Strona głównaZakupyPrezent na 40 urodziny dla mężczyzny

Prezent na 40 urodziny dla mężczyzny

Zbliża się urodzinowa impreza 40-latka? Nie masz pomysłów na prezent? Przychodzimy z pomocą. Przygotowaliśmy Tobie parę ciekawych, oryginalnych inspiracji, które być może trafią w gusta jubilata. Urodziny to ważny dzień, w którym cieszymy się z obecności w życiu ważnej dla nas osoby, dlatego warto jest kupić zaskakujący, przydatny upominek, dzięki któremu 40-latek zostanie wyróżniony.

Prezent na 40 urodziny dla Niego

Dobrą propozycją będzie kupno tortu, bądź jego samodzielne wykonanie. Taka słodka niespodzianka na pewno umili wspólnie spędzony czas. Warto spersonalizować tort, dodać jakiś ciekawy tekst, dodatki związane z pasją mężczyzny i fajerwerki. Tort na pewno wywoła uśmiech na twarzy 40-latka.

Oryginalnym prezentem na 40-te urodziny na Niego jest zamówienie portretu, który artysta na zamówienie może namalować ze zdjęcia. W takim rozwiązaniu warto zadbać o to, żeby malarz, któremu powierzamy wykonanie takiego obrazu, był sprawdzony i namalował niezakłamany portret, na którym każdy na dłuższą chwilę zawiesi oko z podziwu. Jeśli 40-latek ma do siebie dystans możesz zamówić karykaturę postaci. Z takim pomysłem jednak trzeba być ostrożnym, by nie urazić solenizanta.

Innym pomysłem na 40-te urodziny kolegi może być mapa podróży, do której można przypinać pineski i zaznaczać miejsca, które się odwiedziło. Takie rozwiązanie sprawdzi się dla mężczyzn, którzy podróżują po świecie. Prezent ten nie sprawdzi się dla domatorów.

Eleganckim pomysłem na prezent jest szklanka karafka ze szklaneczkami z personalizowanym grawerem. Możesz umieścić dowolny napis, który będzie definiował Twojego kolegę, czy przyjaciela. Przy takim wyborze bądź ostrożny. Upewnij się, czy 40- latek pije alkohol, w innym przypadku prezent może okazać się nietrafiony.

Jeśli 40- latek to urodzony domator, który lubi spędzać czas na ogródku, odpalając grilla to przydatną propozycję będzie zestaw do grilla z fartuchem z napisem „Król Grilla- imię mężczyzny”. Taki upominek na pewno spełni swoją funkcję i zostanie niejednokrotnie wykorzystany przez jubilata.

Ciekawym prezentem na 40-te urodziny dla mężczyzny może być skórzany portfel bądź pasek. Można również z tych dwóch przedmiotów utworzyć zestaw prezentowy. Taka niespodzianka będzie trwała i długo posłuży.

Dodatkiem do prezentu dla fanów słodkości może się okazać ręcznie wykonana czekolada z owocami. Takie słodycze doskonale się prezentują i tworzą fajne urozmaicenie prezentu dla niego na 40-te urodziny.

Kreatywną formą prezentu jest obraz tworzący ze słów liczbę czterdzieści. Słowa, które będą zawarte na płótnie, mogą określać Twojego kolegę, możesz umieścić na nim skojarzenia z mężczyzną, bądź umieścić życzenia. Możesz również zamówić spersonalizowany T-shirt z czymś symbolizującym 40-latka.

Internetowe sklepy oferują coraz to zabawniejsze rozwiązania. Możesz zamówić obramowaną okładkę z gazety ze zdjęciem 40-latka, np., z napisem „MILLION DOLLAR MAN” albo „Nasz reporter znalazł idealnego człowieka”.

Jeśli Twój kolega to piwosz, możesz sprawić mu oryginalne, personalizowane nosidło na piwo z otwieraczem z napisem „(Imię jubilata) – on się nie starzeje, ekskluzywnie dojrzewa”. Do takiego prezentu dobrze będzie dołączyć jakieś regionalne, oryginalne piwa.

Zabawną propozycją na prezent dla 40-letniego mężczyzny może być leżak z napisem „Najlepsze roczniki muszą leżakować”. Do takiego rozwiązania warto dorzucić butelkę dobrego wina.

Możesz również pokusić się o bardziej kreatywny upominek, który wykonasz w jakiejś części samodzielnie. Możesz wydrukować zdjęcia i z nich utworzyć na wpół zgiętym brystolu napis „40”, a w wewnętrznej części napisać życzenia. Taka pamiątka na pewno sprawi jubilatowi wiele radości. Oryginalne prezenty, w które musieliśmy włożyć swoje serce robią zawsze największą furorę i przyprawiają o wzruszenie.

Pamiętaj jednak, że są to tylko propozycje. Przy wyborze prezentu na 40-te urodziny dla kolegi, kieruj się przede wszystkim swoją intuicją. To Ty znasz go najlepiej. Nasze rady mogą jedynie ułatwić Ci zadanie.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne