Strona głównaOpinieBetlewski - opinie

Betlewski – opinie

Co to za firma, czy to dobra firma? Takie zwroty padają najczęściej w kontekście firmy Betlewski w internecie. Jest to polska marka, która powstała w 2011 roku. Od samego początku zajmuje się ona produkcją artykułów związanych z galanterią skórzaną. W 2020 roku firma otrzymała Złoty Laur w kategorii jakość produktów – portfele skórzane.

W tekście przybliżymy rodzime przedsiębiorstwo. Sprawdzimy co to za firma, czy to dobra firma, z racji produkcji tych samych artykułów porównamy, które przedsiębiorstwo jest lepsze – Betlewski czy Kochmański, co na temat firmy ludzie piszą na forum, a także przyjrzymy się jakie opinie mają walizki, plecaki, torebki oraz portfele.

Betlewski – co to za firma? 

,,Betlewski – co to za firma’’ albo ,,Betlewski – czy to dobra firma’’ – takie formuły są często wyszukiwane przez internautów, chcących dowiedzieć się czegoś więcej na forum, na temat przedsiębiorstwa z branży galanteryjnej. Firma nie zamieszcza na swój temat żadnych dokładniejszych informacji w internecie – ani na swojej stronie, ani w mediach społecznościowych. Wiadomo jedynie, że ma swą siedzibę w stolicy kraju.

Profesjonalnie wyglądająca witryna oraz obecność na Facebook’u, Instagramie czy LinkedInie sugerują, że Betlewski ma spore grono klientów. Firmie udało się zbudować sporą społeczność w mediach społecznościowych (łącznie ponad 30 tysięcy obserwujących), co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku polskich marek. Również ładnie zaprojektowana strona internetowa potwierdza, że przedsiębiorstwo ma wielu klientów.

Betlewski czy Kochmański – opinie 

Zainteresowani kupnem portfeli, czy rękawiczek polscy internauci często wpisują do wyszukiwarki hasło: ,,Betlewski czy Kochmański’’. Wynika to z tego, że obie te firmy funkcjonują w branży galanterii skórzanej. Opiniom firmy Betlejewski przyjrzymy się później, w tej części tekstu sprawdzimy, jak kształtują się oceny dla jej konkurenta. 

Jak można wyczytać na ich stronie internetowej, marka Kochamański powstała 12 lat temu. Przedsiębiorstwo jest rodzinnym biznesem, z siedzibą w Łańcucie (Województwo podkarpackie). Firma deklaruje, że była jednym z pionierów handlu e-commerce, dzięki któremu stale ewoluowała ona na internetowym rynku. 

O samej firmie Kochmański trudno jest wyszukać jakieś opinie, które odnosiłyby się stricte do samego przedsiębiorstwa. Więcej informacji można znaleźć na temat jej sztandarowych produktów, jakimi są portfele. Ich nabywcy zwracają uwagę choćby na to, że skóra wykorzystana do produkcji towaru jest bardzo dobra, niczym nie różniąca się od jakości tej, z której uszyte są znacznie droższe portmonetki.

Betlewski opinie
Ocena 3.3/5 na CENEO

Betlewski portfel – opinie 

Opinie o portfelach szytych przez firmę Betlewski można bez trudu znaleźć na Allegro. Na ten przykład damska, czerwona portmonetka BPD-DZ-12 ma prawie 4 tysiące pozytywnych ocen i 650 recenzji, co z całą pewnością dowodzi zadowoleniu klientów z zakupionego towaru. Aby jednak nie być gołosłownym przytoczmy kilka opinii o portfelu, które można przeczytać w serwisie. 

Nabywcy w opinii o portfelu zwracali uwagę, że produkt jest solidnie wykonany, czuć elegancki zapach skóry, która sama w sobie jest wysokiej jakości. Można też natrafić na opinie osób, które z zachwytem przytaczały wrażenia osób, które obdarowane zostały portmonetką od Betlejewskiego.

Również opinie o portfelu ETPM-KZ-61 (czarnym, męskim) kształtują się bardzo zachęcająco. Produkt ma ponad 3200 pochlebnych ocen i 480 recenzji. Klienci zwracali uwag na elegancki wygląd portmonetki oraz dobrą jakość za niewielkie pieniądze. Dużo osób stwiedzało również, że ten skórzany portfel nadaje się na prezent.

Betlewski rękawiczki – opinie

Użytkownicy Allegro polecają kilka różnych modeli portmonetek sygnowanych logo marki Betlewski. Jednym z nich jest są rękawiczki pięciopalczaste ze skórzy naturalnej w rozmiarze L. Produkt posiada 220 pozytywnych ocen i 46 recenzji. Nabywcy chwalą jakość wykonania oraz to, że rękawiczki są miękkie i przyjemnie układają się na dłoniach. Jedynym mankamentem może być fakt, że klienci zwracali uwagę zaniżony rozmiar L, gdyż według nich rękawiczki powinny być bardziej w rozmiarze M. 

Betlewski walizki – opinie 

Walizki marki Betlewski nie są tak popularne, jak jej sztandarowy produkt, jakim są portfele. Niemniej udało nam się znaleźć opinie o walizkach polskiego producenta. Są one pochlebne. Jeden z użytkowników portalu Ceneo zauważył, że walizka wykonana została z bardzo wytrzymałego tworzywa. Jej wnętrze jest dobrze rozplanowane tak, że zmieści w sobie wiele rzeczy. 

Inny nabywca, który zechciał podzielić się swoimi przemyśleniami na stronie Allegro, zwrócił uwagę, iż walizka ma ładny kształt oraz kolor, ale są pewne problemy z szyfrem na zamki, gdyż ustawiany samodzielnie przez użytkownika kod nie działa, co powoduje frustrację, gdyż trzeba wówczas namęczyć żeby znaleźć prawidłowy kod i otworzyć walizkę.

Plecaki i torby Betlewski – opinie

Opinie o plecakach Betlewski również są przychylne. Takie samie opinie mają torebki Betlejewski. Przyjrzyjmy się modelowi EPO-4788 (czarny) ten plecak Betlewski ma opinie bardzo przychylne. Według użytkowników produkt ten jest znakomicie uszyty, zamki są bardzo dobrej jakości, materiał jest interesujący – à la satynowy, nadaje się on do prania w pralce, a kolor nie blaknie. Plecak jest także uniwersalny, ponieważ choć wygląda sportowo, to pasuje również do formalnych stylizacji. Łatwo daje się także spakować.

Opinie o torebkach Betlewski także są przychylne. Na ten przykład o czarnej torebce z naturalnej skóry licowej można przeczytać, że jest bardzo ładnie wykonana i uszyta. Jedna z klientek zwróciła uwagę, że przy wzroście 165 cm torebka sięga jej do połowy uda, w związku z czym trzeba skrócić nieco pasek. W innych opiniach o torebkach Betlewski nabywcy zwracali uwagę, że także mieli kłopot z za długim paskiem, przez co musieli iść do szewca, by ten dorobił w torebce dziurki.

Betlewski – opinie na forum

Znakomita większość opinii na forum Google jest dla firmy Betlewski przychylna. Klienci zachwalają szybką realizację dostawy oraz ładny sposób zapakowania produktów. Spośród towarów zachwalanych na forum przez użytkowników na pierwszy plan zdecydowanie wybijają się portfele, które są głównym towarem przedsiębiorstwa. Opinie o portfelach pełne są pochlebstw na temat wyrazistej barwy koloru, mocnego uszycia oraz znakomitego stosunku jakości do ceny.

Z tekstu można było dowiedzieć się informacji odnośnie Betlewski co to za firma i czy to dobra firma. Z której firmy lepiej brać portfele – Betlewski czy Kochmański. Można było także poczytać opinie na temat o portfeli Betlewski, zweryfikować jakie są opinie o torebkach Betlewski, jakie są opinie o plecach Betlewski. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne