Strona głównaRozrywkaGdzie zrobić sesję świąteczną w Rzeszowie? TOP 5 fotografów

Gdzie zrobić sesję świąteczną w Rzeszowie? TOP 5 fotografów

Święta Bożego Narodzenia – jedni kochają, a inni nienawidzą. Skoro szukasz fotografa, który zrobi Ci świąteczną sesję, to podejrzewam, że należysz do tej pierwszej grupy – ja również! Święta są chyba najbardziej magicznym czasem w roku – zatrzymanie go w pamięci na dłużej dzięki zdjęciom, jest super pomysłem. Jednak, aby fotografie oddały tę magię, musisz znaleźć specjalistę, który zna się na rzeczy. W tym artykule znajdziesz TOP 5 fotografów, którzy zrobią Ci najlepszą sesję świąteczną w Rzeszowie. Zapraszam do lektury 🙂

Sesja świąteczna – Rzeszów. TOP 5 fotografów

Wiele osób myśli, że robienie zdjęć to prosta sprawa – bierzesz aparat i cykasz fotki. Nic bardziej mylnego! Aby efekt końcowy sesji był zadowalający, fotograf musi stworzyć koncepcję, dzięki której całość będzie spójna. Dodatkowo, aby zdjęcia były wyjątkowe, trzeba wykazać się kreatywnością oraz warsztatem – dobry fotograf ciągle podnosi swoje umiejętności, czy to na kursach, czy dzięki wiedzy z książek. Najlepsi w tym zawodzie poza posiadaniem szerokiej wiedzy oraz nieograniczonej kreatywności, mają również serce do fotografowania – bez tego nigdy nie uchwyci się w swoich pracach tego czegoś. Jak takiego fotografa znaleźć? Najlepiej jest przeglądać portfolia i poczytać opinie. Postanowiłam ułatwić Ci sprawę i zrobiłam to za Ciebie  – w tym artykule znajdziesz TOP 5 najlepszych fotografów, którzy zrobią Ci sesję świąteczną w Rzeszowie. 

Paulina Reczek 

Paulina Reczek jest najczęściej polecaną fotografką z Rzeszowa. Co ją wyróżnia? To, że nie stara się na siłę realizować czegoś, co niekoniecznie czuje osoba przed obiektywem. Umówmy się – mało kto na sesjach świątecznych jest w swoim żywiole. Przeważnie (przynajmniej na początku) nie wiemy, jak się ustawić, gdzie patrzeć i jaką minę zrobić.  Paulina Reczek wie, jak pracować z ludźmi, którym ciężej jest się otworzyć i być sobą przed aparatem. Jej głowa jest pełna pomysłów, które realizuje w taki sposób, że po 5 minutach całkowicie znika nieśmiałość i spięcie, które często towarzyszą fotografowaniu nas przez obce osoby. Fotografka sprawia, że jej klienci czują się komfortowo – jest otwarta i empatyczna, dzięki czemu zawsze uchwyca na zdjęciach to coś, co sprawia, że ciężko jest od nich oderwać wzrok. U Pauliny Reczek zrealizujesz sesję z partnerem/partnerką, sesję rodzinną lub sesję świąteczną dla dzieci w Rzeszowie. Polecam przejrzeć jej stronę, na której przejrzysz portfolio oraz dowiesz się czegoś więcej o fotografce. 🙂

Monika Paradysz

Monika Paradysz to kolejna fotografka, która doskonale wie, jak pracować z ludźmi. Zrobisz u niej sesję świąteczną dla dzieci w Rzeszowie w studio lub w plenerze – w tym przypadku możesz umówić się zarówno w Rzeszowie, jak i w miejscowości Domaradz i Dwór Trześniów. Fotografka wykonuje różnego rodzaju sesję, ale jak sama o sobie piszę, najlepiej czuje się w tych rodzinnych, noworodkowych lub ciążowych. Monikę Paradysz wyróżnia ciągła chęć szkolenia swoich umiejętności – ukończyła wiele kursów fotograficznych, dzięki którym nie musisz się obawiać, że otrzymasz słabej jakości zdjęcia. Praca to dla Moniki nie tylko źródło utrzymania – fotografowanie jest dla niej przede wszystkim ogromną pasją.

Natalia Kielur

U Natalii Kielur również wykonasz sesję świąteczną dla dzieci. W Rzeszowie jest naprawdę sporo fotografów i fotografek, jednak Natalia Kielur jest jedną z pięciu najlepszych z tego miasta. Podczas pracy stwarza przyjazną atmosferę, dzięki której zarówno dzieci, jak i rodzice czują się komfortowo. Przez to na zdjęciach wychodzi się naturalnie – nie ma nic gorszego, niż otrzymać fotografie, na których przez spiętą atmosferę, wyglądamy jak nie my! U Natalii Kielur wykonasz bardzo wiele sesji, nie tylko świątecznych – na jej stronie znajdziesz pełną ofertę. 

Martyna Tuszyńska – Studio Małych Stóp 

Martyna Tuszyńska to kolejna często polecana fotografka z Rzeszowa. Zrealizujesz u niej sesję świąteczną dla dzieci w Rzeszowie w Studio Małych Stóp. Sesje świąteczne przeważnie realizowane są w pomieszczeniach, jednak jeśli masz w planach plener, to Martyna Tuszyńska świetnie się w nich czuje.

Anna Trojnar –  Mikrowelten Photographie

Anna Trojnar jest ostatnią z naszego TOP 5 najlepszych fotografów z Rzeszowa. W jej studio Mikrowelten Photographie zrealizujesz sesję świąteczną: dla dzieci, rodzinną, ciążową lub noworodkową. Co wyróżnia tę fotografkę? Ogrom wiedzy zdobytej na szkoleniach i kursach oraz luźne i bezstresowe podejście do klientów – dla Anny Trojnar liczy się naturalność. 

Oto TOP 5 fotografów, u których zrobisz sesję świąteczną w Rzeszowie. Jak się finalnie okazało, w zestawieniu znalazły się same fotografki – najwidoczniej to kobiety są najlepsze w robieniu sesji rodzinnych, ciążowych i sesji dla dzieci 🙂 Koniecznie daj znać w komentarzu, czy zdecydowałaś/eś się na którąś z nich!

Sprawdź:

Artykuł sponsorowany

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne