brak reklam, a także dostęp do wszystkich funkcji aplikacji również w trybie offline. Dla wielu osób to bardzo wygodne rozwiązanie. Warto wspomnieć też o tym, jak dużą i znaną na świecie platformą jest aplikacja Duolingo. Opinie na jej temat znajdziemy w krajach z całego świata i każdego roku możliwości tej aplikacji poszerzają się dając użytkownikom okazję do nieograniczonej nauki języków obcych. Dlatego też można przyjąć, że wyznaczona dla Duolingo Plus cena nie należy wcale do szczególnie wysokich. Wręcz przeciwnie! Ile zatem trzeba zapłacić za dostęp do wersji bez reklam? Obecnie jest to kwota 9,90 dolarów miesięcznie. Duolingo Plus cenę może mieć niższą, jeśli zdecydujemy się na wykupienie całorocznego dostępu i opłacenie go z góry. W przypadku miesięcznej opłaty, w każdej chwili możemy zrezygnować z aplikacji lub przejść na wersję darmową.

Duolingo niemiecki – opinie

Choć w Polsce ta aplikacja jest popularna głównie wśród osób chcących nauczyć się języka angielskiego, to jednak nie jest to jedyny język, który można przy jej pomocy podszkolić. Wiele osób uczy się przez Duolingo niemieckiego. Opinie o tej formie nauki są zachęcające. Użytkownicy wskazują na łatwość, z jaką przychodzi im opanowanie materiału. Część osób mimo wieloletniej nauki tego języka w szkole opanowało dopiero z Duolingo niemiecki. Opinie nie są zatem przesadzone.

Opinie o Duolingo a inne języki

Osoby, które już znają angielski mogą swobodnie przejść do nauki innych języków, które w ofercie ma Duolingo. Hiszpański opinie ma pod tym względem bardzo korzystne. Zresztą sam język należy do stosunkowo łatwych do opanowania. Opinie o Duolingo często obejmują fakt, że metody nauki są bardzo przystępne. Pozwalają na naukę dla całej rodziny, bez względu na wiek. Jeśli zatem ktoś sprawdza, jakie ma Duolingo hiszpański opinie, na pewno się nie zawiedzie. Poza tym na uwagę zasługują także opinie o Duolingo dla szkół. To doskonały sposób na urozmaicenie lekcji i sprawienie, że nauka przebiega znacznie szybciej i skuteczniej. To obejmuje również Duolingo hiszpański. Opinie mówią o nauce różnych języków, bez względu na to czy jest to angielski, niemiecki czy hiszpański. Mając świadomość, że opinie o Duolingo są tak pozytywne, trudno przejść obok tej aplikacji obojętnie.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne