Strona głównaOff-topicCzy to prawda że Macaulay Culkin nie żyje?

Czy to prawda że Macaulay Culkin nie żyje?

Aktor Macaulay Culkin to prawdziwe, złote i cudowne dziecko lat 90., kiedy w telewizji królował w okolicach Bożego Narodzenia film z jego udziałem. Przez długi czas po nakręceniu dwóch części  – w tym jednej w Nowym Jorku – historia filmowych sukcesów błyskawicznie się urwała. Na długi czas słuch po aktorze zaginął. Jak się okazało, nie próżnował, czego efektem były pojawiające się w sieci tytuły na portalach plotkarskich:  Macaulay Culkin nie żyje – czy to prawda? Równie powszechnie pojawiały się zapytania o  Macaulay Culkin i choroby, z jakimi się musi zmierzyć. Już jedno rzucone spojrzenie w jego stronę sugerowało, że na tym polu również nie jest zbyt ciekawie.

Do dzisiaj aktor udziela się w filmach raczej w niewielkim stopniu. Jego życie określa się powszechnie jako podręcznikowy przykład staczania się dziecka, które nagle znalazło się na szczycie. Co takiego działo się z postacią  Macaulay Culkin – wypadki, choroby – co warto wiedzieć o życiu tego znanego wszystkim, ówczesnego dziecięcego aktora?

Macaulay Culkin – wypadek zmienił jego życie

W 2008 roku było bardzo głośno w mediach na temat aktora – dla  Macaulay Culkin wypadek, w którym na jego oczach zginęła siostra, było jednym z najgorszych przeżyć, z jakimi musiał się zmierzyć. Tuż po wypadku dziewczyna została przetransportowana do najbliższego szpitala, gdzie wykonano niezbędną operację. Obrażenia wewnętrzne były jednak tak rozległe, że siostra aktora nie przeżyła. Jej zgon stwierdzono już następnego ranka. Dla  Macaulay Culkin był to prawdziwy cios. Często spekulowano, że to dlatego, że  Macaulay Culkin wypadek  widział, zaczął staczać się po równi pochyłej, nie mogąc pogodzić się ze stratą – śmiercią swojej ukochanej siostry.

To nie było pierwsze tego rodzaju wydarzenie w życiu – wtedy – małego chłopca. Osiem lat wcześniej w podobnym wypadku zginęła przyrodnia siostra aktora. Niektórzy jako fatum odbierają fakt, że obie zginęły w tym samym wieku – osiągnąwszy 29 lat. W jednym i drugim przypadku dla  Macaulay Culkin wypadek oznaczał koniec pewnej epoki. Jedna z sióstr była pijana, druga – pod wpływem narkotyków. Być może również ten fakt miał wpływ na pojawiające się od czasu do czasu w mediach zapytania o  Macaulay Culkin – nie żyje? Czy to prawda? W pewnym rozumieniu tego słowa faktycznie chłopak nie żył, będąc martwym w środku.

Macaulay Culkin i choroby

Swego czasu problemami zdrowotnymi aktora żył cały świat – wiadomo, że  Macaulay Culkin choroby alkoholowej i uzależnienia od narkotyków nie był w stanie ukrywać. Przyznał się jednak, że winę za ten stan rzeczy ponosi nie tylko śmierć siostry, ale także niezbyt łatwe dzieciństwo. Według opowieści aktora, zazdrosny o jego karierę i pieniądze ojciec znęcał się nad nim i groził mu pobiciem, jeśli ten nie zabierze się za „normalne” zajęcia zarobkowe. Wszystko to przyczyniło się do problemów zdrowotnych, z jakimi borykał się przez naprawdę długie lata, nie znajdując nigdzie ani w niczym ukojenia.

Macaulay Culkin dzisiaj

Jeśli chodzi o tytuły w stylu: Macaulay Culkin nie żyje, w 2022 roku pewnie nikogo by nie zdziwiło, gdyby informacja okazała się prawdziwa. Na całe szczęście to, że  Macaulay Culkin nie żyje w 2022 to tylko pomówienie.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne