Strona głównaSerialeKogel Mogel 4 - gdzie obejrzeć? Vider, Chomikuj, za darmo na YouTube?

Kogel Mogel 4 – gdzie obejrzeć? Vider, Chomikuj, za darmo na YouTube?

Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4 to kontynuacja kultowej polskiej komedii. Gdzie obejrzeć cały film online za darmo? Czy jest dostępny cały film na Netflixie? Ile trwa i od ilu lat można go oglądać? Kiedy w TV obejrzymy Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4? Czy jest jeszcze grany w kinach – Helios, Cinema City i Multikinie? Gdzie kręcono Kogel Mogel 4? Sprawdzamy!

Kogel Mogel 4 – gdzie obejrzeć? Vider, Chomikuj, za darmo na YouTube?

Kogel Mogel 4 za darmo na YouTube – czy to prawda? Nie – filmu nie obejrzysz nigdzie za darmo. Ludzie szukają go również na Chomikuj i Vider jednak nawet jeśli jest on tam dostępny, to zapewne ma na tych portalach bardzo słabą jakość. Lepiej jest szukać na znanych i legalnych stronach typu Netflix, HBO MAX czy Canal+. 

Gdzie obejrzeć w takim razie cały film online Kogel Mogel 4? Za darmo nigdzie. Niestety, ale jeśli film jest wypuszczany do kin i na płatne platformy streamingowe, to znaczy, że twórcy chcą, aby ludzie płacili za jego oglądanie. Często zapominamy, że tworzenie filmów jest taką samą pracą, jak każda inna. Osoby odpowiedzialne za powstanie Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4 włożyły masę pieniędzy w powstanie filmu, dlatego trafił on najpierw do kin, a później na najpopularniejszą platformę streamingową na świecie, czyli na Netflixa.

Po premierze kinowej powstała w sieci masa wątków dotycząca tego, kiedy na Netflixie pojawi się Kogel Mogel 4. Otóż obejrzysz cały film na Netflixie – trafił on do jego bazy krótko po premierze. Ludzie lubią, kiedy nowości pojawiają się w bibliotece Netflixa – praktycznie wszyscy mamy wykupiony abonament na tej stronie, przez co nie musimy dodatkowo płacić za bilet do kina. 

Jeśli chodzi o kina – Helios, Cinema City, Multikino – to filmu Kogel Mogel 4 nie ma już w ich repertuarze. Premiera odbyła się 7 stycznia 2022 roku i w półtora tygodnia obejrzało ją w kinach (Helios, Cinema City i innych) ponad pół miliona widzów! Kogel Mogel jest od lat jedną z najbardziej znanych polskich komedii, dlatego nic dziwnego, że aż tyle ludzi chciało ją jak najszybciej obejrzeć. Nawet jeśli poprzednia część im się nie podobała, to jednak chcieli sprawdzić, jak wypadnie czwarta. Jeśli Ty również będziesz po seansie, to koniecznie daj znać w komentarzu, jak Ci się podobała!

Kogel Mogel 4 – opinie, ile trwa, od ilu lat? Gdzie kręcono?

Przez to, że cały film na Netflixa wleciał dość szybko, to całkiem sporo osób go obejrzało – jakie dostał recenzje i opinie? Nie najlepsze. Krytycy filmowi w recenzjach dość mocno pojechali po produkcji. Krytykowana była cała koncepcja 4 części – dialogi, aktorzy, fabuła. Kogel Mogel 4 w jeden z recenzji został nazwany antytezą komedii i koglem moglem ze zgniłych jaj. Jeśli chodzi o opinie widzów, to są one bardzo podobne do wyżej wymienionych – ludzie pisali, że myśleli, że po trzeciej części gorzej być nie może, a jednak twórcom się to udało. Czasem nie warto na siłę robić kontynuacji kultowych filmów, bo tracą one wtedy w oczach ludzi – jednak wiadomo, że kolejne części to kolejne pieniądze. Mimo wszystko na Kogel Mogel 4 do kin poszło bardzo dużo ludzi – wszyscy byli ciekawi, co twórcy wymyślili tym razem. 

Jednak warto jest się przekonać na własnej skórze, czy Kogel Mogel 4 rzeczywiście jest tak zły, jak piszą inni. W przypadku filmów nie ma co sugerować się recenzjami lub opiniami – opina to nic innego jak subiektywne zdanie, więc całkiem możliwe, że Ty po seansie będziesz miał inne odczucia co do najnowszej części Kogel Mogel.

Teraz trochę podstawowych informacji o filmie. Gdzie kręcono Kogel Mogel 4? W Warszawie i okolicy. Ile trwa film? 96 minut. Od ilu lat można go oglądać? Komedie mogą oglądać osoby powyżej 13 roku życia. 

Kogel Mogel 4 – kiedy w TV?

Kiedy w TV obejrzymy Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4? Jak na razie filmu nie ma w programie TV. Podobno ma być w przyszłości emitowany na TVN – w styczniu pokazywane były w tej stacji kulisy produkcji. 

Już wiesz, że za darmo na YouTube, Vider i Chomikuj nie obejrzysz filmu Kogel Mogel 4 – cały film online dostępny jest tylko na Netflixie. Jeśli postanowisz go obejrzeć, to koniecznie daj znać, jak Ci się podobał – rzeczywiście jest tak zły, jak sugerują recenzje?

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne