Strona głównaBudownictwoSOLGAZ - opinie o marce i produktach. Kuchnie, piekarniki, płyty gazowe

SOLGAZ – opinie o marce i produktach. Kuchnie, piekarniki, płyty gazowe

Zakup sprzętu kuchennego to jeden z bardziej przemyślanych wydatków w każdym gospodarstwie domowym. Etap wykończeniowy mieszkania czy przeprowadzenie gruntownego remontu to tylko niektóre z powodów, które zmuszają nas do zakupu nowej kuchenki czy piekarnika. 

Chęć zgłębienia tematu odnośnie dostępnych na rynku modeli sprzętu AGD to zajęcie pochłaniające sporo czasu, dlatego wiele osób decyduje się na skorzystanie z pomocy innych posiadaczy danego sprzętu. W tym celu szczególnie pomocne są fora, na których użytkownicy dzielą się opiniami o kuchniach SOLGAZ. Miejscem, w którym nie tylko przeczytamy o sprzęcie, ale także mamy możliwość obejrzenia funkcjonalności i opinii o sprzęcie SOLGAZ jest Youtube. Na tej platformie znajdziemy wiele producenckich filmików instruktażowych, a także subiektywnych opinii innych klientów.

W artykule dowiesz się:
– Jakie opinie ma płyta gazowa firmy SOLGAZ

– Jakie opinie mają kuchnie firmy SOLGAZ

– Co to za firma i czy warto zainwestować swoje pieniądze w produkty tej firmy?

SOLGAZ – co to za firma?

SOLGAZ to polska marka, która zasłynęła tym, że jako pierwsza na rynku wprowadziła do użytku płyty gazowe bez użycia płomienia. Firma ta działa na rynku od 2002 roku i z każdym kolejnym rokiem oferuje coraz to bardziej dopracowane rozwiązania, które cieszą się ogromną popularnością zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Dla wielu osób, które wzbraniają się przed korzystaniem z kuchenek gazowych, płyty SOLGAZ są świetną alternatywą, która pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, a jednocześnie są wygodne w użytkowaniu niczym ich elektryczni odpowiednicy.

Kuchnie SOLGAZ – opinie

Kuchnie SOLGAZ w opinii użytkowników cieszą się wieloma pozytywnymi ocenami. Wielu klientów zwraca uwagę przede wszystkim na nowoczesny design, który wyróżnia się na tle konkurencyjnych kuchenek gazowych. Niewątpliwą zaletą kuchni SOLGAZ jest grzanie bez widocznego ognia, który ukryty jest pod szczelnym szkłem, zapewniającym bezpieczeństwo, a także oszczędność wynoszącą nawet 50% gazu w stosunku do innych rozwiązań. Klienci, posiadający kuchnie SOLGAZ, często dzielą się opiniami na Youtube. 

Tu spotkać możemy się zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi komentarzami. Mimo iż zdecydowana większość klientów zadowolona jest z działania kuchni SOLGAZ, często wymieniany jest argument zbyt wysokiej ceny w stosunku do oferowanego rozwiązania.

Piekarnik SOLGAZ – opinie

Asortyment marki SOLGAZ składający się z piekarników liczy zaledwie kilka egzemplarzy, jednak każdy z nich jest na tyle dopracowany i przemyślany, że każdy z klientów ma szansę znaleźć odpowiedni sprzęt, dopasowany do jego potrzeb. To propozycje w pełni zautomatyzowane, zupełnie różniące się od znanych piekarników gazowych. Wśród opinii klientów o piekarniku SOLGAZ, przeważają te, o pozytywnym wydźwięku. Szczególnie podkreślane są aspekty takie jak możliwość dotykowego sterowania parametrami piekarnika, czy możliwość szybkiego czyszczenia jego wnętrza. 

Piekarnik SOLGAZ SP-50 – opinie

Wyjątkowo prosty w obsłudze, o znakomitych parametrach grzewczych, z wyjątkową technologią trójwarstwowych drzwi, które chronią przed poparzeniem, to najczęściej wymieniane opinie o piekarniku SOLGAZ SP-50. Klienci chwalą sobie także zastosowany w tym modelu tryb samoczyszczenia, opierający się na spalaniu osadzonych zanieczyszczeń z wykorzystaniem wkładów katalitycznych. Ten stosunkowo podstawowy wariant piekarnika, posiada aż dziewięć funkcji, dzięki którym dopasować możemy temperaturę i sposób pieczenia do przygotowywanej potrawy.

Piekarnik SOLGAZ DUO – opinie

Spośród oferty piekarników SOLGAZ, model DUO zasługuje na szczególną uwagę. Mimo wielu początkowych zastrzeżeń samych użytkowników co do jego działania, wraz z regularnym użytkowaniem, piekarnik SOLGAZ DUO, w opiniach na forach internetowych jest najczęściej polecany. Rozwiązanie to wyróżnia zastosowanie specjalnego separatora we wnętrzu piekarnika, co umożliwia pieczenie dwóch różnych potraw w tym samym czasie, bez ryzyka o niedostateczne upieczenie jednej z nich czy przejście zapachem drugiej przyrządzanej potrawy.

Płyta gazowa SOLGAZ – opinie

SOLGAZ g41.5 opinie
Źródło: OPINEO.

Pierwszym oferowanym rozwiązaniem marki SOLGAZ były płyty gazowe. Nikogo więc nie dziwi, że ich wybór jest imponujący. W ofercie marki znajdziemy zarówno rozwiązania z klasycznymi palnikami umiejscowionymi na szkle, płyty z gazem pod szkłem, a nawet płytę indukcyjną. Wśród opinii o kuchence gazowej SOLGAZ znaleźć możemy zarówno te o pozytywnym, jak i negatywnym wydźwięku. Klienci chwalą sobie ekonomię rozwiązania, a także możliwość wyboru tak zaprojektowanej płyty, aby w pełni spełniała ich potrzeby. Niestety w odróżnieniu od znanych rozwiązań z wykorzystaniem zasilania elektrycznego, płyty gazowe SOLGAZ nagrzewają się znacznie dłużej i równie długo stygną.

opinie o płycie gazowej solgaz
Na CENEO znajdziemy nieco lepsze opinie.

Płyta gazowa SOLGAZ GPC-3 gaz pod szkłem – opinie

Kiedy 2 palniki za mało, a 4 – za dużo, z pomocą przychodzi rozwiązanie od marki SOLGAZ. Płyta gazowa SOLGAZ GPC-3 gaz pod szkłem w opiniach jej użytkowników to jedna z ciekawszych propozycji tej marki. Oprócz tego, że dysponuje ona trzema polami grzewczymi, znajdziemy tu dodatkowe pole darmowe, które nagrzewa się samoczynnie, bez wykorzystania do tego gazu. Miejsce to idealnie sprawdza się do podgrzewania potraw, podczas gotowania innych dań, bez ryzyka o ich przypalenie. Wykorzystanie technologii „gaz pod szkłem” pozwala na szybki czyszczenie płyty gazowej, na co wielu klientów zwraca uwagę.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne