Strona głównaOpinieBetlewski - opinie

Betlewski – opinie

Kto z nas nie był w sytuacji, w której szuka pieniędzy po kieszeniach i nagle okazuje się, że ich tam nie ma? Nie ma gorszego uczucia od paniki, podczas której przeszukujesz swoje spodnie. Zgubienie pieniędzy boli bardziej niż kradzież, bo jest tylko i wyłącznie naszą winą. Mimo że Polska staje się coraz bardziej bezgotówkowa, to portfele są nam potrzebne mimo wszystko. 

Jednym z producentów portfeli jest Betlewski – co to za firma? W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje o marce. Odpowiemy również na pytanie, czy Betlewski to dobra firma i czy warto u nich coś kupić oraz wspomnimy o kodach rabatowych.

Betlewski czy Kochmanski – opinie

Betlewski czy Kochmanski – oto jest pytanie. Istnieje wiele internetowych wątków „Betlewski czy Kochmanski – opinie o markach”. Obie marki mają produkty w bardzo podobnych cenach. Ich portfele są tworzone ze skóry, a ich estetyka jest bardzo zbliżona. Betlewskim czy Kochmanski? Opinie o markach są bardzo zbliżone, więc najlepiej jest dokładnie przeanalizować oferty obu marek i podjąć decyzję samodzielnie. W dalszych częściach artykuły scharakteryzujemy markę Betlewski, odpowiemy na pytanie „Betlewski – co to za firma?” oraz przyjrzymy się ofercie producenta.

Betlewski portfel – opinie

Betlewski – portfele w opiniach wypadają naprawdę dobrze. Skóra, z której zostały wykonane, jest miękka i przyjemna w dotyku. Na Allegro, aukcje Betlewski portfele, opinii mają mnóstwo – marka jest dość popularna. Konsumenci chwalą ich elegancki, minimalistyczny design oraz mnogość modeli. 

Wielu użytkowników najpierw wyszukuje „Betlewski – co to za firma” lub „Czy Betlewski to dobra firma?”. Nic dziwnego, lubimy znać szczegóły dotyczące miejsca, w którym chcemy coś kupić. Odpowiedź na pytanie, czy Betlewski to dobra firma, jest oczywiście subiektywna – każdy z nas ma inne cechy, które ceni w markach. Dla jednych Betlewski będzie najlepszą firmą, a dla innych ich produkty będą słabe. 

Portfele opinie mają naprawdę dobre, jednak nie jest to produkt premium. Osoby, które ubierają się u najlepszych projektantów, raczej będą celowały w coś z wyższej półki. Nie będziemy oceniać czy jest to dobre podejście. Jedno wiemy na pewno – nie warto jest przepłacać – portfele tej marki opiniowane są jako produkty porządnie wykonane, trwałe i ładne. Ich cena jest adekwatna do jakości, co podkreśla wiele osób. Jakie są ceny portfeli Betlewski? To zależy od modelu, ale mieszczą się w granicach od 70 do 200 zł.

Betlewski portfel damski – opinie

Betlewski ma kilka linii portfeli damskich. W kolekcji Basic znajdziesz podstawowe, klasyczne fasony ze skóry licowej. W kolekcjach Classic i Royal jest wiele połyskujących modeli w klasycznych barwach, zarówno na zatrzask jak i na zamek. Inne linie dostępne w ofercie to m.in. Dotty, Croco, Fines, Oleic czy Palermo. Każda kolekcja ma swoje charakterystyczne cechy. Betlewski – portfele damskie opiniowane są w samych superlatywach. Chwalona jest duża liczba przegródek i miękkość skóry. Portfele damskie w opiniach wypadają naprawdę dobrze – ich ceny są adekwatne do jakości.

Betlewski opinie
Ocena 3.3/5 na CENEO

Betlewski rękawiczki – opinie 

Producent ma w ofercie nie tylko portfele, ale również rękawiczki – zarówno damskie, jak i męskie. Betlewski rękawiczki w opiniach klientów są oceniane bardzo pozytywnie. Większość modeli jest wykonana z owczej skóry, a od wewnętrznej strony jest ocieplana wełną, która świetnie utrzymuje ciepło. Nabywcy na aukcjach rękawiczek w „Opinie” piszą, że są bardzo zadowoleni z technologii iTouch Second Skin, która umożliwia korzystanie ze smartfonu z założonymi rękawiczkami – modele z „iTouch” w nazwie są w nią wyposażone. Ceny męskich i damskich rękawiczek są bardzo korzystne, wahają się od 60 do 90 zł – nie jest to duża kwota za skórzane rękawiczki z wełnianą podszewką.

Betlewski walizki – opinie

Marka w asortymencie ma również walizki – nie są one podzielone na kategorie dla kobiet i mężczyzn, gdyż ich kolorystyka jest bardzo uniwersalna. Betlewski walizki w opiniach konsumentów są bardzo porządnie wykonane. Trwałość walizek jest bardzo ważna – nie ma nic gorszego niż urwane kółko czy zepsuty zamek w podróży. Walizki opiniowane są właśnie jako takie produkty – wytrzymałe, niezawodne, a przy okazji ładne. 

Plecaki i torby Betlewski – opinie

Plecaki i torby Betlewski w opiniach nabywców są równie dobrze wykonane, co reszta produktów z oferty producenta. Ich różnorodność jest zaskakująca – kobiety znajdą w sklepie kopertówki, listonoszki, miejskie czy sportowe torby. Mężczyźni również mają bardzo szeroki wybór: od aktówek, toreb na laptopy i plecaków, po saszetki i listonoszki. Plecaki i torby są opiniowane jako produkty bardzo korzystne cenowo, które są porządnie uszyte. Kilka modeli jest obecnie przecenionych – kody rabatowe znajdziesz na oficjalnej stronie producenta. 

Betlewski – opinie na forum

O firmie Betlewski opinie z forum są jednoznaczne – producent oceniany jest bardzo wysoko. Konsumenci są bardzo zadowoleni z korzystnych cen akcesoriów. W opiniach na forum przeczytać możemy, że jakość akcesoriów jest na najwyższym poziomie.

Betlewski to dobra, polska marka, która oferuje akcesoria skórzane. Ich portfele cieszą się dużą popularnością – wynika to z mnogości modeli i ich dobrego wykonania. Wiele z nich zostało stworzonych przy użyciu technologii RFID, która chroni nasze karty. Rękawiczki, walizki, torby i plecaki w opiniach wypadają równie dobrze, co portfele. Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania akcesoriów dla siebie lub dla kogoś bliskiego, przejrzyj ofertę firmy Betlewski. Producent często daje kody rabatowe, dlatego warto jest śledzić ich oficjalną stronę lub profil na Allegro.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne