Strona głównaOpinieSklep odzieżowy Sandbella - jakie pojawiają się opinie?

Sklep odzieżowy Sandbella – jakie pojawiają się opinie?

Szukasz damskiej odzieży? Internet to otchłań z miejscami, w których możesz zrobić zakupy. Jednym z nich jest Sandbella. To sklep, który oferuje ubrania, buty i dodatki w korzystnych cenach. Sandeblla swoją ofertę uzupełnia podążając za trendami mody. Współpracują z influencerami, celebrytami i fashionistami. Ciuchy to nie tylko kawałek materiału, one wyrażają osobowość, dlatego tak ważne jest, abyś czuła się pięknie, komfortowo i szykownie. Jakie opinie posiada sklep Sandbella na forum? Tego dowiesz się w poniższej treści artykułu.

Sandbella – czy ten sklep posiada dobre opinie?

Na rynku modowym widnieje teraz ogrom sklepów z odzieżą. Często można się pogubić. Ceny w niektórych z nich są zaskakująco niskie, co może zachęcić wiele osób do zakupów w takim miejscu. Jak jednak ma się cena do jakości? Czy tak zadziwiająco niskie ceny mogą zwiastować otrzymanie produktu niezgodnego z opisem? Niestety, jak wynika z wielu opinii na forum modowym w internecie – tak. 

Sklep Sandbella ma szeroki asortyment i niskie ceny, przez co zyskał wielu klientów. Opinie na forum o sklepie Sandbella są zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niestety, większość jest tych drugich. Klientki piszą, że jakość towaru pozostawia wiele do życzenia. Przewidywany czas dostawy, jaki widnieje na stronie to 4-5 dni. Po wpłacie pieniędzy, informacja zmienia się na 32-45 dni oczekiwania. Po napisaniu reklamacji przez klientkę, dostała odpowiedź, w której sklep Sandbella powołał się na regulamin wewnętrzny, w którym dostawa przewidywana jest na 7-14 dni. Okazuje się, że produkty są wysyłane z Chin, stąd też paczka nabiera takiego opóźnienia w dostawie. W opiniach na forum o sklepie Sandbella czytamy także, że zamówione ciuchy, nie przypominają tych ze zdjęć na stronie, a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Zwrot towaru jest na koszt właściciela, a jak wiadomo przesyłka do Chin nie będzie należała do najtańszych. W opiniach na forum, klientki informują, że koszt przesyłki to 59 zł, co często przewyższa wartość samego zamówienia. Niektóre klientki podejrzewają, że towar jest z Aliexpress, jednak w kilkukrotnie wyższej cenie.

Jak uchronić się przed tego typu sytuacjami? Przy zakupie wyświetla się regulamin sprzedaży, który niestety często akceptujemy bez przeczytania go. Są one długie, napisane drobnym druczkiem, dlatego też chcąc zaoszczędzić trochę czasu, automatycznie klikamy akceptację. Jest to duży błąd. Wiele nieprzyjemnych sytuacji można uniknąć czytając regulamin, w którym powinny być zawarte wszystkie niezbędne informacje o transakcji, takie jak, np. czas trwania dostawy, skąd jest wysyłany do nas towar. Pamiętaj, że jeśli towar jest niezgodny z opisem, masz prawo do reklamacji. 

Na co zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu w danym sklepie? Najlepiej jest zorientować się na forach internetowych lub wśród koleżanek, czy miały do czynienia z danym sklepem. Opinie użytkowników są bardzo ważne, ponieważ może to uchronić Cię przed nieuczciwym sprzedawcą, zaoszczędzeniem czasu, nerwów i pieniędzy. 

Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie