Strona głównaSerialeKatla - kiedy 2 sezon?

Katla – kiedy 2 sezon?

„Katla” to serial, który przyciągnął przed ekrany wielu widzów. Wybuch polodowcowego wulkanu mrozi krew w żyłach i podsyca ciekawość. Sprawdź, o czym opowiada serial, kiedy rozpocznie się „Katla” 2 sezon i gdzie będzie on emitowany. 

O czym jest „Katla”?

Walka z żywiołem i budowaniem więzi z nabliższymi – właśnie o tym jest „Katla”. Serial produkcji Baltasara Kormakura jakiś czas temu pojawił się na Netflixie i od stał się przedmiotem dyskusji. Serial opowiada o losach kilku rodzin, które mają za sobą trudne przeżycia, takie jak śmierć dziecka, choroba żony, czy zaginięcie córki. Bohaterowie mieszkający u stóp wulkanu nagle zaczynają być świadkami zjawisk paranormalnych. Umarli zaczęli wracać zza grobu, a zagubieni odnaleźli swoje osady. 

Katla sezon 2 – kiedy się rozpocznie?

Premiera pierwszego sezonu odbyła się 17 czerwca 2021 roku. Sezon składał się z 8 odcinków. „Katla” 2 sezon na platformie Netflix ma się pojawić w najbliższej przyszłości. Czy jednak są to fakty, czy tylko spekulacje? Niestety nie znamy jeszcze żadnych szczegółów i nie wiadomo, kiedy pojawi się „Katla” online. Twórcy serialu nie zdradzają tajemnicy, mimo że fani czekają na nowe odcinki „Katla„ 2 sezon. Pozostaje pytanie, czy Netflix wyemituje drugi sezon i doczekamy się kontynuacji? Biorąc pod uwagę zainteresowanie widzów premiera serialu „Katla” sezon 2 jest nieunikniona.

Katla serial – gdzie obejrzeć?

Katla online możecie zobaczyć na najpopularniejszych serwisach streamingowych. Serial został opublikowany na Netflixie, HBO GO, Amazon Prime Video, Chilli, Cineman, Polsat Box Go oraz Rakuten. Dzięki temu możesz obejrzeć je w swoim telewizorze, na laptopie, komputerze stacjonarnym, czy smartfonie. 

Dramat Katla to serial, który warto obejrzeć, żeby wyrobić sobie o nim własne zdanie. Obecnie na platformach dostępnych jest 8 pierwszych odcinków, które noszą tytuł „Pod lodowcem”, „Ása”, „Matka”, „To nie on”, „Wiatr z północy”, „Gríma”, Skała”, „Jestem Tobą”. 

Katla w Islandii

Cała akcja toczy się w południowej części Islandii, gdzie mieści się tytułowy wulkan Katla, znany z częstych erupcji. Sceneria malowniczych gór zapiera dech w piersiach. Według legendy nazwa wulkanu Katla w Islandii pochodzi od imienia czarownicy Katli. Jak głosi podanie rzuciła się ona z rozpadliny, podczas ujawnienia jej zbrodni. Faktem jest, że Katla jest jednym z najbardziej aktywnych wulkanów w Islandii. Jej erupcji można uświadczyć około 2 razy na sto lat. Wulkan Katla w Islandii jest położony pod lodowcem Mýrdalsjökull. 

Opinie widzów i krytyków

Wiele osób wciąż czeka na premieru serialu „Katla” sezon 2.  Pierwszy sezon serialu Katla online wzbudził wiele emocji. Zdaniem wielu osób preferujących produkcje skandynawskie produkcja stanęła na wysokim poziomie. To ciekawa propozycja także dla fanów trzymających w napięciu seriali sci-fi. Wśród recenzji znajdziemy jednak wiele negatywnych opinii krytyków, którzy zarzucają twórcom, że nie potrafią utrzymać uwagi widzów i wciągnąć ich w fascynujący świat osób żyjących w wyjątkowo urokliwej scenerii. Wśród recenzentów pokutuje opinia, że cała akcja rozwija się wolno i usypia widzów, zamiast intrygować. Z całą pewnością warto zweryfikować ich spostrzeżenia i wysnuć własne wnioski. Miejmy nadzieję, że będzie ku temu okazja podczas premiery drugiego sezonu serialu Katla.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne