Strona głównaPoradyŻyczenia urodzinowe dla syna - poważne, mądre, piękne, śmieszne

Życzenia urodzinowe dla syna – poważne, mądre, piękne, śmieszne

Niezależnie od tego ile mamy lat, dla naszych rodziców będziemy dziećmi, a każde kolejne urodziny będą stanowiły doskonałą okazję do tego, by móc złożyć odpowiednie życzenia. Czasem jednak trudno jest ubrać samemu w słowa wszystkie te emocje i życzenia, które chcielibyśmy komuś przekazać. Właśnie dlatego zawsze warto zerknąć w internet, by znaleźć np. mądre życzenia urodzinowe dla syna albo jakieś inspirujące cytaty na urodziny syna. Ciekawym sposobem na wyrażenie swoich uczuć będzie też chociażby piękny wiersz dla syna. Co ważne, takie życzenia urodzinowe dla syna bardziej zapadają w pamięć, a na poszczególnych stronach internetowych łatwo znaleźć propozycje, które pasują dla osób w różnym wieku.

Mądre życzenia urodzinowe dla syna

Szczególnie gdy nasza pociecha zaczyna wchodzić w dorosłość chcemy poprzez życzenia urodzinowe dla syna przekazać też jakąś mądrość. Wskazówkę, z której będzie mógł korzystać w nowym etapie życia. Tu z pomocą przychodzą poważne życzenia urodzinowe dla syna, które sprawdzą się na przykład na osiemnastkę i nie tylko. To dobry sposób, by wyróżnić życzenia dla swojego dziecka, gdyż właśnie na taką okazję życzenia składane przez jego rówieśników i innych członków rodziny są wesołe i żartobliwe. Poważne życzenia urodzinowe dla syna pomogą podkreślić doniosły charakter tej właśnie okazji. Jakie zatem mądre życzenia urodzinowe dla syna warto wybrać? Wśród życzeń urodzinowych dla syna bardzo chętnie wybierany jest tekst: “Obyś nigdy nie zboczył z drogi do celu, który sobie wybrałeś. Obyś umiał z podniesioną głową stawiać czoła przeciwnościom losu. Obyś był zawsze dobry, serdeczny, silny, wytrwały i odważny. Obyś nigdy nie zwątpił w siebie, swoich przyjaciół ani nas, Twoich kochających rodziców.” Zawiera on kilka cennych, a jednocześnie uniwersalnych wskazówek, jakie rodzic może przekazać swojemu dziecku.

Kochanemu synowi – życzenia urodzinowe dla syna

Mamy już pewien pomysł na poważne życzenia urodzinowe dla syna. Co jednak jeśli nie chcemy tworzyć patetycznej atmosfery, a zależy nam na czymś lekkim i przyjemnym? Możemy znaleźć w internecie na przykład żartobliwe, wesołe życzenia urodzinowe dla syna od mamy. Ciekawą propozycją jest rymowanka: “Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka no i konik, wszyscy razem z balonami, z najlepszymi życzeniami, bo to dzień radosny wielce, masz już jeden roczek więcej”. Zaletą tych życzeń jest fakt, że doskonale nadadzą się zarówno dla dziecka, jak i dla starszaka. Choć są to wesołe życzenia dla synka, z pewnością nie pogniewa się na nie także dorosła osoba. Rymowanka wywoła uśmiech na twarzy młodego mężczyzny.

Kartki urodzinowe dla syna na FB

Życzenia urodzinowe dla syna mogą mieć różną formę. Nie zawsze muszą być przekazywane ustnie, czasem mogą stanowić wiadomość na jednym z komunikatorów albo okazać się kartką urodzinową dla syna na FB. To interesująca alternatywa dla tradycyjnie składanych życzeń, a jednocześnie opcja dla dorosłych osób. Pozwoli rodzicom pokazać swojemu dorosłemu synowi, że wciąż o nim myślą i pamiętają, a jego urodziny to dla nich ważny dzień w kalendarzu. Oczywiście wciąż można wykorzystać np. piękny wiersz dla syna i wysłać mu w komunikatorze. Nie zaszkodzi jednak pójść z duchem czasu i wykorzystać gotowe kartki urodzinowe dla syna na FB, które stanowią nowoczesną wersję tradycyjnych pocztówek. Dodatkową zaletą jest też fakt, że możemy wybrać taką kartkę, która będzie najlepiej odpowiadać charakterowi syna. W internecie łatwo o takie propozycje. Wystarczy jedynie poszukać. Na hasło “kochanemu synowi, życzenia urodzinowe dla syna” bez problemu szybko coś się znajdzie.

Inne życzenia urodzinowe dla syna od mamy

Życzenia urodzinowe dla syna mogą mieć jeszcze inną postać. Możliwości jest całe mnóstwo, a to oznacza, że każdy może bez problemu znaleźć coś, co doskonale wyraża uczucia i będzie dopasowane do sytuacji. Jedną z możliwości będzie oczywiście piękny wiersz dla syna. Poezja zawsze jest dobrym pomysłem i pozwala na powiedzenie obcymi słowami tego, co sami myślimy. Dlatego też życzenia urodzinowe dla syna od mamy mogą mieć właśnie postać krótkiego wiersza. Poza klasyczną poezją można wybrać jakiś żartobliwy wierszyk odpowiedni na życzenia dla synka, który wciąż jest małym chłopcem. Uniwersalną propozycją jest następujący tekst: “Drogi Synu – żyj tak, aby każdy kolejny dzień był udany i wyjątkowy. Wypełniaj każdą przeżywaną chwilę tak, aby potem wspominać ją z uśmiechem na twarzy. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu na twarzach innych. Szukaj w sobie wewnętrznej siły, entuzjazmu i pasji. Żyj najpiękniej jak tylko potrafisz. I zawsze po swojemu. Spełniaj się i swoje marzenia”. Dobrym pomysłem są też cytaty na urodziny syna. Jednym z nich są słowa: “Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy” (Gabriel Garcia Marquez). Przekazują ważną myśl, jakąś wskazówkę, ale mają zwartą, zgrabną postać i są mile widziane przez osoby w różnym wieku.

Kochanemu synowi – życzenia urodzinowe dla syna – jak szukać?

Wiemy już, że cytaty na urodziny syna to doskonały pomysł. Gdzie zatem najlepiej szukać inspiracji na takie życzenia? Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie trzeba na wyrywki wertować książek w poszukiwaniu czegoś, co akurat się nada. Od tego mamy internet i strony, na których z powodzeniem znajdziemy życzenia dla synka. Na początek nie zaszkodzi przewertować strony poświęcone właśnie tematyce urodzin i życzeń na różne okazje. Znajdziemy tam życzenia także na wesela, chrzciny, komunie, czy rocznice ślubu. Innym źródłem ciekawych treści są strony gromadzące właśnie cytaty z różnych powieści, wierszy czy innych form literackich. Znajdziemy tam krótkie sentencje posortowane według tematu. Jeśli szukamy czegoś, co nada się na życzenia urodzinowe dla syna, to prawdopodobnie tak właśnie będzie opisana ta kategoria. Z kolei kartki na FB możemy znaleźć np. na fejsbukowych grupach gromadzących właśnie takie kartki na różne okazje.

Jeśli syna ma 40 lat to warto sprawdzić jaki prezent dla 40 latka na urodziny wybrać!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne