Strona głównaSerialeDuch śniegów - gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

Duch śniegów – gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

Duch Śniegów dostarczy Ci trochę innych emocji niż filmy przyrodnicze z głosem Krystyny Czubówny w tle. Jeśli oczekujesz od niego głównie ciekawostek o zwierzętach, ich środowisku i sposobie życia, to Duch Śniegów totalnie Cię zaskoczy – jest on bowiem piękną opowieścią o związku człowieka z przyrodą. Nie skupia się na suchych faktach, o których widz zapomni 2 dni po seansie. Hipnotyzujący soundtrack Nicka Cave i Warren Ellis wciska w fotel i idealnie komponuje się z pięknymi zdjęciami. Duch Śniegów wycisza, wzrusza, zachwyca, uczy cierpliwości i szacunku do natury. Jest to filozoficzno – egzystencjalna uczta, która pozbawiona jest oczywistości –  znany pisarz Sylvain Tesson oraz  wybitny fotograf Vincent Munier, wciągają nas w swoje rozważania i pozostawiają w naszych szarych komórkach trwały ślad, który może całkowicie zmienić nasze postrzeganie świata, ludzi i zwierząt.  

Duch śniegów  – gdzie obejrzeć cały film? 

Duch śniegów na ekranach polskich kin pojawił się 1 kwietnia. Gdzie znaleźć online cały film? Gdzie obejrzeć go za darmo? Kiedy w TV? – to typowe pytania, które pojawiają się po premierze. Z racji tego, że Duch śniegów grany był całkiem długo, to zobaczyć go możesz już w niewielu kinach, raczej tych mniejszych, studyjnych – m.in. w Kino Muza w Poznaniu. 

Torrenty i inne nielegalne strony nie są najlepszymi źródłami. Twórców powinno się wynagradzać, płacąc im za obejrzenie tego, co stworzyli. Wyprawa do Tybetu, w którym Sylvain Tesson oraz Vincent Munier wspólnie poszukiwali królowej tamtejszych wyżyn – pantery śnieżnej – była zapewne dość kosztownym przedsięwzięciem. Ściąganie filmów za darmo jest słabym zagraniem – jeśli wkładamy w coś serce, czas i pieniądze, to chcemy być za to wynagradzani. 

Duch śniegów – za darmo? Torrenty to NIE JEST LEGALNY WYBÓR

Duch śniegów – gdzie obejrzeć za darmo? Film nie jest ani nie będzie dostępny za darmo nigdzie – torrenty odpadają. Coraz bardziej pilnuje się legalności kultury – nieodpłatne  filmy online są systematycznie usuwane. Nowe produkcje, które niedawno swoje premiery miały w kinach, często znajdziesz później na Netflixie, HBO czy Canal+. Miesięczny abonament kosztuje mniej niż dwa bilety do kina, dlatego warto jest mieć do nich wykupiony dostęp. 

Duch śniegów – online

Ludzie powinni skończyć z zadawaniem pytań w stylu: „Gdzie obejrzeć za darmo – torrenty cały film”. Filmy są normalnym produktem, za który musimy zapłacić. Ściąganie lub oglądanie ich na stronach, które nie mają do nich uprawnień, jest nieuczciwe i jest pewnego rodzaju kradzieżą! 

CDA Premium jest usługą płatnego VOD, działa w pełni legalnie, sprawdź czy tam nie Twojego ulubionego filmu.

Duch śniegów – kiedy na Netflixie?

Duch Śniegów – kiedy na Netflixie? Netflix nie zapowiadał, że Duch śniegów ma się u nich w najbliższym czasie pojawić. Nie znamy więc odpowiedzi na pytanie kiedy na Netflixie i czy w ogóle film ten się tam pojawi. 

Możliwe, że w przyszłości film ten zostanie dodany do biblioteki Netflixa. Wiele osób zastanawia się również, kiedy w TV pojawią się produkcje, które chcieli obejrzeć w kinie, ale z różnych powodów tego nie zrobili. Kiedy w TV zobaczymy Ducha śniegów? Nieprędko, gdyż jego premiera odbyła się stosunkowo niedawno. Myślimy, że prędzej zobaczyć go będzie można na wcześniej wspomnianym Netflixie, HBO czy Canal+.

Duch śniegów – opinie

Duch śniegów w opiniach widzów jest oceniany bardzo wysoko. Nie jest to zaskoczeniem, gdyż na tego typu filmy idą raczej osoby, które są wrażliwe na piękno przyrody. Duch śniegów poza świetnymi zdjęciami dostarcza także niebanalnych, egzystencjalnych przemyśleń, które sprawiają, że ma się je w głowie o wiele dłużej, niż tylko podczas trwania seansu. Kadry, muzyka, oszczędne, ale wyselekcjonowane dialogi – w połączeniu dają piękne, poruszające widowisko. 

Nie jest to film przyrodniczy, który może lecieć w tle podczas sprzątania mieszkania – w Duchu śniegów każde ujęcie jest przemyślane. Film został tak nakręcony, że widz oczekuje na śnieżną panterę niemal tak samo, jak podróżnicy. Vincent Munier, bohater i reżyser filmu, zabiera nas w niesamowitą podróż, od której ciężko oderwać uwagę. Spostrzeżenia fotografa otwierają oczy i uczą cierpliwości, która zdecydowanie nie jest domeną ludzi XXI wieku. Wszystko chcemy mieć już, na teraz – świat pędzi, a my razem z nim. Zanim się obejrzymy, będziemy już 10 lat starsi, a nasze wspomnienia dotyczyć będą tylko tego szalonego pędu, który niszczy naszą uważność. Konsekwencją tego jest zatracenie ważnych wspomnień, które powinny zostać z nami na zawsze – Duch śniegów jest lekcją pokory, którą każdy z nas powinien odbyć. 

Obejrzyj film w legalnym źródle i podziel się z nami swoją opinią w komentarzu – czekamy!

Sprawdź także:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne