Strona głównaRozrywkaSuntago - opinie, tego nie wiedziałeś o Suntago!

Suntago – opinie, tego nie wiedziałeś o Suntago!

Marząc o egzotycznych wakacjach, które będą przy tym pełne atrakcji, wcale nie musimy od razu wyjeżdżać za granicę, płacąc za to wiele pieniędzy. Można na przykład, wybrać się do miejscowości Wręcza, gdzie jest park wodny Suntago.

Jeśli rozważacie wycieczkę tam i zastanawiacie się, czy warto, to dobrze trafiliście. W niniejszym artykule dowiecie się między innymi: ile kosztowało Suntago? Czy w Suntago trzeba mieć czepek? Kto jest właścicielem Suntago? Jakie opinie można przeczytać na temat tego wodnego parku?

Jeśli ciekawią Was tego typu zagadnienia (a także podobne do nich), to zapraszam do lektury.

Suntago opinie 

Na początek, weźmiemy pod lupę opinie, jakie zbiera ten kompleks. Jakie są? W przeważającej ilości – bardzo dobre. Klienci zwracają w nich uwagę na aspekt dużej różnorodności atrakcji, które tam czekają. Począwszy, od lubianych przez wszystkich „leniwych rzek” a skończywszy na strefie zjeżdżalni, gdzie każdy amator wodnych szaleństw znajdzie coś dla siebie.

Jakie jeszcze można przeczytać opinie na temat Suntago? Osoby, które skorzystały już z tego największego w tej części Europy parku wodnego, pozytywnie wypowiadają się również na temat dostosowania go, do różnych grup wiekowych. Dzięki takiemu podziałowi każdy ma możliwość znalezienia atrakcji dla siebie, można również wybrać się tam z małymi dziećmi.

Opinie o tym parku są liczne, wystawiane niemal codziennie, w większości przypadków, recenzują działanie całego kompleksu bardzo przychylnie.

Suntago strefa beztekstylna – opinie 

Jak oceniana jest przez klientów strefa beztekstylna, jakie zbiera opinie? Warto zacząć od tego, że w tej przestrzeni, klienci mają oni do wyboru aż dwanaście różnych saun, z różnych zakątków świata. Zwieńczeniem tych rytuałów jest natomiast orzeźwiający prysznic w formie wodospadu, który nazywa się Calla. Jakie jednak wystawione są opinie na ich temat? Recenzje są bardzo podobne do tych, które można przeczytać na temat całego kompleksu. 

Co zawierają? Opinie klientów chwalą mocno różnorodność strefy beztekstylnej, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. W saunie Mont Blanc przy temperaturze 12 stopni na minusie ma się możliwość zahartowania organizmu oraz natarcia się śniegiem, natomiast w Valhalli, mogą zrelaksować się pośród aromaterapii i 95 stopni na… plusie. 

Domyślam się, że niektórych może krępować przebywanie w strefie beztekstylnej. Mało jednak znalazłam opinii, które odnosiły się bezpośrednio do tego faktu.

Suntago – opinie negatywne 

negatywne opinie o suntago
Negatywna opinia na wizytówce Google

Zdarzają się również opinie negatywne. Co mówią? Wielu klientów zwraca w nich uwagę na dość spory hałas, który panuje na hali z basenami. Niektóre opinie, mówią także, o dość sporych kolejkach do zjeżdżalni oraz nie do końca płynnej ich obsłudze. Niektóre nieprzychylne opinie, zawierają także informacje o dość wysokich cenach za bilety wstępu oraz za posiłki w strefie gastronomii. 

Groupon Suntago – opinie 

Serwis, jakim jest Groupon, gdzie można zakupić różne usługi i atrakcje, oferuje od czasu do czasu, sprzedaż biletów do Suntago. Jakie są opinie na ten temat? Przeważają te dobre. Jest to bowiem niepowtarzalna możliwość, aby nabyć je w nieco atrakcyjniejszej cenie. Jest tylko jeden mankament tego procesu, wyprzedawane są w bardzo szybkim tempie w związku z czym niestety mało osób,  łapie na tę oszczędność. 

Pozytywna opinia o Suntago
Pozytywna opinia o Suntago

Suntago – ile osób może wejść? 

Chcąc odwiedzić Suntago, ile osób może wejść to pytanie, które pojawia się w internecie bardzo często. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę opinie, które mówią o dość sporym zatłoczeniu, które ma tam często miejsce. Informacje w sieci, odpowiadają jednak wprost na pytanie, które dotyczy Suntago i ile osób może wejść jednorazowo do środka. Odpowiedź na tę kwestię brzmi – 15 tysięcy osób.

Suntago – ile hektarów? 

Kolejnym dość często zadawanym pytaniem na temat Suntago to, ile hektarów ma ten kompleks? Powierzchnia działki, na której znajduje się ten wodny park, wynosi 20 hektarów. Jeśli natomiast ciekawi Was kwestia Suntago i ile hektarów zajmuje sam basen, odpowiadam. Sam wodny park, ma ponad 67 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni a największy basen ponad 800. 

Ile kosztowało wybudowanie Suntago?

Budowa tego aquaparku nie obyła się bez licznych komplikacji, które miały miejsce po drodze. Sporo inwestorów, wycofywało się w trakcie budowy a ostatecznie, otwarcie wypadło niefortunnie na początek pandemii. Czy wiadomo jednak ile kosztowało Suntago? Informacje, które są podane na ten temat w internecie, mówią, że był to koszt około 170 milionów euro. Całkiem sporo. Kwoty, które trzeba zapłacić za utrzymanie tego kompleksu, też do małych nie należą. Ile kosztowało Suntago do tej pory miesięcznie? Około 3 – 6 milionów złotych. 

Ile kosztuje bilet do Suntago? 

Niektórzy klienci nie są zbyt zadowoleni, gdy widzą, ile kosztuje bilet do Suntago. Jednak gdy weźmie się pod uwagę, jak ogromne są koszty utrzymania całego kompleksu, wtedy patrzy się na to w zupełnie inny sposób. Ile kosztuje bilet, uzależnione jest  również od wielu czynników. Na stronie internetowej kompleksu, istnieje możliwość wygenerowania, ile będzie on kosztował z uwzględnieniem:

 • długości pobytu
 • atrakcji
 • ewentualnego noclegu
 • ilości osób, które chcą go kupić

Jeśli natomiast nie mamy czasu bądź ochoty na taki kreator, cennik, gdzie można zobaczyć, ile kosztuje bilet do Suntago, również się tam znajduje. Ceny dla dorosłych, zaczynają się już od 99 zł.

Czy w Suntago trzeba mieć czepek? 

Wśród wielu pytań klientów, często można spotkać te, które dotyczy kwestii, czy w Suntago trzeba mieć czepek? Mam dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie przepadają za tym gumowym okryciem głowy – czepek nie jest wymagany w tym kompleksie. 

Noclegi w pobliżu Suntago 

Gdzie jest park wodny Suntago? Aquapark, znajduje się w miejscowości Wręcza. Wiele osób wybierających się do kompleksu, zastanawia się nad kwestią, czy są noclegi w pobliżu Suntago? Okazuje się, że jak najbardziej. Powiem nawet więcej, można zaznać w nich prawdziwego powiewu wakacji. Osiedle domków i bungalowów na wynajem, znajduje się bowiem na terenie, gdzie jest park wodny Suntago. Daje to wielu osobom możliwość, spędzenia niezapomnianych chwil bez troski o to, że noclegi w pobliżu Suntago nie istnieją. 

Decyzja o ich budowie była bardzo mądra i korzystna dla całej inwestycji, dzięki czemu, odwiedzają ich goście z najróżniejszych zakątków Europy.

Ile jest zjeżdżalni w Suntago? 

Wszystkich fanów wodnych szaleństw mocno zastanawia zapewne kwestia, ile jest zjeżdzalni w Suntago? Kompleks posiada ich aż 32 a łączna ich długość to 3 kilometry! Jeśli chcielibyście wiedzieć, ile jest zjeżdżalni w Suntago, które dostarczą mocnych i ekstremalnych wrażeń wszystkim, którzy ich poszukują, to znam odpowiedź. Jest ich aż 10! Zapewniam Was jednak, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Do najpopularniejszych zjeżdżalni należą niewątpliwie:

 • Mad Octopus
 • Black Thunder
 • Neon Torpedo
 • Blue Boa
 • Tiger’s race
 • Jungle Eclipse
 • Mad Crocodie
 • Rainbow Race
 • Hunters Raft Race I
 • Pirates Playground
 • Pink Serpent
 • Shark Bowl

Kto jest właścicielem Suntago? 

Zapewne zastanawia Was, kto jest właścicielem Suntago? Ten wspaniały kompleks wodny znajduje się w posiadaniu spółki o nazwie Global Parks of Poland. Sama spółka natomiast, swoją siedzibę ma w Warszawie. Suntago nie jest jednak ich pierwszym projektem. Ich inwestycje, realizowane są na terenie całej Europy i Izraela. Obejmują budowę kin, parków rozrywki oraz różnego rodzaju nieruchomości. Najbliższa przyszłość pokaże zapewne, czy zdecydują się na kolejną inwestycję na terenie naszego kraju, podobną do Suntago.

Ile jest palm w Suntago? 

Domyślam się, że wielu fanów egzotycznej roślinności, zastanawia się, ile jest palm w Suntago? Odpowiedź na to pytanie, warto zacząć od tego, że cały ten kompleks podzielony jest na trzy strefy:

 • Jamango
 • Relax
 • Saunaria

Ile jest palm w Suntago łącznie? Znajduje się ich 300 a oprócz tego, są tam wspomniane już przeze mnie 32 zjeżdżalnie i również 4000 leżaków. Wybierając Suntago na miejsce relaksu oraz swojego wypoczynek, na pewno nie należy zatem obawiać się o nudę.

Często okazuje się, że naprawdę ciekawe miejsca, znajdują się tuż na wyciągnięcie ręki. Park wodny Suntago jest tego najlepszym przykładem. Wiele osób marzy o dalekich Malediwach lub Seszelach, a tymczasem okazuje się, że namiastkę podobnych wrażeń, możemy zyskać, odwiedzając opisywany w tym artykule park wodny.

Pomimo komplikacji, które towarzyszyły jego otwarciu, cieszy się dużą popularnością i ciekawością wśród wielu osób, zarówno w naszym kraju, jak i za granicą. Przyznam się, że sama jeszcze w nim nie byłam, chociaż przygotowując materiał do tego tekstu, poczułam się mocno zainspirowana, aby w niedalekiej przyszłości się tam wybrać osobiście. A Wy, czy już tam byliście? Podobało Wam się?

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne