Strona głównaOff-topicCzy to prawda, że Joanna Wielocha nie żyje?

Czy to prawda, że Joanna Wielocha nie żyje?

Joanna Wielocha to postać która zyskała dużą sympatię widzów dzięki uczestnictwu w programie “Chłopaki do wzięcia” Jest to show, gdzie mężczyźni zmagający się z samotnością poszukiwali miłości i kobiety życia.  Asia była partnerką popularnego w owym programie Szczeny.  Nie spotkała się jednak wyłącznie z  samymi pochwałami, ale również z dużą krytyką. Prawdą jest jednak to, że w ciągu krótkiego czasu zyskała bardzo dużą popularność. Sama twierdziła, że na początku miała dużą chęć na zostanie influencerką, natomiast później zupełnie zrezygnowała w takich planów. Duży wpływ miał na to hejt, którego nie była w stanie udźwignąć.  Dotyczył on głównie tego jak kobieta wygląda, czy o siebie dba a także jej prezencji na szklanym ekranie. Obecnie Joanna Wielocha prawie zupełnie zniknęła z ekranów telewizorów.  Przez jakiś czas miłośnicy Joanny zastanawiali się czy Joanna Wielocha nie żyje czy, to prawda?  Kobieta zaginęła, natomiast wszystko skończyło się dobrze.  Razem ze swoim wujem wyjechała do Niemiec, aby podjąć pracę.  Gdy już przybyli na docelowe miejsce nie podjęli kontaktu ze swoją rodziną, która zmartwiła się i podjęła ogólnopolską akcję poszukiwawczą.  Na szczęście zaginieni odnaleźli się, jednakże dla wszystkich poszukujących osób było to zdecydowanie traumatyczne przeżycie. 

Joanna Wielocha – wypadek z jej udziałem?

Czy jednak jest to powód aby wpisywać do internetu frazy Joanna Wielocha nie żyje 2022? Oczywiście sama Joanna zdementowała te plotki sugerując, że jest to na przykład spóźniony żart na prima aprilis.  Wiadomo oczywiście, że była to wyłącznie plotka która złośliwie miała wywołać wielkie poruszenie wśród miłośników Joanny Wielochy. Wypadek z jej udziałem na szczęście nie miał miejsca. Warto wiedzieć że  kliknięte plotki na temat śmierci celebrytów mogą prowadzić do zainfekowania komputera lub telefonu z którego klikamy w niesprawdzone linki.  Niejednokrotnie sami później nieświadomie rozsyła my takie informacje i pomagamy łapać kolejnych nieuświadomionych użytkowników. Złośliwe wirusy zazwyczaj aby uwiarygodnić plotkę dodają stylizowane na nekrolog zdjęcie zazwyczaj czarno-białe.

Joanna Wielocha – choroba

Kobieta jest okazem zdrowia i nie dotyczy jej wyszukiwana fraza Joanna Wielocha choroba Jednakże jest miłośniczką korekcji plastycznych i dużych metamorfoz. Na początku programu telewizyjnego wielokrotnie zarzucano Joannie że nie dba o swoją urodę i źle się prezentuje. Przeszła jednak operację plastyczną, która co prawda wiele ją kosztowała, ale jest zadowolona ze swojej decyzji.  Co postanowiła zmienić?  Zdecydowanie najbardziej rzucają się w oczy powiększone usta, a także skorygowany nos. Przyznała się również do haczykowatych nici, które pomogły jej dążyć do piękności. Jak sama twierdzi ból oraz cierpienie zostały zrekompensowane ostatecznym wynikiem tego jak wygląda. Oczywiście dodała do tego również utratę wagi oraz zmianę stylu ze sportowego na bardziej elegancki. Niewiele natomiast wiemy na temat potencjalnych chorób oraz złego stanu zdrowia Joasi.  Miejmy nadzieję że wszelkie operacje plastyczne wyszły jej jedynie na dobre i nie było żadnych komplikacji który później utrudniały jej życie. Czy faktycznie jednak tego typu zmiany w twoim wyglądzie zewnętrznym mają wyłącznie dobry wpływ? Tego nie wiemy, jednak możemy się spodziewać że celebrytka nie odsłoni przed nami wszystkich ciemnych stron zabiegów plastycznych.  Na szczęście warto wiedzieć, że zazwyczaj operacje plastyczne i inne spore metamorfozy nie przyczyniają się do śmierci pacjentek dlatego też informacje o śmierci celebrytki są grubo przesadzone.  Joanna żyje i ma się doskonale chociaż coraz mniej dzieli się informacjami ze swojego życia w internecie. Obecnie głównie można ją znaleźć na portalu Instagram, gdzie co jakiś czas wrzuca zdjęcia czym aktualnie się zajmuje i jak spędza wolny czas.

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne