Strona głównaSerialeVenom 2 - gdzie obejrzeć online? Cały film za darmo?

Venom 2 – gdzie obejrzeć online? Cały film za darmo?

Venom 2, czyli kolejna marvelowska produkcja. W tej części Eddie Brock (Tom Hardy) zajmie się seryjnym mordercą, Cletusem Kasady’m (Woody Harrelson). Brock chce odbudować swoją karierę, dlatego postanawia przeprowadzić z nim wywiad. Jednak morderca również staje się gospodarzem obcej istoty, dzięki której ucieka z więzienia. Dziennikarz śledczy będzie musiał jakoś dogadać się z Venomem, jeśli chce złapać Kasady’ego. Czy uda im się dojść do porozumienia i wspólnymi siłami powstrzymać przestępcę? Jeśli jesteś ciekawy, to z tego artykułu dowiesz się: gdzie obejrzeć cały film pl za darmo online, jaki jest kraj produkcji i kategoria wiekowa Venom 2 i ile trwa film. Zapraszam do lektury!

Venom 2 – za darmo online. CDA, Ekino, Torrent, HBO, Upflix?

Produkcje Marvela cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Mnóstwo ludzi szuka informacji na forach, gdzie obejrzeć dany film za darmo online. Jest na nich sporo wątków w stylu: Venom 2 za darmo – CDA, Ekino, Torrent, Upflix, Vod… Na tych str nie ma, gdzie obejrzeć?, Venom 2 – cały film pl. Gdzie oglądaliście?, Gdzie obejrzeć Venom 2?, Venom 2 – kiedy na Netflix? 

Za darmo raczej nie obejrzysz tego filmu – dostępny jest na platformach, na których trzeba wykupić abonament lub zapłacić za jego wypożyczenie. Znajdziesz go na: Chili, Polsat Box Go, Apple TV, Play Now, Player, Canal+, HBO MAX i Loomi by Opera. Na tych portalach obejrzysz cały film z pl napisami lub z lektorem. Cenowo najbardziej opłaca się wypożyczyć Venom 2 na Canal+, Play Now lub Loomi by Opera – kosztuje tam jedynie 15 zł. Jeśli złożysz się ze znajomymi, to wyjdzie prawie, jak za darmo 🙂 

Kupując filmy na legalnych stronach masz pewność, że obraz będzie wysokiej jakości, a dźwięk będzie miał synchro z obrazem, co na torrentach i innych tego typu portalach raczej nie jest standardem. Strony działające na zasadzie abonamentu (np. HBO MAX) mają w swoich bazach więcej produkcji – również tych z uniwersum Marvela – więc z ich oferty również warto jest skorzystać. Jeśli chodzi o Upflix, Ekino, CDA i Vod to na tych portalach nie ma Venom 2. 

Venom 2 cały film, kiedy na Netflix?

Kiedy na Netflix pojawi się Venom 2? Netflix jest bez wątpienia numerem jeden wśród platform streamingowych. Gdy premierę ma jakiś głośny film, ludzie od razu wpisują w wyszukiwarkę, kiedy wleci na Netflixa. Mimo, że ten portal jest znany z posiadania w swojej bazie znanych tytułów, to Venom 2 nie obejrzysz na Netflixie. Film został wykupiony przez konkurencję, czyli HBO MAX i Canal+. Jednak kto wie, możliwe, że w przyszłości w bazie Netflixa pojawi się również Venom – produkcje często skaczą między bibliotekami różnych platform streamingowych. 

Venom 2 – od ilu lat? Kategoria wiekowa, kraj produkcji

Venom 2 – od ilu lat można go oglądać? Ile trwa? Kategoria wiekowa Venom 2 to PG-13 , co oznacza, że film przeznaczony jest dla osób powyżej 13 roku życia. Venom trwa 1 godzinę i 37 minut. 

Kraj produkcji Venom 2 to USA. Film kręcony był zarówno w USA – San Francisco, Oakland i San Quentin – jak i w Anglii w:Londynie, Bedford i Leavesden.

Venom 2 – ciekawostki i opinie

Co ciekawe reżyserem Venom 2 początkowo miał być Ruben Fleischer. Przez zobowiązania związane z jego innym filmem nie mógł on realizować pracy na planie Venom 2, dlatego posadę reżysera finalnie objął Andy Serkis. Możesz go kojarzyć z filmu Władca Pierścienia – jako aktor wcielił się tam w rolę Golluma. 

Jakie opinie ma Venom 2? Dość słabe jak na produkcję Marvela. Wiele osób uważa, że jest to ich najsłabszy film. Fani tego uniwersum spodziewali się czegoś bardziej krwawego i mrocznego – uważają, że film jest zbyt familijny i że jest w nim za dużo żartów, które w dodatku są mało śmieszne. Dużo osób jest zdania, że pierwsza część Venoma była o wiele lepsza. Jednak opinia to nic innego, jak nasze odczucia – to, że komuś Venom 2 nie przypadł do gustu, wcale nie oznacza, że i Tobie się on nie spodoba. Szukając filmu najlepiej jest się j kierować jego zwiastunem, opisem i obsadą – jeśli te 3 rzeczy nam odpowiadają, to warto jest spróbować. Najwyżej zaśniesz w trakcie lub wyłączysz i obejrzysz coś innego. Zawsze jest jednak szansa, że po seansie będziesz bardzo zadowolony, że zdecydowałeś się nie słuchać opinii i obejrzałeś dany film. Daj znać w komentarzu, gdzie finalnie wypożyczyłeś Venom 2 i jakie masz odczucia po filmie – było warto?

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne