Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Julii

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Julii

Imię Julia pochodzi ze starożytnego Rzymu i był przydomkiem od nawy rodowej Julii. Julia oznaczała też piękny kwiat lub burzę. Biorąc pod uwagę, iż w literaturze pięknej jedną z najbardziej znanych jest Julia szekspirowska, automatycznie kojarzymy to imię z kobiecością.

Imieniny Julii daty, kiedy wypadają

Daty, kiedy wypadają imieniny Julii to 15 lutego, 20 lutego, 8 kwietnia, 16 kwietnia, 22 maja, 21 lipca, 27 lipca, 1 października oraz 10 grudnia. Najczęściej jednak Julie obchodzą swoje imieniny 16 kwietnia. Warto zapamiętać, daty, kiedy wypadają imieniny Julii i złożyć życzenia solenizantce.

Jakie życzenia imieninowe dla Julii?

Kobiety o imieniu Julia są pełne wdzięku, bardzo kobiece, ale równocześnie skryte oraz nieco nieśmiałe. Z pewnością ucieszy je ładny drobiazg, bukiet kwiatów oraz specjalnie dobrane życzenia imieninowe dla Julii. Spośród propozycji wybierz te, które najbardziej pasują do charakteru solenizantki i złóż jej życzenia imieninowe dla Julii.

Droga Julio, piękny kwiecie,

niech Ci dobrze będzie w świecie,

niech Ci słońce zawsze świeci,

niech Ci dobrze życie leci!

W dniu imienin droga Julio życzę Ci, aby zawsze na twoim niebie świeciło słońce, a wszelkie plany i nadzieje zostały spełnione.

Kochana Julio, życzę Ci, aby wszystkie życzenia, które dziś dostajesz, się spełniły. Aby twoja radość zawsze zarażała wszystkich, a miłość i przyjaźń towarzyszyły Ci każdego dnia.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Julii

Śmieszne życzenia imieninowe dla Julii są świetnym sposobem, by wyrazić swoją sympatię dla solenizantki. Pamiętajmy jednak, że nie każda ma takie poczucie humoru jak my, więc jeżeli decydujemy się na śmieszne życzenia imieninowe dla Julii, postarajmy się, aby na pewno przypadły jej do gustu.

Droga Julio, w dniu imienin,

życzę Ci anielskich pieni,

ptasie mleczko z drzewa leci,

słońce całą dobę świeci,

nocy pięknych i gwiazd lśnienia,

szczęścia i marzeń spełnienia!

Droga Julio, w imieniny,

składam Ci dziś nie bez przyczyny,

stos buziaków, moc uśmiechu,

nie daj Boże, dużo leków,

zdrowia dużo, dużo szczęścia,

wszystkiego, co tylko do wzięcia!

Sto lat!

Jakie życzenia urodzinowe dla Julii?

Życzenia urodzinowe dla Julii powinny być szczególne, w zależności więc od stopnia naszej zażyłości, zdecydujmy się na takie, by nie uraziły solenizantki jakimś niestosownym żartem. Zawsze uniwersalnymi życzeniami urodzinowymi dla Julii będą te, które zazwyczaj składamy w tym dniu solenizantom: zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń, tyle że ubrane w odpowiednią formę.

Droga Julio, w dniu urodzin przesyłam Ci: – moc buziaków

– jeszcze więcej uścisków

– dwa razy więcej szczęścia

– trzy razy więcej zdrowia

– sto razy więcej pomyślności

– tysiąc razy więcej miłości

W dniu urodzin życzę Ci,

samych szczęśliwych dni,

wszystkich marzeń spełnienia,

bez żadnego zmartwienia.

Życzenia urodzinowe dla koleżanki Julii

Życzenia urodzinowe dla koleżanki Julii powinny być idealnie dobrane do okazji. Julii, jako perfekcjonistce, z pewnością spodoba się specjalnie wybrana dla niej, elegancka kartka z wypisanymi na niej życzeniami urodzinowymi dla Julii. Poniżej kilka propozycji życzeń urodzinowych dla koleżanki Julii, które możecie na niej umieścić.

Droga Julio, życzeń moc,

życzymy ci dziś w pełen głos,

Zdrowia, szczęścia, pomyślności,

spełnienia marzeń i wiecznej radości!

Julio, dziś jest dzień radosny,

życzę Ci zawsze w sercu wiosny,

życzę Ci marzeń spełnienia,

i wszystko, co jest życzenia!

Życzenia urodzinowe dla córki Julii

Składając najlepsze życzenia urodzinowe dla córki Julii, możemy pozwolić sobie na nieco więcej swobody. Pamiętajmy jednak, że życzenia urodzinowe dla córki Julii powinny zapaść jej w pamięć i głęboko w serce.

Droga Julio, w tym specjalnym dniu, chcielibyśmy życzyć Ci, by zawsze w twoim życiu panowała miłość i zgoda, a wierni przyjaciele otaczali Cię w potrzebie. Pamiętaj, że za spełnianie marzeń odpowiadamy my sami, ale nigdy nam się to nie uda, jeżeli nie będziemy kierować się w życiu podstawowymi wartościami.

Kochana Julio, każdy dzień twych urodzin jest dla nas dniem szczególnym, dlatego też właśnie dziś chcemy złożyć Ci najlepsze życzenia, jednocześnie zapewniając Cię o naszej miłości. Kochamy Cię i zawsze będziemy stać koło Ciebie.

Życzenia na 18 dla Julii

Osiemnaste urodziny są dniem bardzo granicznym, dlatego warto zadbać o specjalne życzenia na 18 dla Julii. Niech będą wesołe, radosne, nie zapominajmy jednak, by życzenia na 18 dla Julii jednocześnie przekazywały uniwersalne wartości.

Droga Julio, tyle, co byłaś malutka, a już wchodzisz w dorosły świat. Pamiętaj, żeby zawsze wypełniały go dobroć i miłość, a wszystko inne samo zapuka do twoich drzwi. Wszystkiego najlepszego.

Najmilsza Julio! Niech gwiazdy same spadają Ci z nieba, a w życiu niech nie braknie Ci nawet ptasiego mleczka. Żeby tak jednak było, istnieje jeden warunek: musisz uwierzyć w siebie. Sto lat, kochana!

Zobacz też:

Sprawdź jeszcze

Popularne