Strona głównaSerialeTo nie wypanda - gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

To nie wypanda – gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

„To nie wypanda”, czyli historia o trudach dojrzewania. Mei, czyli główna bohaterka bajki, jest nastolatką, która dobrze się uczy. Niestety, cierpi na niecodzienną przypadłość, która sprawia, że dziewczynka zmienia się w różnych sytuacjach w pandę. Bajka jest opowieścią o stawianiu się nastolatką, czyli jak wszyscy wiemy, procesie dość burzliwym. Jak Mei poradzi sobie ze zmianami w jej głowie i ciele? W poniższym artykule podpowiadamy, gdzie obejrzeć „To nie wypanda”.

To nie wypanda – gdzie obejrzeć cały film

„To nie wypanda” jest produkcją uwielbianego Pixara. Bajka nadal grana jest w wielu kinach, więc jeśli szukasz pomysłu na rodzinne popołudnie, to polecam przejrzeć repertuar kin w Twojej okolicy. Bajka należy do tych w stylu „W głowie się nie mieści” – jest zabawna, ale jednocześnie niesie w sobie ważny przekaz. „To nie wypanda” normalizuje temat, który dla wielu młodych ludzi jest wstydliwy – temat dojrzewania, czyli czasu wielkich zmian i poczucia niezrozumienia. Bajka jest również dostępna na Chili, czyli na portalu, który jest wypożyczalnią filmów online – jeśli więc masz ochotę na wieczór w domowym zaciszu pod kocykiem, to warto jest wykupić tam dostęp do „To nie wypanda”.

To nie wypanda – za darmo? Torrenty to NIELEGALNY wybór

Ściąganie filmów czy bajek ze stron, które nie mają do nich praw,  jest już na szczęście mniej popularne. Wszystko dzięki legalnym platformom, takim jak Netflix, CDA Premium, Chili, HBO MAX czy Canal+, które oferują oglądanie różnych produkcji w bardzo okazyjnych cenach. Mimo wszystko nadal jest mnóstwo wątków w stylu: „Bajka XYZ – gdzie obejrzeć za darmo cały film?”, „Gdzie obejrzeć za darmo XYZ – cały film online. Na torrentach nie ma”, „Gdzie obejrzeć za darmo online bajkę XYZ? CDA, torrenty, Netflix?”. Oczywiście ani na Netflixie, ani na CDA Premium nie zobaczysz nic za darmo, są to legalne strony, na których, aby coś obejrzeć, trzeba wykupić abonament.

To nie wypanda – online

Gdzie w takim razie „To nie wypanda” obejrzysz online? Niedługo, bo już 14 czerwca, w Polsce ma się pojawić Disney+, czyli platforma streamingowa, która w swojej bazie będzie miała mnóstwo bajek, również tych starszych, kultowych. I właśnie tam obejrzysz „To nie wypanda”, gdyż Pixar jest w składzie korporacji Disneya. 

To nie wypanda – kiedy w TV?

Kiedy w TV „To nie wypanda”? Większość z nas ma już dostęp do internetowych baz filmów i seriali, które w swoich bibliotekach mają także mnóstwo opcji przeznaczonych dla dzieci. Jednak oglądanie bajek w TV (nie Smart TV) ma w sobie jakąś magię – nie bez powodu co roku w Boże Narodzenie, siadamy przed telewizorami i włączamy  „Kevina samego w domu”. Kiedy w TV zobaczymy „To nie wypanda”? Niestety, jest to całkiem nowa bajka, więc pewnie nieprędko. 

To nie wypanda – kiedy na Netflixie?

Kiedy na Netflixie pojawi się „To nie wypanda”? Obecnie bajkę obejrzeć możesz w kinach i na wcześniej wspomnianym Chili i (niedługo) na Disney+. Kiedy na Netflixa zostanie ona dodana? Nie ma informacji czy w ogóle „To nie wypanda” znajdzie się w ich bazie. Jest to raczej wątpliwe, skoro niedługo trafi ona do konkurencyjnego Disney+.

To nie wypanda – opinie

Bajka w opiniach rodziców i dzieci wypada super. Jest w niej wszystko, co kochamy: postacie, z którymi łatwo nam się identyfikować, ciekawa historia, humor i dodatek w postaci edukacji. „To nie wypanda” uczy młode osoby, że zmiany związane z dojrzewaniem są okej, nawet jeśli są nimi pryszcze czy włosy, które pojawiają się w różnych miejscach. Taki proces czeka każdego i nie powinno się w związku z nim odczuwać zawstydzenia. Bajka jest przy okazji zabawna i wciąga widza w historię Mei, która uczy się siebie na nowo. 

Daj znać, jakie masz odczucia po seansie „To nie wypanda” w komentarzu – czekamy!

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne