Strona głównaSeriale8 rzeczy, których nie wiecie o facetach - gdzie obejrzeć? Online, za...

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach – gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach, czyli kontynuacja perypetii miłosnych Filipa, Tomka, Kordiana, Ryszarda i Jarosława. Jest 5 lat później i mimo że część z nich już się ustatkowała, to kłopoty nadal się ich trzymają. Jeśli jesteś ciekawy/a, gdzie obejrzeć cały film 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach, to zapraszam do lektury!

ocena filmu 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Film oceniany jest na 5/10.

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach – gdzie obejrzeć cały film?

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach swoją premierę miało już niemalże pół roku temu, więc filmu nie obejrzysz już na dużym ekranie. Polskie komedie, mimo że przeważnie mają dość dużo negatywnych opinii, cieszą się dużą popularnością – zarówno w kinach jak i na platformach streamingowych. Po premierze pojawił się w Internecie wysyp wątków: 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach – gdzie obejrzeć za darmo cały film?, Gdzie obejrzeć za darmo 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach online? CDA, Netflix?, 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach – kiedy w TV? Kiedy na Netflixie lub CDA? 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach online – gdzie obejrzeć za darmo? Torrenty? Nie popieram nielegalnych źródeł z filmami – wspierajmy legalną kulturę 🙂 Film znajdziesz jedynie na Netflixie, a jeśli nie widziałeś/aś poprzedniej części, czyli 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, to obejrzysz ją dodatkowo na Chili, Vod TVP, Player i na kilku innych platformach, o których piszę w kolejnej części artykułu.

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach – za darmo? Torrenty to zły wybór

Tak, torrenty to zły wybór. Jest już tyle platform streamingowych, na których obejrzysz filmy za naprawdę korzystne pieniądze (czasem nawet za 5 zł), że nie warto jest szukać po nielegalnych stronach. W dodatku te największe platformy, czyli Netflix, HBO MAX czy Canal+ mają w swoich bazach tak dużo filmów i seriali, że naprawdę opłaca się wykupić na którejś z nich miesięczny abonament. 

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach – online. CDA Premium, HBO MAX?

Gdzie jeszcze 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach obejrzysz online? Niestety ani na CDA Premium ani na HBO MAX – Netflix jest jak na razie jedyną platformą, która ma w bibliotece ten film. Jeśli chodzi o jego poprzednią część, to poza wcześniej wspomnianymi stronami, komedie obejrzysz jeszcze na: Canal+ Premiery, Play Now i Polsat Box Go.  Część z tych platform działa na zasadzie abonamentu, a część jako wypożyczalnia online – czyli płacisz za jeden tytuł i masz przeważnie 48h na obejrzenie filmu.

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach – kiedy w TV?

Kiedy w TV zobaczysz 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach? Polskie komedie są stosunkowo często puszczane w telewizji. Premiera filmu była dość niedawno i jest jak na razie dostępna na jednej platformie streamingowej. Myślę więc, że minie jeszcze dobrych kilka (lub kilkanaście) miesięcy, zanim 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach, trafi do programu telewizyjnego.

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach – kiedy na Netflixie?

Często zastanawiamy się nad tym, kiedy na Netflixa wleci jakiś nowy film. Netflix słynie z częstego dodawania nowych produkcji do swojej bazy. 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach również już w niej jest. Mimo że opinie o filmie są średnie (wręcz słabe), to jeśli widziałeś/aś poprzednią część i jesteś ciekawy/a jej kontynuacji, to najlepiej jak wyrobisz sobie własną opinię na temat komedii. Recenzje są przecież subiektywne, więc jest duża szansa, że akurat Tobie film się spodoba. Mam wrażenie, że dla wielu osób oglądanie polskich komedii to obciach, jednak czy zawsze musimy wybierać jakieś ambitniejsze pozycje? Ja tam lubię po ciężkim tygodniu, włączyć sobie coś na tzw. odmóżdżenie 🙂 Daj znać co Ty myślisz o polskich komediach w komentarzu.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne