Strona głównaSportWszystko o Sport-shop.pl - opinie, kontakt, zwroty, kody rabatowe

Wszystko o Sport-shop.pl – opinie, kontakt, zwroty, kody rabatowe

Sport to zdrowie i coraz częściej doceniamy jego wartość w naszym codziennym życiu. Bieganie, fitness, basen czy pilates w domowym zaciszu – każda dyscyplina wymaga odpowiedniego przygotowania. Wszystkie akcesoria, urządzenia oraz niezbędne ubrania możesz znaleźć w jednym miejscu – w jednym z największych i najlepiej zaopatrzonych internetowych sklepów sportowych – Sport-shop.pl. Czy wielkość w jego wypadku idzie w parze z jakością? Czas się przekonać, jakie o  sport-shop.pl opinie krążą w Internecie.

Szeroki asortyment oraz gwarantowana najlepsza jakość kupowanych produktów – czy to wystarczy, żeby zaufać marce, jaką jest sport-shop.pl? Opinie użytkowników są jednak tak zachęcające, że warto przyjrzeć się temu sklepowi z bliska.

Dlaczego sport-shop.pl ma doskonałe opinie?

Na popularność sklepu sport-shop.pl i opinie wpływ ma przede wszystkim doświadczenie. Sklep działa na rynku już od 15 lat, co sprawia, że jest naprawdę godnym uwagi zawodnikiem. Ten czas wpłynął nie tylko na maksymalne poszerzenie oferowanego asortymentu o dokładnie wyselekcjonowane i sprawdzone pod kątem jakości produkty. Nabierane przez ten czas doświadczenie i śledzenie trendów sprawiło, że w sklepie zatrudniani są prawdziwi specjaliści od sportu. Na plus działa także możliwość oddania złożonego zamówienia w ciągu trzydziestu dni czy darmowa dostawa powyżej 350 złotych. Sam sklep jest doskonale zorganizowany i uporządkowany i w opiniach o sport-shop.pl ten element również został uwzględniony.

Sport shop i kod rabatowy – jak go otrzymać?

Zwykle nie małą zachętę dla niezdecydowanych klientów stanowi w Sport Shop kod rabatowy, na który może liczyć nie tylko każdy nowy klient sklepu. Warto regularnie sprawdzać oferty promocyjne na stronach www, aby poznać aktualnie obowiązujące w Sport Shop kody rabatowe. W miesiącu listopadzie można liczyć z jednej strony na obniżki i przeceny produktów, sięgające nawet ponad pięćdziesięciu procent wartości. To jednak nie wszystko, ponieważ jeśli poszukasz lepiej, znajdziesz do Sport Shop kupony rabatowe ze specjalnymi, dodatkowymi zniżkami. Po wpisaniu kodu podczas składania zamówienia w Sport Shop, kupon rabatowy zamieni się na zniżkę 8% na cały asortyment lub 12% na towary pochodzące od marki New Balance. To doskonała okazja do rozpoczęcia w swoim życiu zmian na lepsze. W Sport Shop kupony rabatowe można otrzymać także dzięki zapisaniu się do newslettera – wtedy od razu będziesz informowany o pojawiających się nowych ofertach i akcjach promocyjnych.

Sport shop – zwroty do miesiąca czasu

Kupowanie w dużych sklepach internetowych ma wiele zalet. Wśród nich można wymienić chociażby możliwość zwrócenia części lub całego zamówienia, jeśli wybrane produkty nie spełnią naszych oczekiwań lub gdy rozmiar wybranych ubrań czy butów okaże się źle dobrany. W Sport Shop zwrotu można dokonać nawet do trzydziestu dni kalendarzowych po otrzymaniu zamówionych produktów. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, w Sport Shop zwrot został dokładnie opisany w regulaminie sklepu. Dokonanie zwrotu w Sport Shop jest proste i niekłopotliwe – tak, jak cały proces sprzedaży w nowoczesnym, przejrzystym i sprawnie działającym sklepie internetowym. Nie musisz podawać przyczyny zrezygnowania zakupu. Jednym warunkiem, jaki musi być spełniony, aby oddać towar, jest jego nieużywanie. Nierozpakowane produkty, wraz z dokumentem odstąpienia od umowy, należy przesłać na adres sklepu w oryginalnym opakowaniu. Możesz oddać jedynie część zamówionych produktów lub całość zamówienia – zgodnie z Twoją wolą. Ewentualna wymiana odbywa się na identycznych zasadach.

Sport Shop – kontakt ze sklepem

Główna siedziba sklepu znajduje się w województwie śląskim, w mieście Tychy. To właśnie tam podawany jest kontakt do sport shopu, gdy w grę wchodzi zwrot towaru. W razie jakichkolwiek pytań, sport shop kontakt podaje na swojej stronie internetowej. Biuro obsługi klienta pracuje w dni powszednie między 9:00 a 17:00. Możliwe jest również wysłanie maila z zapytaniem.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne