Strona głównaSerialeTop Gun Maverick - gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

Top Gun Maverick – gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

Tom Cruise powraca w roli kapitana Pete’a Mavericka. I to w wielkim stylu – po 36 latach fani „To Gun” doczekali się kontynuacji. W tej części pilot zmierzy się z całkiem innym zadaniem – Maverick staje się nauczycielem adeptów w szkole Top Gun. Do jakiej misji mężczyzna musi ich przygotować? Z jakimi demonami przeszłości będzie musiał się zmierzyć? „Top Gun: Maverick” już w kinach! Gdzie obejrzeć za darmo cały film? Torrenty, CDA, Netflix? Kiedy w TV? Jakie nowa część Top Gun zbiera opinie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w artykule – zapraszam do czytania!

Top Gun: Maverick – gdzie obejrzeć cały film? 

Historia pilota marynarki wojennej w ‘86 roku podbiła serca ludzi na całym świecie. Nic dziwnego, że o nowej części produkcji jest aż tak głośno. „To Gun: Maverick” – gdzie obejrzeć za darmo cały film? Nie damy Ci odpowiedzi na pytanie, gdzie obejrzeć za darmo jakikolwiek film – filmy są przecież takim samym produktem, jak wszystko inne i trzeba za nie płacić. Oglądanie ich na nielegalnych źródłach, takich jak np. torrenty, nie jest dobrym rozwiązaniem. Filmy można oglądać online na wielu innych stronach, np. na Netflixie, HBO MAX, Canal+ albo CDA Premium. Jasne, w obecnych czasach lepiej jest oszczędzać, na czym się da, ale za kulturę powinniśmy płacić – jest to przecież wyrazem wsparcia dla twórców i aktorów. 

Na której platformie zobaczysz kontynuację historii kultowej szkoły lotnictwa? Na Chili ruszyła właśnie przedsprzedaż „To Gun: Maverick”. Portal działa na zasadzie wypożyczalni lub sklepu online – możesz na nim dożywotnio kupić jakiś film lub wypożyczyć go za niższą cenę na 48 h. Oczywiście film obejrzysz również w kinach w całej Polsce. Największe sieciówki i te bardziej studyjne kina, mają ten film w swoich repertuarach – przejrzyj godziny seansów w Twojej okolicy.

Top Gun: Maverick – za darmo? Torrenty to zły wybór

 Tak, oglądanie filmów na stronach, które nie mają do nich praw (np. torrenty), jest słabe. Zresztą „Top Gun: Maverick” ma tyle świetnych efektów specjalnych, że seans w sali kinowej jest najlepszym z możliwych rozwiązań. Chodzenie do kina może i wiąże się z większym wydatkiem, a zwłaszcza kiedy masz więcej niż 2 – osobową rodzinę, ale od czasu do czasu warto jest w taki sposób spędzić wspólnie czas. Jednak inflacja daje w kość każdemu z nas i to zrozumiałe, że czasem po prostu nie mamy środków na takie przyjemności – jeśli jesteś w dołku finansowym, to polecamy kupić film na wcześniej wspomnianym Chili – w przedsprzedaży kosztuje on 44,90 zł, czyli mniej więcej tyle, co dwa bilety do kina. Jest to zawsze jakaś oszczędność, jeśli oglądasz coś wspólnie z innymi osobami. Cztery bilety do kina to koszt ok. 100 zł, więc jest to całkiem uczciwa cena. Po czasie „To Gun: Maverick” będzie dostępny tam (i zapewne na innych platformach) w dużo niższej cenie, także zawsze można trochę poczekać.

Top Gun: Maverick – kiedy w TV?

Kiedy w TV zobaczymy „Top Gun: Maverick”? Raczej nie prędko – film jest w kinach niecały miesiąc. Żeby obejrzeć go, na którymś z telewizyjnych programów musisz poczekać dobrych kilka miesięcy, jak nie lat.

Top Gun: Maverick – online

Chili jest jak na razie jedyną platformą online, na której obejrzysz „Top Gun: Maverick”. Jednak myślę, że za max. pół miesiąca film pojawi się również na innych platformach streamingowych. 

Top Gun: Maverick – kiedy na Netflixie? Opinie o filmie

Liczbą wątków na forach pt.: „Top Gun: Maverick – kiedy na Netflixie”, „Top Gun: Maverick – opinie. Gdzie obejrzeć? Na CDA Premium nie ma”, „Opinie o Top Gun: Maverick” jest dość duża. Czy na Netflixie pojawi się nowa część Top Gun? Netflix słynie z szybkiego dodawania kolejnych tytułów do swojej bazy, nawet tych, które są krótko po premierze. Nie wiemy jednak, czy „Top Gun: Maverick” wleci na Netflixa. 

Jeśli chodzi o opinie, to są one większości bardzo pozytywne, co nie jest częste w przypadku kontynuacji kultowych filmów. Jeśli jakiś reżyser decyduje się na pociągnięcie jakiegoś bardzo znanego filmu, to przeważnie spotyka się on po premierze z krytyką. Ludzie najczęściej zarzucają, że rozwinięcie wątku, który zakończył się w poprzedniej części danej produkcji, było nudne i niewarte obejrzenia. Jednak „Top Gun: Maverick” zebrał bardzo dobre recenzje, zarówno krytyków, jak i „zwykłych” widzów. Wiele osób uważa, że ta część jest nawet lepsza od tej z ‘86. 

Jeśli jesteś ciekawy/a jak dalej potoczą się losy kapitana Pete’a Mavericka, to koniecznie wybierz się na seans lub wypożycz film w Internecie. Czekamy na Twoje odczucia – podziel się nimi w komentarzu, czekamy!

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne