Strona głównaModaCikelly - opinie, skąd pochodzi firma, ile trwa dostawa?

Cikelly – opinie, skąd pochodzi firma, ile trwa dostawa?

Pomysłów na biznes można mieć wiele. Jedni decydują się na handel nieruchomościami, inni otwierają salony kosmetyczne, a jeszcze inni inwestują w zdrową żywność. To wszystko jest teraz bardzo na czasie. Jeśli jesteśmy zorientowani w tym, jak poruszać się po danym rynku, to mamy szansę się wybić, a tym samym uszczęśliwić siebie i potencjalnych klientów.

Świetnym pomysłem na biznes może być również otworzenie własnego sklepu odzieżowego. Kobiety kochają takie rzeczy – kolorowe sukienki, najmodniejsze bluzy i designerskie szorty. Stety (a dla niektórych niestety) żyjemy w XXI wieku i by zbudować markę, która ma szansę zaistnieć, nie wystarczą same ubrania. Oczywiście ubrania to w tym biznesie podstawa, nie trzeba więc pisać o tym, że powinny być dobrej jakości i tak dalej. Marka odzieżowa powinna mieć przede wszystkim misje, wspierać działania prospołeczne i proekologiczne, działać etycznie i uczciwie. By zaistnieć w świadomości współczesnych kobiet, trzeba wiedzieć, na czym polega społeczna odpowiedzialność biznesu i stosować się do jej zasad. 

To wszystko pozwala zweryfikować, czy dla danej firmy moda jest łatwym sposobem na zarobek, czy pasją, metodą na wyrażenie siebie i odpowiedzią na potrzeby przyszłych klientów. 

Sprawdzimy dziś, po której stronie wagi stoi Cikelly – marka odzieżowa prężnie rozwijająca się na polskim rynku. Z tego artykułu dowiecie się, skąd pochodzi ta firma, ile trwa dostawa, jak wyglądają zwroty oraz jakie opinie na forum ma ich odzież, w tym sukienki.

Opinia o Cikelly na szukamopinii.com

Cikelly co to za firma? Skąd pochodzi? Skąd wysyłka?

Wiele osób trafiających na sklep Cikelly zastanawia się, co to za firma. Marka jest dość tajemnicza i nie udostępnia informacji na temat tego, skąd pochodzi i skąd prowadzona jest wysyłka. Jest to dziwne, bo podanie do wiadomości publicznej skąd pochodzi firma i sprzedawane ubrania, to podstawa – przecież chcemy wiedzieć, gdzie produkowane są ubrania, które na siebie zakładamy.

Według naszych spostrzeżeń na pytanie, skąd pochodzi Cikelly? można odpowiedzieć, że z Polski. Ich strona i profile w mediach społecznościowych nie mają swojego odpowiednika w innych wersjach językowych. Jeśli jednak ciekawi was gdzie szyte są ubrania i skąd odbywa się wysyłka, to nie możemy udzielić takiej samej odpowiedzi. Z informacji na stronie dotyczących czasu trwania dostawy i opinii klientów można wywnioskować, że marka sprowadza swoje ciuchy z innego kraju… tutaj możecie uruchomić swoją wyobraźnię i domyślić się, o jaki kraj chodzi. Ta zagadka nie powinna być trudna do rozwiązania, ale odpowiedź podamy wam też niżej.

Co jeszcze wiemy o sklepie Cikelly? Na ich stronie znajdziemy informacje o tym, że za cel stawiają sobie zapewnienie najwyższej jakości ubrań, liczy się dla nich przede wszystkim klient, a modne ciuszki w niskiej cenie to ich specjalność. Piszą też, że współpracują z influencerami i celebrytami, choć żadne zdjęcie z takową osobą nie jest udostępnione, ani na ich stronie, ani w mediach społecznościowych.

Cikelly opinie użytkowników

Chętnie sprawdzimy, czy opinie na temat sklepu Cikelly potwierdzają informacje, które znaleźliśmy na ich stronie. Przyjrzeliśmy się komentarzom na mediach społecznościowych, różnym stronom i opiniom na forum – sytuacja nie wygląda zadowalająco. Cikelly opinie ma głównie negatywne… a tak właściwie, to nie udało nam się znaleźć żadnej pozytywnej wypowiedzi na ich temat na forum. 

Negatywne opinie o Cikelly dotyczą na przykład tego, że zamówione rzeczy wyglądają całkiem inaczej niż na stronie – klienci tworzą memy, gdzie zestawiają zdjęcie produktu ze sklepu internetowego i tego, który otrzymali. Nie wiadomo czy lepiej się śmiać, czy płakać.

Opinie na forum mówią też, żeby unikać Cikelly szerokim łukiem, bo na ubrania czeka się tam nawet kilka miesięcy! Dla klientów szczególnie zaskakująca, a nawet przerażająca, jest jakość ubrań i materiał w żadnym stopniu nieprzypominający tego, co widzieli na stronie. W kierunku sklepu kierowane są bardzo przykre słowa, takie jak złodzieje lub oszuści

Cikelly sukienki – opinie

Po tym, co przeczytaliście, nie powinno was dziwić, że sukienki Cikelly też mają negatywne opinie. Jedna z klientek pisze na forum, że na paczkę czekała ponad miesiąc, a w środku znalazła 2 z 4 zamówionych produktów – jednym z nich była elegancka sukienka wieczorowa, która na żywo wyglądała jak zwykła koszula nocna. Niestety, kobieta nie podzieliła się zdjęciem, więc nie możemy potwierdzić, czy było aż tak źle. Inne sukienki Cikelly też zbierają negatywne opinie na forum – najbardziej karygodne jest to, że nigdzie nie ma informacji, z jakiego materiału są one wykonane. Klienci chętnie zamawiają sukienki Cikelly, skuszeni tym jak odzież wygląda na stronie, a później czekają na paczkę 3 miesiące i więcej. Wszyscy w opiniach podkreślają, że sukienki Cikelly są inne niż na zdjęciach.

Cikelly czas dostawy – ile trwa dostawa? Opinie na forum

Czas dostawy to kolejny element, który powoduje, że w kierunku sklepu rzucane są poważne oskarżenia. Klienci wypytują, ile trwa dostawa z Cikelly, na Facebooku sklepu pojawiają się więc liczne komentarze “ile trwa dostawa?”, ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Według Cikelly czas dostawy obejmuje 2 dni na nadanie i od 10 do 35 dni na transport. Łączny czas dostawy nie powinien więc przekraczać 37 dni. 

Jeśli chcecie się dowiedzieć, ile trwa dostawa tak naprawdę, to musicie poznać opinie klientów. Wiadome jest jedynie, że nie ma jednej twardej reguły – jednym ubrania przychodzą po miesiącu, innym po 3 miesiącach, a część osób na forum pisze, że czekają już ponad 3 miesiące, a zamówienia nadal nie ma.

Cikelly – opinie o odzieży na forum ciąg dalszy

Odzież od Cikelly ma bardzo negatywne opinie – niezadowoleni klienci piszą o słabej jakości, materiale i kroju, nic nie zgadza się z tym, co widzieli na zdjęciach. Tutaj pojawia się kolejny problem – zwroty. Zwroty odzieży Cikelly nie są opłacalne, a dodatkowo adres zwrotu to Chiny (można się więc domyślać, dlaczego dostawa trwa tak długo i skąd pochodzi każdy ciuch…). Tego lepiej nie komentować. Zwroty kosztują 100 zł – wiele osób decyduje się na zostawienie sobie ubrań, bo nie widzą sensu w płaceniu takiej sumy za zwroty. Internauci na forum informują też o tym, że zwroty obejmują opłatę celną, którą trzeba uiścić na poczcie.

Myślimy, że wiecie już wszystko o sklepie Cikelly i nie będziecie mieli problemu z podjęciem decyzji czy warto wspierać taki biznes i “wydawać pieniądze w błoto” jak to sugerują niektóre opinie. Wydłużony czas dostawy i utrudnione zwroty to tylko część rzeczy, na które klienci zwracają uwagę, komentując działalność Cikelly na forum. Pewne jest, że ta marka nie ma nic wspólnego ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, a opinie niezadowolonych klientów mówią same za siebie.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne